Чемна панночка• Изменено 18 июля 2025

Ситуація на дитячому майданчику

Моєму сину 11 місяців, вже ходить. На гірці прикріплене різнокольорове колесо. Він підійшов до нього і почав крутити. Раптом підбігає хлопчик на вигляд 3 роки, відганяє мого від колеса і сам починає крутити. Мій плаче, я відводжу його. Мама старшого хлопчика просто підійшла і ніяк не реагувала. Через кілька хвилин бачу, що біля колеса їх вже немає, ми з малим знову підійшли і він почав крутити. Знову звідкись вистрибує цей старший хлопчик, агресивно відштовхує мого, ще й крикнув йому щось у вухо. Мій заходиться в плачу, заспокоїти його я вже не можу. Кажу тій мамаші: виховуйте дитину, пояснюйте, що не можна проганяти інших дітей, відбирати іграшки і так далі. Вона каже: - Вот ваш будєт в таком возрастє і я посмотрю, как ви воспітаєтє. І в сад пойдьотє, увідітє. Всєм рот нє закроєш.
Я: - Відведіть його звідси, він вдруге довів дитину до сліз. Мій спокійно грався.
Вона: - Я нє собіраюсь нікуда отводіть.
І ми вимушені були піти додому, бо мій дуже сильно плакав. Коли її син відштовхнув мого вперше, я навіть не особливо обурювалася, просто ми з ним відійшли. Але коли той зробив таке вдруге, а мамка не зробила йому зауваження, ще й почала мене відчитувати за зауваження в їхній бік, це вже було занадто.
До речі, я не бачила, щоб цей хлопчик так підбігав до старших. Абʼюзить тільки однорічних малюків. Бачу, що інші мами мовчать, але я на таке мовчати не можу. Проблема в тому, що майданчик тут тільки один, вона гуляє з дитиною щодня і я щодня. Як би ви поводилися?
автор Чемна панночка • 18 июля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Ой брехло 🤣

Давайте дальше, а ещё она впо и муж ухылянт?)
Ніколи не бачила її чоловіка, завжди гуляє з малим сама. І, до речі, не знаю, ВПО вона чи ні.
автор Чемна панночка • 18 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну автор же очікувала, що мама дитину відчитає, мама може спеціально цього не зробила, не доставила радості автору.
Тобто мамаша трирічки права, так?
Головний кошак• 18 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тут да, судя по автору реторике, то она нам недоговаривает )
сладкий_ноябрь• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
До речі, вона одна російськомовна на весь майданчик. Київ, Академмістечко.
Та в що …. Ще й розумнішою за вас виявилася…
сладкий_ноябрь• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Тобто мамаша трирічки права, так?
Не праві ви в цій ситуації. Тому що вона могла не повторитися, якби ви вміли говорити
сладкий_ноябрь• 18 июля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Это стандартный ответ на истеричек)
Хахаха
+10000
автор Чемна панночка • 18 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А мамаша невихованої дитини чому не вміє говорити?
Головний кошак• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Тобто мамаша трирічки права, так?
Да, а мамаша 10 ти месячного не права, так как минимум ее задача была быть рядом с ребенком и страховать его. А ещё, можно было договориться с 3 леткой, но видимо умение коммуницировать не приобрела, хоть родить уже успела.
Головний кошак• 18 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Хахаха
+10000
Так смысл с ними в диалог вступать? Им же реально нужны зрители, а так игнор и они сами ищут других зрителей)
автор Чемна панночка • 18 июля 2025
Скільки неадекваток набігло на останніх сторінках )))
Завтра не пью• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
не переигрывайте, иначе тема быстро заглохнет
А она получилась достаточно живенькой, несмотря на заезженность
Угги в горошек• 18 июля 2025
Дівки, значить так))) Мама приводить своє 11ти місячне дитинча на майданчик. Питання до мами , чи вона оцінила всі небезпеки, в першу чергу для своєї дитини, тягнучи дитину на майданчик де бігають шалені 3х, 4х і тд діти.
Я маю на увазі вік дитини автора, невпевнену ходу дитини і тд все що вам підкаже ваше критичне мислення. Той майданчик, не так вже й необхідний у такому віці. Якщо автор приведить своє безцінне дитя на майданчик, то вона особисто несе всю відповідальність за дитину. І має прийняти всі небезпеки.
У мене особисто, багато питань до автора. Коли її хлопчик доросте до 3х років, я дуже сильно сумніваюсь, що він буде розуміти небезпеки для дитини 11 місяців. Бо в 3 роки, дитина ще ні фіга не розуміє.
Завтра не пью• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
она как раз умеет - объяснила вам коротко и по делу
сладкий_ноябрь• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Яке вам діло до чужих людей, займайтеся краще дитиною і своїм розвитком.
автор Чемна панночка • 18 июля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Удалено администрацией...
Завтра не пью• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Удалено администрацией...
автор переходит в наступление
А чего на площадке тогда сопли жуете?
сладкий_ноябрь• 18 июля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
автор переходит в наступление
А чего на площадке тогда сопли жуете?
Бо це улюблена справа автора 😂😂😂😂
Зараз на дієті• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
´Проблема в тому, що майданчик тут тільки один, вона гуляє з дитиною щодня і я щодня´

