КартаБезКомиссий• 17 июля в 21:41

Характер чоловіка

Дівчата, є знайомий. Які у нього відносно думки важко сказати, але вони змінюються декілька разів на день. Проте, він ніколи не забуває сказати про мою лишню вагу, прищі, мій низький дохід і взагалі часто акцентує увагу на тому що я бідна і лінива. Іноді, дуже рідко, мені здається, що трошки, десь глибоко в душі, я цій людині подобаюся, але коли він мене бачить, то зразу говорить треба схуднути, волосся пофарбувати, грошей заробити, бути шустрішою, одяг весь викинути у смітник, йому не подобається мій стиль, треба те, се, так, сяк. У мене грлова квадратна. Я собі подобаюся і я не лінива, а спокійна людина, на відміну від нервротиків. Важко сказати що в мені так по його критеріям, проще сказати що все не так. З однієї сторони це єдина людина яка чесно в очі хоч правду говорить, але іноді мені це так часто говорять і повторяють, як папуга мантру харі крішна, харі яма, що вже набридло. Що б ви подумали про такого чоловіка??? Яка він людина? Ідеальна чи просто має високі вимоги до інших людей???
Його характеристика:
1) гроші є,
2) характер какашка,
3) гулящий, пющий, курящий, матюкающийся,
4) де він правду говорить, а де бреше краще не визначати, бо голова квадратна буде, краще сприймати його таким як є,
5) він не має терпіння, не має кордонів, не має тактики в спілкуванні ні з ким. Ріс один у сім´ї, батьки займались бізнесом і йому дозволялось все на світі. Перевиховати його нема сенсу. Та і характер там такий, що як захотів, так зробив.
Йому 25 р. Мені 22.
Твоя космішна• 17 июля в 21:43
Я б припинила будь яке спілкування з таким придурком. І нічого б про нього не думала)
Трохи злякана• 17 июля в 21:44
Авторе, чому у ваші квітучі 22, ви роздумуєте над тим,яким боком притулитися до мудака? Що з вами не так?
Ananasprotivogaz• 17 июля в 21:47
Капец. Зачем вам это чамо?
Сіґеле-міґеле• 17 июля в 21:48
С самооценкой вашей беда, если вы слушаете этого *удака.
Весняний Марафон• 17 июля в 21:49
У вас явно проблеми з самооцінкою .
автор КартаБезКомиссий • 17 июля в 21:49
Ответ дляТрохи злякана
Я не тулилася, я ноги поламала!!!!
автор КартаБезКомиссий • 17 июля в 21:50
Ответ дляВесняний Марафон
У вас явно проблеми з самооцінкою .
Що не так із моєю самооцінкою??
Майструю крила• 17 июля в 21:52
Ответ дляВесняний Марафон
У вас явно проблеми з самооцінкою .
Або все вищеперераховане - то є правда. І вона це знає
Хома з пастою• 17 июля в 21:53
З висоти свого віку я би подумала, що цей чоловік нічого не може сам, все за рахунок батьків. Людина, яка чогось досягла, знає ціну роботи і не буде вчити інших жити і давати примітивні пусті поради
Але в вашому віці такий «крутий» пацанчік мене би покорив. Дерзкий, балований, сміливо дівчинці говорить «правду» (неприємності)

А ви його хоч раз питали «а тобі то що?» що за непрохані поради
автор КартаБезКомиссий • 17 июля в 21:58
Ответ дляХома з пастою

