Чемна панночка• Изменено 18 июля 2025

Ситуація на дитячому майданчику

Моєму сину 11 місяців, вже ходить. На гірці прикріплене різнокольорове колесо. Він підійшов до нього і почав крутити. Раптом підбігає хлопчик на вигляд 3 роки, відганяє мого від колеса і сам починає крутити. Мій плаче, я відводжу його. Мама старшого хлопчика просто підійшла і ніяк не реагувала. Через кілька хвилин бачу, що біля колеса їх вже немає, ми з малим знову підійшли і він почав крутити. Знову звідкись вистрибує цей старший хлопчик, агресивно відштовхує мого, ще й крикнув йому щось у вухо. Мій заходиться в плачу, заспокоїти його я вже не можу. Кажу тій мамаші: виховуйте дитину, пояснюйте, що не можна проганяти інших дітей, відбирати іграшки і так далі. Вона каже: - Вот ваш будєт в таком возрастє і я посмотрю, как ви воспітаєтє. І в сад пойдьотє, увідітє. Всєм рот нє закроєш.
Я: - Відведіть його звідси, він вдруге довів дитину до сліз. Мій спокійно грався.
Вона: - Я нє собіраюсь нікуда отводіть.
І ми вимушені були піти додому, бо мій дуже сильно плакав. Коли її син відштовхнув мого вперше, я навіть не особливо обурювалася, просто ми з ним відійшли. Але коли той зробив таке вдруге, а мамка не зробила йому зауваження, ще й почала мене відчитувати за зауваження в їхній бік, це вже було занадто.
До речі, я не бачила, щоб цей хлопчик так підбігав до старших. Абʼюзить тільки однорічних малюків. Бачу, що інші мами мовчать, але я на таке мовчати не можу. Проблема в тому, що майданчик тут тільки один, вона гуляє з дитиною щодня і я щодня. Як би ви поводилися?
сладкий_ноябрь• 18 июля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Простите, как он мог отогнать Вашего ребёнка, если Вы стояли рядом ?
Рановато Вы вышли на площадку с таким малышом. Вам все будет не так.
Не будет защитного барьера для такого малыша от других детей. Площадка социализирует.
Тому що автор з тих, хто робить проблеми з нічого.
Цієї б ситуації не було, ні першої в тим паче другої, якби автор вміла говорити і відстоювати права своєї дитини,
Зручніше ж настрочити тему і звинуватити трирічну дитину, ніж займатися своїм розвитком
КоролеВешна• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Тримати за шкірку та за руку чужу дитину не маю права.
Имеете, вы защищаете своего ребенка. А если с ножом на него полезет подросток, тоже будете говорить - потерпи, авось выживешь?)
ТихоЯ• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Тогда станьте и горько порыдайте.
Детский сад.
Барабан для дорослих• 18 июля 2025
Добро пожаловать на детские площадки😆 этот треш будет периодически происходить пока ребенок не начнет говорить. А поступала я в зависимости от ситуации. До слез не доводила. Или отвлекала своего, или говорила второму ребенку что он офигел (в нормальной форме, понятной детям). Всегда объясняла своему эту ситуацию: что случилось и почему.
Шумелка Мышь• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Ну дивіться, він мене відпихує, а тоді я повинна його відпихнути і знову стати на своє місце. Мамаша почне волати: ви нє імєєтє права прікасаться к моєму рібьонку
Как трехлетка сдвинет Вас с места ?
Кумедний ґудзик• 18 июля 2025
Підходите і кажете ’пшол звідси таракан малий’,
А якщо мама щось скаже, то ви кажіть ну всім рота не заткнеш)
Угги в горошек• 18 июля 2025
Давно тем про дитячі майданчики не було. Погнали)🍿
Завтра не пью• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Я думаю, що він і мене відпихне.
угу, и ногами забьет
Ваш малыш слишком маленький еще, поэтому вы всегда должны быть рядом с ним. Чтоб дети постарше его не оттесняли. Белые и пушистые ребятишки - это только в мире розовых пони
Мама второго мальчика, конечно, могла бы своего и одернуть, но в целом она вам все правильно сказала
Чорнобаївка• 18 июля 2025
Ну я бы стала возле своего и только тот подбежит сказала бы нму лично, что я про него думаю. И та мама отчасти права, он ее может и не слушаться по разным причинам, может у него сдвг или еще что. А то что она скажет 50 раз так нияего не даст. У нас был похожий случай, мальчик подошел и толкнул мою со всей силы, тоже возраст как у вас плюс минус, мы просто быстрл ушли и все.
Помеха справа• 18 июля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
То чувство, когда автор старается но никто не замечает главного
Та ладно, просто совпало что агрессор русскоговорящий
sur_sur• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
О, на такі слова мамаша б визвірилася ’не угрожайте моему ребенку’
Ви її боїтеся?
Завтра не пью• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
автор, а вы на площадке разговариваете так же, как пишете? Тогда не удивительно, что пихают и вас, и вашего ребенка
Бойцовская• 18 июля 2025
Ну сказали б прямо тому малому ’А зараз я тебе шовхну, добре буде?’ Він би попустився.
Угги в горошек• 18 июля 2025
Автор, вам маман 3х річки правильно відповіла, ще невідомо який ваш буде у 3 роки. Чи ви наївно вірите, що САМЕ ВАШ, буде оберігати і не відштовхувати 11 місячних серунів)
Заюшка_хозяюшка• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Але вт зовсім не зробили зауваження тому малому.
Він і зрозумів, що для вас це нормально.
Тобто перший раз треба було і спитати ’милий хлопчик, навіщо ти штовхаєшся?’