Один майданчик в Києві на Академмістечку?
автор Чемна панночка • 18 июля 2025
Ответ дляЗараз на дієті

Будинок на промзоні.
Завтра не пью• 18 июля 2025
Ответ дляУгги в горошек
автор не сумела осилить эту простую мысль в паре предложений мамы трехлетки - а вы на 3 абзаца расстарались
Помеха справа• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Так, наступний раз скажу, як тут ви всі порадили: ’Синку, не зважай на нього, з цим хлопчиком ніхто не хоче гратися, і мама його не любить, і невихований він’)) Мамашу порве на шмаття від злості))
Не-не, вы не на это рассчитывать должны, пофиг вам на тех мам, кто знает чем они живут. И если человек хамло его никакими словами не обидишь. Просто сообщить ребенку факт, ну и типа элемент воспитания своего.
Угги в горошек• 18 июля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
автор переходит в наступление
А чего на площадке тогда сопли жуете?
Дитя тримала, чи колесо захищала від 3х річки))
Завтра не пью• 18 июля 2025
Ответ дляЗараз на дієті

на других нет этой мамы - автору скучно
Завтра не пью• 18 июля 2025
Ответ дляУгги в горошек
и от усилий все умные фразы забыла ))
Угги в горошек• 18 июля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
I try to do my best))) але автор все рівно не зрозуміє. Бо вона мати, а в неї дитина))
Головний кошак• 18 июля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
автор переходит в наступление
А чего на площадке тогда сопли жуете?
Потому как в жизни страшно, понимает же, что неправа, а в интернете воин прямо)
Фіфачка• 18 июля 2025
А почему все решили, что после разговора с 3-леткой, эта 3-летка сразу уступит, уйдет, станет воспитанным, начнет соблюдать очередь. Он вполне может толкнуть маму, плюнуть, послать, да-да так тоже бывает, бросить песком, потом специально толкнуть ребенка. Он тоже себя защищает и свое желание крутить колесо.
И вообще что можно сказать маме этого ребенка? Она считает что ее ребенок себя ведет правильно. Защищает свои границы.
Lizavel• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Зачем вы так отвратительно коверкаете слова?
Домашка• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Ну треба було з цього починати. А то так стараєтесь, а висеру немає.
Lizavel• 18 июля 2025
Ответ дляВитворунка
Можете назвать меня неадекваткой, но я бы пхнула и мальчика и мамашу, после второго раза, ещё и наорала бы так, что бы они обое заикались долго.
Вы такая смешная