Він вважає, що я повинна змінюватись, при чому з пальчиків ніг до макушки. я навіть не знаю з чого починати.
Хома з пастою• 17 июля в 21:58
Ответ дляКартаБезКомиссий
Навіщо вам змінюватися?
От я вважаю, що змінюватися вам не потрібно
Що ви тепер робитимете?
неДоПриличий• 17 июля в 21:59
Ответ дляКартаБезКомиссий
Для чого ви з ним спілкуєтесь?
автор КартаБезКомиссий • 17 июля в 22:00
Ответ дляХома з пастою
Навіщо вам змінюватися?
Що ви тепер робитимете?
Ну ви мене не бачили. Він каже, що у мене тьмяне волосся, йому треба кольору додати, бо воно ніяке, ні сіре, ні біле, ні чорне... Як приклад. Його треба в порядок привести, в адекватний стан. І шкіра у мене каже така, що треба до косметолога...
А я нівроку• 17 июля в 22:01
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так задайте вопрос, если все не так, зачем он с вами?
автор КартаБезКомиссий • 17 июля в 22:01
Ответ длянеДоПриличий
Для чого ви з ним спілкуєтесь?
Наші батьки дружать і тіпа нас сватають. Але це так важко морально. Він весь на понтах такий, що треба йому поклони вдаряти і кланятись коли приходить.
Ответ дляА я нівроку
Батьки так вважають.
Хома з пастою• 17 июля в 22:04
Ответ дляКартаБезКомиссий
А які у вас є хороші сторони. На вашу думку. Спробуйте забути про слова пацанчіка
автор КартаБезКомиссий • 17 июля в 22:06
Ответ дляХома з пастою
Та я вообще ідеал якщо чесно. просто скромна і не понтуюсь) я взагалі-то ні на що не претендую, і чого він до мене пристав із своїми критиками. Так, батьки сказали, але ж вони не вимагали))) у нас з ним різні смаки у всьому, все дуже просто. Він - це я, тільки все навпаки))))
Хома з пастою• 17 июля в 22:10
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ще раз повторіть перші два речення. І кожного разу їх повторюйте, коли він там щось по кругу одне й те ж саме заводить
Ви ідеальна. З багатьма прекрасними якостями.
А цей пацанчик цього не розуміє і не цінує. І тупо намагається з вас зліпити банальний інсиаграмний шаблон, яких тисячі. І ви будете одною з тисячі клонів. Без своїх плюсів і унікальності
Хома з пастою• 17 июля в 22:12
Ответ дляКартаБезКомиссий
До речі, в мене в такому віці був знайомий, який говорив, що я безхарактерна.
Глупенький він просто був :) доброту путав зі слабкістю. Ваш такий же зелений
Кусюче сонечко• 17 июля в 22:14
Ответ дляКартаБезКомиссий
Батьки так вважають.
Тікайте в інше місто, подалі від батьків і того бидла.
Щоб не отямитися глибоко вагітною і заміжньою за тим чмом.
неДоПриличий• 17 июля в 22:20
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ви зустрічаєтесь? Чи ви просто слухаєте його антикомпліменти?
автор КартаБезКомиссий • 17 июля в 22:24
Ответ дляХома з пастою
Йому подобаються міс інстаграм. Дуже подобаються.
Хома з пастою• 17 июля в 22:27
Ответ дляКартаБезКомиссий
От вам і пояснення. Чи хочете ви бути клоном і змагатися в досягненні найкращого обєму губ і відтінку волосся. Чи хочете ви знайти того, хто буде цінувати саме вас з вашими крутими плюсами від природи
АнтиТанкист• 17 июля в 22:33
У меня гораздо больше вопросов к вам . С ним всё понятно, мужик обычный мудак, который поднимает свою самооценку за счёт критики и унижения вас. Непонятно зачем ВЫ с ним продолжаете общаться ? Пошлите один раз наку..й и заблокируйте везда. Или вы мазохистка и вам нравится , когда вас критикуют и унижают ? Или у вас настолько низкая самооценка, что такое отношение к вам , для вас норма ?
автор КартаБезКомиссий • 17 июля в 22:55
Ответ дляАнтиТанкист
Це ж його думка, а не моя)))
Напланетянка• 17 июля в 22:56
Он вам убьёт самооценку, загнобит. Не надо вам это общение.
автор КартаБезКомиссий • 17 июля в 22:56
Ответ дляХома з пастою
Він вважає, що природа мене трошки обійшла. Мова йшла навіть про пластику на обличчі.
Напланетянка• 17 июля в 22:57
И вы все это слушаете?
автор КартаБезКомиссий • 17 июля в 22:57
Ответ дляНапланетянка
Ми давно дружимо.