from Ukraine• 17 июля 2025

У блогерки Софії Комендант прямо на вулиці бусифікували хлопця. Жахливі коменти

https://www.instagram.com/p/DMIyBXiI300/

А жах в коментарях до її посту в інст!!! Майже всі захищають ТЦК і радіють що хлопця забрали, бо він бачте кричав російською мовою.
Полтавська галушка• 17 июля 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
После объявления войны, вся эта ряженная шобла (судьи, менты…) идут воевать, а не греть жопы на заграничных курортах, пока их коллеги отлавливают как собак гражданских.
Страна становится на военные рельсы. Но это никому не нужно. План другой у потужных - сидеть на троне вечно и богатеть, попутно утилизируя собственных граждан и сливая территории
Ой, не підуть вони воювати навіть після оголошення війни. Із мінусів для шобли - менше грошей буде заходити в Україну.
Із мінусів для цивільних - життя по талонам, закриття кордонів для всіх і примусова робота на військовій інфраструктурі
Полтавська галушка• 17 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вы себе представляете что на видео похищение. Это не оно.
А які Закони я придумала?
Сиамская сороконожка• 17 июля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Ці воїтельки на соціалі закордоном сидять
И хватает наглости еще пизд@ки свои оттуда открывать
Божа кульбабка• 17 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Нет, для задержания не нужно решение суда. Решение суда надо для ареста, определения меры пресечения. А задержать полиция имеет право.
На основании чего имеет право?
Млинці зі смайликом• 17 июля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
А які Закони я придумала?
Наверное, те, которые запрещают полиции задерживать людей или не предусматривают таких полномочий. А они есть. Полиция имеет право задержать человека, уточнить его данные, а дальше в зависимости от обстоятельств.
Млинці зі смайликом• 17 июля 2025
Ответ дляБожа кульбабка
На основании чего имеет право?
На основании полномочий, предусмотренных законом О полиции.
На_оба_рот• 17 июля 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Ні, нема законів які регулюють спеціальний правовий стан ’оголошення війни’.
https://yur-gazeta.com/golovna/chomu-ukrayina-ne-o...
Поведінка керманичів регулюється багатьма законами, на які вони просто насрали. І ніяке ’оголошення війни’ не змусить їх чинити інакше, ніж зараз. Так що можете продовжувати ’ржать’.
Полтавська галушка• 17 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ви неуважна. Я написала, що затримання має певні обмеження і рамки. Передавати затриманого в ТЦК поліція не має ніякого права.
Божа кульбабка• 17 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Т.е. просто любого человека можно хватать и силой задерживать? Какая статья в законе о полиции наделила такими полномочиями?
Млинці зі смайликом• 17 июля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Нет, я как раз внимательная.
Вы там выше писали: Які конкретно повноваження поліції передбачають викрадення людини в невідомому напрямку?
Шкварочка• 17 июля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Як тільки таке бачимо, неважливо кого бусифікують, навіть незнайомих чоловіків. Треба гуртом всім жінкам, які поруч бігти , здіймати галас і відбивати чоловіків
Да, чтобы не мешали рашеньке вас освобождать
Королева ганделику• 17 июля 2025
Таки зверніть увагу як і що певний час робив чоловік, який фігурує на відео
Сиамская сороконожка• 17 июля 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Вы там совсем ку-ку, простите?
Где я ,,ржала,,?
Полтавська галушка• 17 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Нет, я как раз внимательная.
Так, я це написала, але так і не отримала від Вас відповіді, бо ми з Вами зупинилися на тому, щоб розібрати, що конкретно включає в себе Затримання.
Млинці зі смайликом• 17 июля 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Ну не любого же схватили. А того, у которого были не в порядке документы. Задайте свой вопрос Гуглу, он вам сразу ответит.
Можете загуглить: якою статею закону про поліцію передбачені повноваження поліції затримати особу
автор from Ukraine • 17 июля 2025
Ответ дляШкварочка
Такою ціною нам нічого не треба, хто хоче хай освобождає від освободітєлєй. А наших чоловіків випустять хай в Європу, ми поїдемо.
Сиамская сороконожка• 17 июля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Точно также как стоять и делать вид, что ничего не происходит, когда среди белого дня избивают и увозят в неизвестном направлении людей.
Млинці зі смайликом• 17 июля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Ну как же не получили? Я вам написала, там нат никакого похищения на видео.
Затримання точно не включает в себя вопли блогеров.
Полтавська галушка• 17 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну добре, із Затриманням ми вже розібралися. А який пункт Закону передбачає передачу людини поліцією третім особам?
автор from Ukraine • 17 июля 2025
Ответ дляШкварочка
Доречі до війни всім можна було вільно розмовляти будь-якою мовою. А тепер у освободітєлєй є козир - нам реально стрьомно вести блог і розмовляти російською. Нацизм пробрався в Україну
Божа кульбабка• 17 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Какие документы не в порядке? Какие документы удостоверяющие особу у него были не в порядке?

Нет, гугл мне не даст ответ на данный вопрос, а вот вы можете, но почему то не хотите прямо ответить.
Просто Фіфа• 17 июля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Нє, коли пакують просто чоловіка ,то нехай. А тут же блогерка. Спасітє.
Вчера видела парикмахера, как в воду опущенная, бусифицировали сына и мужу 59 лет пришла повестка. Все забрали, остаётся при худшем варианте одна. Родители уже умерли, братьев- сестер нет.
Королева ганделику• 17 июля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
При чому тут нацизм? Ви бачили пости цього мужчини до сьогодні?
Шкварочка• 17 июля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Чего ещё ни одной петиции путину не написали, пусть прекращает сво?
Млинці зі смайликом• 17 июля 2025
Ответ дляБожа кульбабка

Я вам не предлагаю спрашивать у Гугл о его документах. Речь шла о том есть ли вообще у полиции полномочия задерживать человека.
Ответ: да, есть.
Были ли в действиях полицейских нарушения: составили ли они протокол, как они его составили, ни вы, ни я не знаем. Из видео это непонятно. Зато советчицы уже определили, что на видео похищение.
По каким признакам, непонятно.
автор from Ukraine • 17 июля 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Та я про мову, що мені страшно розмовляти, навіть цю тему пишу українською, хоча вдома російською говорю і думаю.
Писали про якийсь блог типу - Будні ухилянта. Не дивилася, смішний блог?
Cаванна• 17 июля 2025
Що значить у вашому розумінні гірше ніж в рашці?
Був час коли дивилась блогерів руских вони живуть як жили, а я не сплю і за них.. В них як змінилося назвіть хоть 3 приклади
автор from Ukraine • 17 июля 2025
Справжні ухилянти це - тцк-ашники
Шкварочка• 17 июля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Да что вы? Я сейчас на каком вам отвечаю?
Млинці зі смайликом• 17 июля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Чучело огородное