Форточка• Изменено 19 июля 2025
Прошла афера с Ковидом и никто не понёс наказания за геноцид людей по всему миру
Вначале когда он появился, всех стали призывать вакцинироваться, причём принудительно. Как оказалось Ковид по своей смертоносности был наравне с гриппом, только заражаемость была выше. Грубо говоря, если бы гриппом заразилось бы столько людей сколько и Ковидом, смертность была такой же. Умирали или пожилые или хроники. Но! Вмешалась вакцинация, которая унесла жизни сотен тысяч человек! Примеры: знакомая переболела Ковидом и всё было хорошо, но решила вакцинироваться. И после вакцинации внезапно умерла. Таких историй десятки только исходя из моего опыта. Переболел - живой, ширнулся - стал инвалидом или умер. Поэтому страховые компании и отказывались застраховывать от последствий вакцинации. Удивило как люди пошли на гибель. Ведь власти никогда не заботились о здоровье населения, а тут вдруг решили озаботиться. И вал смертей пошёл почему-то после вакцинации. Вот и думайте зачем это было сделано.
Лично я переболела Ковидом три раза и чувствую себя прекрасно, не вакцинировалась и когда заставили это делать, просто дала деньги и мне написали что я якобы вакцинирована. Поэтому и жива. Зато все кто ширнулись, или умерли или теперь имеют большие проблемы со здоровьем. Считаю, что такие темы нужно проговаривать.
Результат:
вже голосів:
136 (52.71%)
Согласна
122 (47.29%)
Не согласна
Вам телефонограмма• 19 июля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Коли полетіли перші ракети , я чесно кажучи прокинулась з думкою’ Слава богу з вакнацією відсиануть’ Бо вони саме навезли нової партії на березень і обмеження невакцинованихтнабирали оборотів.
Мабуть Ви живете віддвлено, бо в моєму рідному Харкові невимовна біль від втрат війни, а не від вакцини
Форточка
• 19 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Ой, мля. Я хоч і згодна з тим, що Ковід це велика афера, яка підкосила економіку, але не перегинайте з тролізмом
В чём троллинг? Лук и чеснок укрепляют имунку, как и прогулки.
Бойова• 19 июля 2025
Ответ дляЗасомневаю
А вы вспомните, как это было, из каждого утюга нам рассказывали, какая это опасная и смертельная болезнь. Так вот, подсознание человека устроено так, что такая информация закрепляется в голове и тело реагирует соответственно. И если бы вдруг тот же грипп объявили смертельной болезнью, от которой задыхаются, то точно так же резко выросла смертность бы и от гриппа, и люди задыхались бы в больницах.
Я помню как ляшко с кривой ухмылкой говорил. Та в парках гулять можно, то мы хотели вас запугать
Огірок та Помідорчик• 19 июля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Не освідчених лікарів теж багато і не варто на них рівнятися.
При тому що я не прививалася і не вірю конкретно ковідній вакцині тупо не визнавати ефективність та необхідність перших вакцин. Моя знайома - завідувачка відділу інфекційної дитячої лікарні робить певні щеплення собі і дитині - до прикладу правець та дифтерія - так може варто на неї рівнятися?
вакцини ефективні державі в цілому, бо для неї життя однієї людини, то расходний матеріал. А рак це збій імунної системи, а вакцини це втручання в імунну систему і тупо говорити, що то просто співпадіння. Ризикуватичи в ту чи іншу сторрну людина має вибирати сама
Бойова• 19 июля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А выбора ж не было
Області пітьми• 19 июля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ой, краще б була вакцинація. Її хоч можна купити і не тріпати собі нерви.
Посудомойка• 19 июля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Ми всі вакцінувалися і всі живі.
Потому что клоуны 🤡
Посудомойка• 19 июля 2025
Ответ дляФорточка
Здоровьем надо своим заниматься, кушать лук и чеснок, заниматься спортом, почаще дышать свежим воздухом, а не ширяться всякой жижей сваренной на коленке.
Вы шоо! У нас любят таблетки! Больше и от всего.
Області пітьми• 19 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
Вакцина свого часу таки зупинила передачу
І це дало час, і вірус ослаб
Яким чином? На момент початку війни в Україні офіційно вакцинованих було приблизно 37%, частина з яких - куплені. Можливо навіть більша частина.
Посудомойка• 19 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
Так добре, що у вашій родині не було смертей від ковіду, в моїй родині 2 втрати, саме на початку, від того страшного штаму.
Я сама хворіла пізніше, вже ослабленим вірусом. Тому вакцини від нових штамів вже не треба були, вірус природньо ослаб.
У нас от гриппа, далеко до ковида врачиха и почтальонша умерла, и что?
Області пітьми• 19 июля 2025
Ответ дляФляшунька
Больше всего давила работа. На работу не разрешали выйти, надо обязательно показать доказать что вакцинирован и чем именно - на работе вели табличку где даже вписывали сотрудников кто когда чем вакцинироваться.
Салон красоты Лоонда Киев. А я там была даже не трудоустроена официально!
А администратора салона судили! за нарушение правил карантина. Был суд.
І що їй присудили?
Огірок та Помідорчик• 19 июля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
В передмісті києва, збивають все в нас, над будинками падало в тому числі. Тут є вибір виїхати/піти в укриття, а з вакциною вибору взагалі не було, в нас на в´їзді в київ, перевіряли сертифікати вакцинації, благо базив них небуло і можна було генерувать підробки в ТГ )
Санька-4b93• 19 июля 2025
Ответ дляНашли в капусте
Спасибо, вас услышала, пошла есть чеснок,да побольше.