Ви собі тихо подивилися на ситуацію і все
Помеха справа• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Елементарно. Штовхнув у бік і став на його місце.
Не забывайте в таких ситуациях громко проговаривать ´ось бачиш який невихований хлопчик, штовхає інших діток. Це дуже не гарно і колись знайдеться така ж дитина яка настукає йому лопаткою по довбешці у відповідь´. Не показывайте своему ребенку что растерялись. Объясняйте своему что произошло.
Завтра не пью• 18 июля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
скажите ))))))
КоролеВешна• 18 июля 2025
Ответ дляУжеВотДа
Когда тебе 11 месяцев и ты начинаешь понимать что у тебя есть хуй и из-за этого тебе нужно действовать по определённым паттернам определёнными обществом
Какой ужас! Вдруг в результате мальчик вырастет мужественным, а девочка женственной! 😱 Должно же быть наоборот! Как потом эта выросшая девочка сможет говорить и писать мат В общественных местах? 🥹
Угги в горошек• 18 июля 2025
Ответ дляПомеха справа
Дитині автора 11 місяців 🤣🤣🤣🤣
Бойцовская• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Я думаю, що він і мене відпихне.
Не видпихне, ви ж самі кажете, що до більш дорослих (а в його мозку це = сильніших) не чіпляється
Завтра не пью• 18 июля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
А Вы то где были ?
так на Советчице же )))))
Помеха справа• 18 июля 2025
Ответ дляУгги в горошек
Дитині автора 11 місяців 🤣🤣🤣🤣
Тут скорее не для ребенка автора информация, а для толкателя. Ну и просто что б в привычку вошло комментировать происходящее и дать ребенку понять что происходит.
Головний кошак• 18 июля 2025
Ответ дляВитворунка
Можете назвать меня неадекваткой, но я бы пхнула и мальчика и мамашу, после второго раза, ещё и наорала бы так, что бы они обое заикались долго.
Смотрите, что бы вы потом в травме вместе с сыном своим не оказались 😈
Бойцовская• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
А, ясно, ну тоді вигрібайте від більш нахабних далі. І сина свого тому ж вчите. 🫤
Головний кошак• 18 июля 2025
Та мама права, в таком возрасте это норма. Единственное, что не права, что промолчал, объяснять нужно, что бы не отгонял.
Головний кошак• 18 июля 2025
Ответ дляВитворунка
А я бы распускала - око за око. Вы защищали своего ребенка от неадекватного Маугли, не дай Бог толкнет так, что Ваш головой ударится, травмируется. Мама-то за своим не смотрит. Кстати, на будущее, полиция на такое вряд ли приедет.
Так у той мамы ребенок сам нормально на ногах стоит, а вот почему автор не находилась рядом со своим и не страховал, это большой вопрос.
Ванна Тазиковна• 18 июля 2025
Ответ дляВитворунка
Я хочу это видеть
Угги в горошек• 18 июля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Я хочу это видеть
А потім махач мамок і дітей )))
Обожнюю порадницю і впевнюсь, що навкруги до фіга хворих людей, особливо мамок😂😂😂
Головний кошак• 18 июля 2025
Ответ дляВитворунка
Знаете, я никогда не стану забирать чужое и нападать первой, но вот отвечаю так, что второй раз трогать меня или моих близких желание у агрессоров не возникает. А Выможете глотать - такие люди, тоже, существуют, и имеют право на свой образ жизни.
Я вас разочарую, но вас не боятся, а обходят, как неадеквата. Но сейчас у людей нервы на пределе, можете нарваться.
Ванна Тазиковна• 18 июля 2025
Ответ дляВитворунка
Шо глотать?