Диви яка я пава!• 16 июля 2025
Дівчатка, порадьте, будь ласка, в якому роддомі ставали на облік та до кого?
Може хтось народжував у Марʼяни Антонюк або Лакатош Павло?
Губки-уточкой• 16 июля 2025
Ответ дляДайте подуться
У нас в стране один роддом?
В Києві. Ви що не знали?)
Йосип_молодий• 16 июля 2025
Народжувала у Лакатоша 12 років тому, все пройшло дуже добре. Але йому вже тоді було 60+
Суцільна зрада• 16 июля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Цікавить місто Київ
А чому ви відразу це не пишете?
Ну серйозно, невже ви не знаєте про існування життя поза Києвом?
Диви яка я пава!
• 16 июля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Це напевно ви народжували у його батька, бо лікарю Лакатош Павло, десь 30 років
Диви яка я пава!
• 16 июля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
А чому ви відразу це не пишете?
Просто пропустила, чому так сильно вас це розізлило? Дівчатка, будьте добрішими один до одного і світ вам посміхнеться)
Суцільна зрада• 16 июля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Та нормально у мене все зі світом, просто цікаве ваше мислення. Якось же думка в голові формується?
Причому ’пропускають’ тільки кияни. Якийсь феномен.
ЛолитаНеРазлита• 16 июля 2025
Я була на обліку у 2-му, задоволена.
Народжувала раз у 2-му, раз в 7-му - все чудово.
Йосип_молодий• 16 июля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Можливо
Love_Love_Love_• 16 июля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
І вам світ посміхнеться, якщо ви взнаєте що є життя поза Києвом
Копирайторша• 16 июля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Цікавить місто Київ
На учёт в ЖК становятся, а у кого рожать , выбирайте
Диви яка я пава!
• 16 июля 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Я була на обліку у 2-му, задоволена.
Не підкажете, у кого стояли на обліку? Буду дуже вдячна
Кракадэ• 16 июля 2025
Автор, поверьте, договоренности ровно ни о чем.Это только минус ваших денег из кармана. Если проблемы в беременности и родах будут, то они будут при любом раскладе и любой договорённости или отсутствии таковой , это факт. Рожаете вы по сути с акушеркой, а вот договаривайтесь с врачами.... И да, ни один врач не заинтересован в том, что бы вредить вам в родах, это я к договорённостям, а вернее из отсутствию. Отдельная палата, собственно сейчас везде практически они отдельные, но если прям очень хотите идеальности, то рожаете по скорой, в обсервации, там все и бесплатно будет отдельным. И ещё, есть распоряжение, во время ВП родовспоможение бесплатное, при чем в любом роддоме на ваш выбор.А, ещё. На учет, это в женскую консультацию. А остальное после, в роддоме)))
ЛолитаНеРазлита• 16 июля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Я наглядалась у Порхуна до вагітності, у нього робила операцію, вже писала про нього і позитивні відгуки з власного досвіду.
Лікарку (її немає у списку лікарів, вона нештатна) з консультації ПБ не пам´ятаю, вона мені була ок, уважна, приємна, але у мене за другу вагітність не було питань особливих, тому що все йшло добре.
Крім неї була на прийомах у різних, вони всі компетентні, і я задоволена була.
Губка Боб• 16 июля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ну нет на глобусе Киева других городов, нет.
Диви яка я пава!
• 16 июля 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Дякую !
ЛолитаНеРазлита• 16 июля 2025
Ответ дляКракадэ
В цілому про мінус в грошах можна погодитись, але бувають різні випадки.
НАприклад мені було важливо знати, що поруч зі мною лікар, якому я довіряю, і бачу не вперше. ПО факту мені ця домовленість не стала у велику суму, але я дуже задовлена умовами та відношенням.
У мене досвід по швидкій, і за домовленістю.
Вибір за вами, звісно, як відчуваєте по собі і ситуації.
Хлопаю ресницами• 16 июля 2025
Автор, ладно уже з тим містом)
Але і Київ великий))) вас цікавить будь який берег і район?)
Я стою на обліку в ЖК 5го пологового. Там і планую народжувати.
Зазвичай лікарі, які супроводжують вагітних на обліку не приймають пологи.
сою не люблю• 16 июля 2025
Ответ дляДайте подуться
У нас в стране один роддом?
Лайк.
Уже писала, что впечатление, что здесь тусовка с одного города(((
сою не люблю• 16 июля 2025
Ответ дляКопирайторша
Можно и ванне, и на огороде родить, или в бассейне....
Акушерка должна быть рядом.
Копирайторша• 16 июля 2025
Ответ длясою не люблю
Акушерка должна быть рядом.
При чем тут ванна, и у нас врач роды принимает, а не акушерка. Врача я и предлагала выбрать, в роддоме