ДолькиКабана• 17 июля 2025
Не знаю чи шукати нову роботу чи тут сидіти
Останнім часом трохи просіла зарплата, з 25 тисяч до 17. Єдине тішить що в осінньо-зимовий період буде трохи більше замовлень, але не факт що й отримаю ті 25, може трохи менше. Робота нормальна, графік теж. А от як бути
БЦАшка• 17 июля 2025
Это большой минус, присматривайте замену потихоньку. Ну и осенью посмотрите
ДолькиКабана
• 17 июля 2025
Ответ дляМлинець Мій
Щось дуже мало
25 було більш менш, а як за ті 17 жити я не знаю
Млинець Мій• 17 июля 2025
Ответ дляДолькиКабана
25 теж ні про що
ДолькиКабана
• 17 июля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
если работа ненапряжная, возможно есть вариант подрабатывать?
Теж думала, може знайти якийсь онлайн підробіток, бо сама робота подобається, норм. Коли 25 отримувала взагалі прекрасно було(
ДолькиКабана
• 17 июля 2025
Ответ дляМлинець Мій
25 теж ні про що
Можливо, але на більше я нічого не вмію. Тому для мене норм
бювет_в_обед• 17 июля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
После работы бежать на работу?А жить когда?
ДолькиКабана
• 17 июля 2025
Ответ длябювет_в_обед
А як гроші потрібні? То, на жаль, інших варіантів немає
бювет_в_обед• 17 июля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Искать другую работу, одну, но с нормальной зп. Учиться,чему-то, что позволит получать нормальную зп
Українська зірочка• 17 июля 2025
Ответ длябювет_в_обед
нет, во время работы подрабатывать онлайн
ДолькиКабана
• 17 июля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Це неможливо на жаль
Українська зірочка• 17 июля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Це неможливо на жаль
а других таких вакансий с большей зп нет?
ДолькиКабана
• 17 июля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Моніторю саме. Є вакансії, зп +-така сама
Українська зірочка• 17 июля 2025
Ответ дляДолькиКабана
ну шило на мыло менять точно не стоит, возможно там и условия хуже будут
ДолькиКабана
• 17 июля 2025
Ответ дляЗамріяна
а кто вы и что делаете на работе?
Я менеджер з продажів, на роботі відповідаю за домовленості з клієнтами, частково займаюсь рекламою в соціальних мережах, залучення та пошук нових клієнтів, займаюсь аналізом конкурентів
ДолькиКабана
• 17 июля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Теж такої думки
Замріяна• 17 июля 2025
Ответ дляДолькиКабана
не хотите подучиться на СММ? моя племянница после педина и самообразования очень неплохо зарабатывает СММ. плюс там можно 2-3 клиентов вести одновременно
ДолькиКабана
• 17 июля 2025
Ответ дляЗамріяна
Цікава ідея👍ви знаєте, дякую, і мені був би +
Замріяна• 17 июля 2025
Ответ дляДолькиКабана
найдите кого-то знакомого и за торт с шамусиком пусть даст вам направление- на какие курсы идти- на какие не стоит, кого /какие сайты почитать, может начать вести какие-то странички попроще даже без образования