Обнемашечка• 18 июля 2025
Дитину щось вкусило за повіку. Розпухло. Який сироп від алергії краще?
Едем чи Л цет? Лікар сказав або той або той. Читаю там різна діюча речовина. Який вам допоміг краще? І ще можливо чимось помазати? Порадьте.
Лікар прописав тільки сироп.
Міс Всесвіт• 18 июля 2025
Мені особисто допомогають препарати цетерезину. А комусь - препарати лоратадину. Це ж індивідуально
ВерСаСе• 18 июля 2025
Мазати краще не треба, бо поруч око, щоб тули не потрапило, воно само зійде, вигляд страшнуватий, але то вже таке, мою не раз кусали норм проходило, а от що давала вже не пригадую, але в мене зазвичай або еріус або феністіл в аптечці.
Дикая Роза• 18 июля 2025
І оце дитині ще вчора призначили антигістамінне, а ви досі сидите і обираєте сироп
язззззь!!!• 18 июля 2025
У сина була жахлива реакція на укуси комарів і мошок. набряк з долонь міг бути.
Коли вкусило над бровою, то давала Алерзін і Зодак. Але я мазала! При чому всім, чим можна - від бальзамів проф до народних методів, бо запливло око і пішло на лоб.
І додам, що тут важливо швидше почати лікування.
Гореотума• 18 июля 2025
Когда мою сестру укусила пчела и она вся начала опухать, мама обмывала все тело уриной. И опухоль спала на глазах...
Обнемашечка
• 18 июля 2025
Ответ дляДикая Роза
Де я писала за вчора? Сьогодні лікар назначив
Дикая Роза• 18 июля 2025
Ответ дляОбнемашечка
Ви вже встигли сьогодні і до лікаря і на Порадницю
Гореотума• 18 июля 2025
Ответ дляДикая Роза
Не то что вы, долго спите
Дикая Роза• 18 июля 2025
Ответ дляГореотума
Не то что вы, долго спите
Я так) але я завжди купую ліки, які призначив лікар, одразу після виходу з лікарні) а тут же треба консиліум порадниць зібрати... а дитина почекає...
Обнемашечка
• 18 июля 2025
Ответ дляДикая Роза
Жіночко, ви не з тієї ноги встали? Так, у 8 ранку вже були в приймальному відділенні, їдучи звідти написала тему.
Дякую за відповіді всім, купила Л цет та феністил гель
Покорительная• 18 июля 2025
Ответ дляДикая Роза
10 год. Що там встигати?
Обнемашечка
• 18 июля 2025
Ответ дляIshoy
Только сироп назначили? Ребенок очень маленький? Когда моего за ухо что-то укусило так, что ухо стало в 2 раза больше и фиолетово-красное, назначили гормональную мпзь и отек сошел буквально на глазах
Лікар назначив тільки сироп. Сама ще докупила феністил гель. Дитині 6 років
Гореотума• 18 июля 2025
Ответ дляIshoy
А какую мазь?
Гореотума• 18 июля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Левоцетиризин обычно лучше работает на кожные проявления
Цікаво чому так. Це дерматолог говорив ? Чи ви на власному досвіді провели порівняння?
Гореотума• 18 июля 2025
Ответ дляПокорительная
Лцет краще дія
А чому ? Це на власному досвіді? Чи дерматолог казав?
Покорительная• 18 июля 2025
Ответ дляГореотума
На досвіді дитини.
Синиця у спідниці• 18 июля 2025
Ответ дляГореотума
Не на личном, работала в аптеке, чаще назначают цетиризин, левоцитиризин на кожные; Лоратадин/дезлоратадин при отёках слизистых