Радостина• 01 июля 2025
Стосунки з підлітком, сумно...
Пишу, щоб пожалітися. Синові майже 14 років, зламав ногу, на костилях. Намагається проходити коридор величезними стрибками, так гепається на здорову ногу, аж підлога тремтить (приватний 🏡, раптом що), а потім жаліється, що нога болить. Кажу, пересувайся меншими кроками, не давай на неї таке навантаження. Він одразу "що за брєд, я вже сумніваюся, що у тебе червоний диплом...". То чоловік все намагається мене медаллю та дипломом підковирнути, але акуратніше, хоча я про них ніколи й не згадую, не козиряю. Тепер ще й син. Чомусь так неприємно і боляче стало, що твоя ж дитина ставиться до тебе, як до тупої нікчеми, намагається принизити, абсолютно не думає про мої почуття. Виговорилася, дякую всім, хто прочитав.
Я натуралка• 01 июля 2025
Так вы ему и ответьте: сразу видно, что тебе красный диплом и не светит… с ними надо на их языке в моменты этой дерзости
Кидстаффовка• 01 июля 2025
Він просто наслідує свого батька...
Вам потрібно в першу чергу чоловіка поставити на місце, а потім і сина
Така поведінка зовсім по-чоловічому...
Якось так і живу• 01 июля 2025
По тыблоку и мужу и сыну.
Вы чего себя так опустили ради двух долбо...в?
Тра Ля Ля• 01 июля 2025
Я б сказала, будешь дерзить ещё и пинка дам для ускорения. Но у нас такие отношения, что мы переводим всё в шутку и не обижаемся на бред)
Радостина
• 01 июля 2025
Ответ дляЯ натуралка
Ой, зразу починається, мені й не треба добре вчитися, я не збираюся зубрити, хоча я й говорю, що це не обов´язково зубріння.
Радостина
• 01 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дитині 14, вона вже розуміє, що робить, навіщо ці лекції?
Ніяких лекцій, жаліється, ой, болить уже нога, дати пораду - нормально, не відмовчуватися ж. Хай робить, що бажає, якщо розумніший, ніж я, не треба мене й чіпати.
Я натуралка• 01 июля 2025
Ответ дляРадостина
Пусть прыгает) скажите ему, что как только снимут гипс на одной ноге, наложат на другую. Для симметрии)
Радостина
• 01 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Це називається сепарація ! Почитайте щось з психології підлітків.
Читала. Читати - це одне, а життя - зовсім інше. І моє теж проходить, роки йдуть на різні кризи, болячки, знову кризи, і кінця не видно.
А у нас макарошки• 01 июля 2025
Ответ дляРадостина
Шукайте щось інформативіше..бо з вашого опису ви на Комаровському зупнились.
Флюорография гуся• 01 июля 2025
Перелом, костыли, частный дом, красный диплом...
Какая-то каша.
Хома з пастою• 01 июля 2025
Ответ дляБесбардак
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3535898 читайте пост 11 и 14
Краще такий брєд не читати
Радостина
• 01 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Ну, порадьте щось, що я не читала, а вам принесло користь. Чи в Гугл пошлете?
Хома з пастою• 01 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Бо дитина жаліється, що нога болить. Як такий дорослий і розуміє, що робить, то хай не жаліється
Квітка папороті• 01 июля 2025
Пришел, стонет, что болит нога.
Вы ему мягко ’Может попробуешь меньшими шагами, возможно так будет легче’.
Или ’конечно болит, скачешь, как конь. Надо меньшими шагами передвигаться’.
Одно и то же сказано, но разная интонация. Я вот и сама терпеть не могу менторский тон, наелась его в свое время.
А у нас макарошки• 01 июля 2025
Ответ дляРадостина
Яких авторів ви читали?
Радостина
• 01 июля 2025
Ответ дляБесбардак
Уже в якійсь темі я за цим посиланням переходила. Специфічна подача, але дякую.
А у нас макарошки• 01 июля 2025
Ответ дляХома з пастою
Можна просто поспівчувати дитині...
Ответ дляРадостина
Аннет, я у вас у блоці, так що... Не поговоримо. Я не зужу
моей 13. обидчивая стала шокапец. что не скажи сразу огрызается, но пока, к счастью, без скандалов. спасаюсь с помощью юмора и уже морально перестраиваю себя из положения ’мама-ребёнок’ в статус ’я - ответственный взрослый и дочь - взрослый, который от меня зависит’.
Радостина
• 01 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Яких авторів ви читали?
Петрановська, Гіппенрейтер, це те, що згадала. Якісь лекції без авторства. Вестерни якось не заходять, дуже популістськи і спрощено в них.
сладкий_ноябрь• 01 июля 2025
Ответ дляХома з пастою
Ну так нехай жаліється, вам шкода?
А у нас макарошки• 01 июля 2025
Ответ дляРадостина
Вибачте, не вірю..або просто прочитали і нічого не виконували .
Радостина
• 01 июля 2025
Ответ дляКвітка папороті
Пришел, стонет, что болит нога.
Так у мене якраз перший варіант, не другий.
Радостина
• 01 июля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Даремно не вірите. Мій досвід говорить, що як не старайся і що не роби, всі кризи і проблеми з вихованням йдуть по шаблону. Можливо, могло б бути й гірше, як знати.