Як я не відтягувала це, але цієї осені планую відвести своїх хлопців в садочок. Дітям 5р. і 4р.
Є проблема з дорогою, бо маршрутки не їздять, потрібно возити машиною, в цьому і вся проблема і причина, чому діти йдуть так пізно в садочок. Я дуже переживаю, чесно. І скоріше не за хлопців, а за себе.Бо за ці роки материнства я стала "дикою". Потрібно міняти свій ритм життя і так далі, а це для мене стрес неймовірний. Але не про це.
Порадьте матусі, що потрібно для садочка? А саме яке взуття зручне, на липучках чи крокси? Потрібно піжами? Спортивні штани ? І що ще знадобиться. Дякую за поради
Атятя_тётя• 16 июля в 19:55
Потрібне взуття, яке добре тримається на нозі та легко взувається, бо діти бігають, а крокс клоги можуть спадати. Спортивні штани потрібні. Зараз дітей кладуть спати одягненими, щоб під час тривоги не гаяти час
ЯНаПэПэ• 16 июля в 19:55
Бралм тапочки Валді, реально хороші. Вагі постійно в кроксах чи що? У сховище бігати, то краще вже з фіксацією тапки. Шорти, штани, футболки і запасний комплект
Рожки-да-ножки• 16 июля в 19:56
Вам там список напишут. Сменная обувь, но не шлепки, типа мокасин, пижамы вроде тоже не нужны, они спят одетыми, если вдруг тревога так проще собирать. Смена белья в шкафчик, носочки, футболочка чистые, рюкзачок в укрытие. Вообще вам все расскажут там! Не волнуйтесь
неДоПриличий• 16 июля в 20:28
У моей тапки суперфит. На осень зиму 4 комплекта спорт костюмов с НМ. Отлично, бюджетно и вопрос с одеждой не стоит остро. Одежда +- та же что удобна и в повседневной жизни. Ну и подстроиться под группу. Ноу проблем, вздохнете полной грудью
Щас ухожу• 16 июля в 21:18
Ответ дляЯНаПэПэ
Мої обидва відходили в садочок у валді, хороше взуття
Щас ухожу• 16 июля в 21:18
Добре, якщо в садочку є вимога про змінний вуличний одяг і дітям дозволяють бруднитися.
ЯНаПэПэ• 16 июля в 21:22
І не бродітьтпід садочком. Розкажіть дітям, що то їх робота, там нові друзі. І що канікули теж бувають)