Невгамовна• 18 июля 2025

Порадьте масажиста, заклинило шию, лопатку, рука болить вже 4 днів.

Пробувала басейн не допомогло(
eduarde• 18 июля 2025
Ответ дляНевгамовна
В мене починалося з головної болі, потім шум в ушах, тепер це, рука німіє і біль з шиї до лопатки лівої сторони.
тиск?
автор Невгамовна • 18 июля 2025
Ответ дляeduarde
тиск?
А він в мене завжди понижений. 115/55, але в основному 125/60
eduarde• 18 июля 2025
коли сильно болить голова міряйте тиск але ще може бути внутрочерепний-може око одне боліти
автор Невгамовна • 18 июля 2025
Ответ для_Alekssandra_
А почему постоянно мрт?
Я один раз сделала, давно. Показываю и все. Толку от него.
А вообще Вам нужно снять воспаление: таблетками, уколами. Мазь с диклофенаком.
Клинику могу Вам посоветовать - Институт вертибрологии и реабилитации. Есть они по всему городу.
Массажиста тоже могу посоветовать. На Оболони. Здрава постава, Александр. Но там нужно записываться чуть заранее
Була в невролога, назначила міорікс та деклофенак або німід гель. Пройти мрт.
eduarde• 18 июля 2025
Ответ дляНевгамовна
здоров.я вам
автор Невгамовна • 28 июля 2025
Ответ для_Alekssandra_
А почему постоянно мрт?
Добрий день, була на мрт та в невролога, протрузії в шиї. Колять, таблетки пью, щось не допомагає, комірець ортез для шиї ношу, пробую лфк робить але голова наче взорветься і ті всі болі не проходять. Я не запитала невропатолога чи можна йти на масаж коли роблять уколи, що у вас було на практиці?
_Alekssandra_• 28 июля 2025
Ответ дляНевгамовна
Мені робили. Але в мед.центрі і під контролем лікаря-невролога. Массаж також там.
автор Невгамовна • 28 июля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Невролог не говорила робити масажі не одна ні друга. Бо я була у 2 х, перша відправила на мрт, друга таблетки та уколи. Я не додумалась в той момент за масаж запитати. Тепер думаю той Олександр розбереться в мрт? Зможе сказати чи можна зараз масаж?
автор Невгамовна • 28 июля 2025
Ответ для_Alekssandra_
А вам масажі робили з яким проміжком, позвонила Олександру записалася на масаж, цікаво чи через день він робить повторний масаж чи це рано? Сказав що записав на масаж шиї та спини.
автор Невгамовна • 02 августа 2025
Ответ дляВесела бджілка
Можу порадити масажиста, з великим досвідом. Приймає поблизу Глибочицької. Інстаграм: igorbondarchuk73

Я і сама відвідую, і маму записувала. Полегшення вже з першого масажу. Оця от штука шия+плече - взагалі моя тема )) Мало того, що там застій через постійну роботу за комп’ютером. Так я вже помітила, що варто тільки сильно понервувати (а ще краще розізлитися), то перший невірний рух - і всьо, вітаємо із зажимом.
А голова у вас болить коли шия і плече?
Весела бджілка• 02 августа 2025
Ответ дляНевгамовна
А голова у вас болить коли шия і плече?
Ой, голова у мене рідко болить в принципі. Не знаю, можливо тому що я гіпотонік і судини не схильні до спазмів. У мене інші свої приколи в цьому плані )
автор Невгамовна • 03 августа 2025
Ответ дляВесела бджілка
У мене низький тиск гіпотонік теж але голова болить і шия