Обнемашечка• 18 июля в 09:37

Дитину щось вкусило за повіку. Розпухло. Який сироп від алергії краще?

Едем чи Л цет? Лікар сказав або той або той. Читаю там різна діюча речовина. Який вам допоміг краще? І ще можливо чимось помазати? Порадьте.
Лікар прописав тільки сироп.
Дайте згадаю• 18 июля в 09:38
едем знаю нового поколения
Міс Всесвіт• 18 июля в 09:42
Мені особисто допомогають препарати цетерезину. А комусь - препарати лоратадину. Це ж індивідуально
Пирожкиня• 18 июля в 09:42
Фенистил
КонФФетОшка• 18 июля в 09:44
Фенистил
Chaterbox• 18 июля в 09:50
эриус
ВерСаСе• 18 июля в 09:51
Мазати краще не треба, бо поруч око, щоб тули не потрапило, воно само зійде, вигляд страшнуватий, але то вже таке, мою не раз кусали норм проходило, а от що давала вже не пригадую, але в мене зазвичай або еріус або феністіл в аптечці.
Фрикаделька• 18 июля в 09:52
Алерзин чи феністил краплі
Синиця у спідниці• 18 июля в 09:54
Левоцетиризин обычно лучше работает на кожные проявления
Дикая Роза• 18 июля в 10:00
І оце дитині ще вчора призначили антигістамінне, а ви досі сидите і обираєте сироп
язззззь!!!• 18 июля в 10:00
У сина була жахлива реакція на укуси комарів і мошок. набряк з долонь міг бути.
Коли вкусило над бровою, то давала Алерзін і Зодак. Але я мазала! При чому всім, чим можна - від бальзамів проф до народних методів, бо запливло око і пішло на лоб.
І додам, що тут важливо швидше почати лікування.
Гореотума• 18 июля в 10:00
Зачем сироп? Таблетку растолочь и с водой, если маленький ребенок
Гореотума• 18 июля в 10:02
Когда мою сестру укусила пчела и она вся начала опухать, мама обмывала все тело уриной. И опухоль спала на глазах...
автор Обнемашечка • 18 июля в 10:03
Ответ дляДикая Роза
Де я писала за вчора? Сьогодні лікар назначив
Дикая Роза• 18 июля в 10:05
Ответ дляОбнемашечка
Ви вже встигли сьогодні і до лікаря і на Порадницю
Гореотума• 18 июля в 10:05
Ответ дляДикая Роза
Не то что вы, долго спите
Дикая Роза• 18 июля в 10:06
Ответ дляГореотума
Не то что вы, долго спите
Я так) але я завжди купую ліки, які призначив лікар, одразу після виходу з лікарні) а тут же треба консиліум порадниць зібрати... а дитина почекає...
автор Обнемашечка • 18 июля в 10:06
Ответ дляДикая Роза
Жіночко, ви не з тієї ноги встали? Так, у 8 ранку вже були в приймальному відділенні, їдучи звідти написала тему.
Дякую за відповіді всім, купила Л цет та феністил гель
Покорительная• 18 июля в 10:08
Ответ дляДикая Роза
10 год. Що там встигати?
Покорительная• 18 июля в 10:08
Лцет краще дія
Ishoy• 18 июля в 10:09
Только сироп назначили? Ребенок очень маленький? Когда моего за ухо что-то укусило так, что ухо стало в 2 раза больше и фиолетово-красное, назначили гормональную мпзь и отек сошел буквально на глазах
автор Обнемашечка • 18 июля в 10:10
Ответ дляIshoy
Лікар назначив тільки сироп. Сама ще докупила феністил гель. Дитині 6 років
Гореотума• 18 июля в 10:11
Ответ дляIshoy
А какую мазь?
Ishoy• 18 июля в 10:12
Ответ дляГореотума
А какую мазь?
Название уже не помню, но она была с метилпреднизолоном. То есть что-то типа Адвантана
Гореотума• 18 июля в 10:16
Ответ дляСиниця у спідниці
Цікаво чому так. Це дерматолог говорив ? Чи ви на власному досвіді провели порівняння?
Гореотума• 18 июля в 10:17
Ответ дляПокорительная
Лцет краще дія
А чому ? Це на власному досвіді? Чи дерматолог казав?
Покорительная• 18 июля в 11:26
Ответ дляГореотума
На досвіді дитини.
Синиця у спідниці• 18 июля в 13:35
Ответ дляГореотума
Не на личном, работала в аптеке, чаще назначают цетиризин, левоцитиризин на кожные; Лоратадин/дезлоратадин при отёках слизистых