Обнемашечка• 18 июля в 09:37

        Дитину щось вкусило за повіку. Розпухло. Який сироп від алергії краще?
Едем чи Л цет? Лікар сказав або той або той. Читаю там різна діюча речовина. Який вам допоміг краще? І ще можливо чимось помазати? Порадьте.
Лікар прописав тільки сироп.
Міс Всесвіт• 18 июля в 09:42

		Мені особисто допомогають препарати цетерезину. А комусь - препарати лоратадину. Це ж індивідуально

ВерСаСе• 18 июля в 09:51

		Мазати краще не треба, бо поруч око, щоб тули не потрапило, воно само зійде, вигляд страшнуватий, але то вже таке, мою не раз кусали норм проходило, а от що давала вже не пригадую, але в мене зазвичай або еріус або феністіл в аптечці.

Дикая Роза• 18 июля в 10:00

		І оце дитині ще вчора призначили антигістамінне, а ви досі сидите і обираєте сироп

                    язззззь!!!• 18 июля в 10:00

		У сина була жахлива реакція на укуси комарів і мошок. набряк з долонь міг бути.
Коли вкусило над бровою, то давала Алерзін і Зодак. Але я мазала! При чому всім, чим можна - від бальзамів проф до народних методів, бо запливло око і пішло на лоб.
І додам, що тут важливо швидше почати лікування.
Гореотума• 18 июля в 10:02

		Когда мою сестру укусила пчела и она вся начала опухать, мама обмывала все тело уриной. И опухоль спала на глазах...

			Обнемашечка
		• 18 июля в 10:03

                        Ответ дляДикая Роза

		Де я писала за вчора? Сьогодні лікар назначив

Дикая Роза• 18 июля в 10:05

                        Ответ дляОбнемашечка

		Ви вже встигли сьогодні і до лікаря і на Порадницю

	Гореотума• 18 июля в 10:05

                        Ответ дляДикая Роза

		Не то что вы, долго спите

Дикая Роза• 18 июля в 10:06

                        Ответ дляГореотума

                        Не то что вы, долго спите

		Я так) але я завжди купую ліки, які призначив лікар, одразу після виходу з лікарні) а тут же треба консиліум порадниць зібрати... а дитина почекає...

			Обнемашечка
		• 18 июля в 10:06

                        Ответ дляДикая Роза

		Жіночко, ви не з тієї ноги встали? Так, у 8 ранку вже були в приймальному відділенні, їдучи звідти написала тему.
Дякую за відповіді всім, купила Л цет та феністил гель

                    Покорительная• 18 июля в 10:08

                        Ответ дляДикая Роза

		10 год. Що там встигати?

			Обнемашечка
		• 18 июля в 10:10

                        Ответ дляIshoy

                        Только сироп назначили? Ребенок очень маленький? Когда моего за ухо что-то укусило так, что ухо стало в 2 раза больше и фиолетово-красное, назначили гормональную мпзь и отек сошел буквально на глазах

		Лікар назначив тільки сироп. Сама ще докупила феністил гель. Дитині 6 років

Гореотума• 18 июля в 10:11

                        Ответ дляIshoy

		А какую мазь?

Гореотума• 18 июля в 10:16

                        Ответ дляСиниця у спідниці

                        Левоцетиризин обычно лучше работает на кожные проявления

		Цікаво чому так. Це дерматолог говорив ? Чи ви на власному досвіді провели порівняння?

Гореотума• 18 июля в 10:17

                        Ответ дляПокорительная

                        Лцет краще дія

		А чому ? Це на власному досвіді? Чи дерматолог казав?

Покорительная• 18 июля в 11:26

                        Ответ дляГореотума

		На досвіді дитини.

Синиця у спідниці• 18 июля в 13:35

                        Ответ дляГореотума

		Не на личном, работала в аптеке, чаще назначают цетиризин, левоцитиризин на кожные; Лоратадин/дезлоратадин при отёках слизистых