Скажіть будь ласка, чи існує обмеження по часу для навчання водінню? Від першої їзди до останньої, до екзамену?
Natalisa7613• 18 июля 2025
Ча.Всім пофіг,але теорія рік дійсна,потім перездавати.В автошколі обмежена кількість годин.Платите гроші і хоч рік навчайтеся
Sverchok2012• 18 июля 2025
Два місяці у мене був курс. Тобто за 2 місяці треба вкластися з годинами водіння. Потім можна додатково брати.
Ответ дляSverchok2012
А це як ? За місяць 20 годин. По 5 годин їзди на тиждень?
Sverchok2012• 18 июля 2025
Ответ дляwind-d470
Нема обмежень, як готові, так і здвайте. Ну тільки ж про строк теорії пам´ятайте.
Так автошколи набирають на курс, курс триває певний час. Ну принаймні мені так казали. І всі, хто зі знайомих навчався у них теж був конкретний термін саме навчання. А потім тільки за додаткову оплату кожне заняття. А складати можна 2 роки практику.
Sverchok2012• 18 июля 2025
Ответ дляНадежда-8877
Там де я навчалась, то да. Десь так і було. Може є довший курс в інших школах.
Sverchok2012• 18 июля 2025
Ось першу автошколу відкрила, там взагалі 5 тижнів((((
Практична підготовка водіїв в автошколі “” триває 5 тижнів.
По завершенні курсу учень має скласти в автошколі внутрішній іспит, після чого у базі даних ГСЦ МВС формується свідоцтво – чинність його 2 роки, протягом яких учень має скласти практичну частину іспиту в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС України.
Ответ дляSverchok2012
Ну у стартпості автор не сказала, що навчання конкретно в автошколі, просто навчання водінню.Я вчилась у школі, а потмім наймала інструктора іншого, а вже потім йшла на екзамен.Школа внесла дані, що я закінчила, а далі вже моє діло, коли здавати.
З теорієй зрозуміло, група вчиться разом, але і тут є варіанти екстерна або онлайн. А ось водіння , скільки по часу віїзджати ті 40 годин? Хоча в мене знойома вже 65 накатала
Sverchok2012• 18 июля 2025
Ответ дляwind-d470
Тема має назву - термін для навчяння водінню в автошколі
Sverchok2012• 18 июля 2025
Ответ дляНадежда-8877
Теорію можна взагалі самостійно складати без автошколи. Самопідготовка.
Вам 40 годин закрити повинні за 2 місяці. Все інше за додаткову плату, вище ніж ту, що була зазвичай.
KroKro1980• 18 июля 2025
Коли я навчалась, термін був, але формальний. Хто не встиг відходити чи здати внутрішньо теорію, просто приєднувалися за допомогою адміністратора до інших груп. Водіння практика вже ніяких груп не було, час навчання погоджувався з інструктором, він через певний час сам казав ’ну йдіть вже на внутрішній іспит пробуйтеся’.
Аноним ФЕЯ• 18 июля 2025
Ответ дляНадежда-8877
Немає обмежень в днях. Ви можете, умовно, дві доби без перестану їздити і відʼїздити 40 год і іти на екзамен.
Аноним ФЕЯ• 18 июля 2025
Єдине, автошкола має свій план тривалості курсу, от той час треба перечекати. А обмеження, що ви маєте по годині-дві наїжджати, то такого немає. По годині розпреділяють , щоб усі мали можливість рівномірного доступу до авто інструктора.