Распутница• 19 июля в 09:12

Как найти работу в частной клинике? Нет открытых вакансий на ворк юа

Приходишь,говорят оставьте контакты и не перезванивают даже.До глав на прийом не попасть.
бювет_в_обед• 19 июля в 09:16
Кем? Врачём? Администратором? Уборщицей?

Киев?
автор Распутница • 19 июля в 09:28
Ответ длябювет_в_обед

Киев?
Врач.
бювет_в_обед• 19 июля в 09:29
Ответ дляРаспутница
Врач.
В Киеве?
Ищу Аленя• 19 июля в 09:31
В Києві не скажу але у Львові сестра без проблем влаштувалася. Там правда на початок умови не дуже але хто хоче, працювати буде
тянитолкайка• 19 июля в 09:34
Яке місто? Як правило, вакансій повно для хороших лікарів.
автор Распутница • 19 июля в 09:34
Ответ длятянитолкайка
Вінниця
Веселуха Муха• 19 июля в 09:34
Працювати в державній так, щоб вас самі запросили
тянитолкайка• 19 июля в 09:37
Ответ дляВеселуха Муха
Саме так. Деяких нічим не умовиш і не заманиш, бо у них просто часу не вистачає.
Я не Тролль• 19 июля в 09:37
Якщо немає відкритих вакансій, то можливо мають укомплектований штат і не потребують нових працівників
бювет_в_обед• 19 июля в 09:41
Ответ дляРаспутница
Вінниця
Чи є у вас потрібний досвід?
Може тому і не передзвонюють?

На сайті приватної клініки до якої я ходжу, в кожного лікаря 10-20 років стажу і перелік курсів з підвищенням кваліфікації.

І як правило, вони працюють і в державній лікарні, і в приватній паралельно.
Зубачистка• 19 июля в 09:44
Если вы лечите, так же, как формулируете мысли, то лучше сидите в своей поликлинике...
бювет_в_обед• 19 июля в 09:53
**До глав на прийом не попасть.**

Як мінімум, у кожної приватної клініки є сайт де вказано пошту. Ви можете відправити резюме з вказанням всіх ваших досягнень і висловити ваше бажання, щоб розглянули вашу кандидатуру якщо з´явитися місце.

Або по знайомству.
Света С Приветом• 19 июля в 10:15
Ответ дляРаспутница
Врач.
Який лікар, який район? І який досвід?
Пишна молодиця• 19 июля в 10:45
Яка спеціалізація?
Мой_ужин• 19 июля в 11:18
Ответ длятянитолкайка
Ерунду не пишите
Мой_ужин• 19 июля в 11:19
Ответ дляРаспутница
Вінниця
Автор, мест действительно мало, или за деньги, связи, или должно повезти. Это не честная конкуренция, к сожалению
автор Распутница • 19 июля в 11:58
Ответ дляПишна молодиця
Яка спеціалізація?
Терапія,кардіологія
Пишна молодиця• 19 июля в 19:46
Ответ дляЗубачистка
Надо обязательно на советчице врача обесценить.
А в лицо врачу это сказали бы?