Ну блин, подождите хоть до вечера, окружающим же придется нюхать этот ваш ЗОЖ.
Області пітьми• 19 июля 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Мой отец умер от ковида, а от прививки никто. Где сотни тысяч умерших от прививок?
Смерті після інсультів, тромбозів, інфарктів, ниркової і печінкової недостатності не вважаються як наслідок вакцинації. Та і ніхто таку статистику не веде.
Альдебаран• 19 июля 2025
Дочитала ваш бред до слов о том, что умирала старики или хроники. И бросила.
Среди моих друзей и близких умерло 12 человек. От ковида. В возрасте от 20 до 40 лет.
Моя близкая подруга очень тяжело перенесла ковид. Ее вытянули. Но она сейчас - развалина. А ей ещё и сорока нет. Те, кто ее знал раньше - вообще не узнают сейчас.
Если ковид прошел мимо вас - не гневите Бога. Не рассказывайте, что это все фигня.
Все возможно• 19 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Це не про нашу країну, а про світ. у нас спрацював стадний, той званий, імунітет і на початок війни штам був вже ослаблений
Така собі- шведська модель неофіційно. люди зняли маски і отримали дози, хто перехворів, у кого імунітет спрацював. А ось біженки, по фото в Ес, ще довго носили і маски і респіратори там.
Фляшунька• 19 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
І що їй присудили?
Суд был и должен быть был второй суд по тому же делу, не знаю чем закончилось но резко началась война. Я из салона ушла, переехала в другую область.
Огірок та Помідорчик• 19 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Можна, але було все важче і важче, згадайте, як вони почали накривати лікарів. Моя подруга купувала дітям шкільні вакцини в інтернеті і в один момент всі подібні контори пропали.
Вам телефонограмма• 19 июля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
При всій моїй повазі Київ не Харків по рівню обстрілів, але це не привід мірятися.
Почитайте ще раз мої пости - при таких мірах лікарні були переповнені, медперсоналу не хватало!!!! Люди шукали способи, обходили і розносили пришвидшено цю заразу, але все одно перепони сприяли зниженню швидкості передачі ! Уявіть щоб було без цього
Наивная Хо• 19 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
Тому що Короновак вбитий інактивований вірус, нам повезло, що у нас був вибір. Вона слабка в безпечна, і таки знайомить імунку з вірусом.
Саме гірше це векторні були, Астразенека, російськмй Спутнік.
Астразенека не була гіршою, навпаки. І так як з´явилася першою, то медичні працівники вакцінувалися саме нею. Після вакцинації я півтора року майже не хворіла грві, або дуже легко пару днів, і інші колеги теж. А до неї - чи не щомісяця і чуть не вмерла від того гадського ковіду. Чому, власне, і вакцинувалась
Області пітьми• 19 июля 2025
Ответ дляФорточка
З прогулянками згодна. Цибуля і часник для укріплення імунітету- це більше міф. Ефективніше частіше контактувати з іншими людьми, щоб обмінюватися з ними мікробіотою і «навчати» свій організм боротися з вірусами. Це до речі те, чого нас позбавили, коли оголосили локдаун.
Молчавочка• 19 июля 2025
Ответ дляБойова
Народу укрытия. Или я чего не понимаю. Из каждого утюга Тревога= идём в укрытие. Пока ещё добровольно идем
Можно и без укрытий 🤣🤣🤣
Області пітьми• 19 июля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Був вибір генерувати підробки, а не вакцинуватися.
Страхованная• 19 июля 2025
Ответ дляВбигудях
Я не можу стверджувати що це афера. Моя подруга дуже тяжко перехворіла в лікарні, під апаратом вентиляції легенів, думала не виживе. Я дуже легко перехворіла. Вона тепер від усіх ковідів і грипів завжди вакцинується. В кого який досвід...
Так потрібно імунну систему зміцнювати, щоб не хворіти, або хворіти з легким перебігом і без наслідків, а не вбивати імунітет експериментальними препаратами від ковіду і вакцинами від грипу, які нібито вас врятують, якщо колоти щороку
Огірок та Помідорчик• 19 июля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Я не проти масок і обмежень пересування хворих, не проти лікування антибіотиками і противірусними, я проти примусової вакцинації. Оскільки людина ррзгріьатиме наслідки сама, то і вибір має бути.
Вам телефонограмма• 19 июля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Я утверждаю, что это опасная и смертельная болезнь и не потому, что так сказали в СМИ.
Если Вы лечитесь ’заряженной’ водой и верите во внушаемость - искренне рада,что Вам не пришлось столкнуться с реальностью
Вбигудях• 19 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Не у всіх міцний імунітет
Покорительная• 19 июля 2025
Ковид подкосил мое окружение и не только в Украине:(.
Отчим без прививки умер от ковида.
Мама с онко и прививкой выжила.
Были очень тяжёлые случаи без прививок.
С прививкой никто тяжело не болел и не умер.
Отчим без прививки умер от ковида.
Мама с онко и прививкой выжила.
Были очень тяжёлые случаи без прививок.
Квітка Миру• 19 июля 2025
Не курю, не вакцинировалась, 45 лет
Ковид перенесла легко, как и все родные