Скажений гудзик• 19 июля 2025

Чи робили ви дитині щеплення від вітрянки?

Blackwater• 19 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Наприклад, син в 10 перехворів, не було живого місця на тілі і купа шрамів на обличчі лишилось. Хоча він нічого не чухав і не здирав. У нього не чухалось майже. Перебіг хвороби не беру до уваги, температура 40 три дні.
Але імунітет дуже постраждав. Протягом трьох місяців вчепив кілька вірусів, коньюктівіт, бородавки подошвенні в басейні. 2 місяці вже виводимо бородавки і вони як насіння нові і нові вилазять. Імунітет не справляється
А вы знаете что имунитет это врожденное? У вашего сына такой какой есть. Но это ж не значит что такой у большинства. И все так болеют.
Глаголиця• 19 июля 2025
Ні
Інфекціоніст сказав, що вона діє років 5. Тобто якщо робити то потім теж.
Не хворіла, зараз 11 років
А Я Самая Самая• 19 июля 2025
Старшая переболела в 6 месяцев, мне не понравилось. Так младшую привила, вдруг легче перенесет.
Кофе в лобби• 19 июля 2025
Ответ дляГлаголиця
Ні
Не хворіла, зараз 11 років
Мінімум 25+ захист від оперізуючого герпесу. Дивні дані, які чомусь відсутні в інших лікарів
Мию чакри щоденно• 19 июля 2025
Ответ дляBlackwater
Не значить. Але якби я знала наперед, що обличчя в кратерах лишиться, то зробила б вакцину.
Ну ладно це хлопчик, бородою заросте. А для дівчинки, то не хотілось би
Ластовиння• 19 июля 2025
Да, сделала.
автор Скажений гудзик • 19 июля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ні, перехворіла сама.
Але як намагаєтесь завагітніти і не знаєте статус- раджу здати на антитіла, і якщо не має - вакцинуватися перед вагітністю.
Я вагітна і не хворіла. Вирішила дитині зробити щеплення, він теж не хворів. Вже ходить в молодшу школу
Проня_Прокоповна• 19 июля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Ну краще б і ви зробили, але дитина вам і може принести вірус
автор Скажений гудзик • 19 июля 2025
Ответ дляГлаголиця
Ні
Не хворіла, зараз 11 років
Ні, дві дози дають гарний імунітет на все життя. Навіть одна доза гарно захищає. За 5 років то не правда
автор Скажений гудзик • 19 июля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Розумію. А як щеплення переноситься?
Blackwater• 19 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Абы да кабы. Нельзя что-то предугадать и уж тем более принимать лекарства ’на всякий случай’. Прививка это не витамины(хотя и их следует пить с умом) поэтому стоит взвесить все за и против. Подовляющее большинство переносит легко и без осложнений ветрянку. Другой вопрос если человек не заболел лет до 18. Или наверняка известны проблемы с имунитетом, естт какие-то заболевания и тд.
Blackwater• 19 июля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
А разве можно пока вы беременны делать старшему прививку? Вы консультировались с инфекционистом?
Проня_Прокоповна• 19 июля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Розумію. А як щеплення переноситься?
З тих які я знаю, добре
Але вам пізно, треба до вагітності.
автор Скажений гудзик • 19 июля 2025
Ответ дляBlackwater
Так. Сказали що для оточуючих вона не несе ризику
автор Скажений гудзик • 19 июля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
З тих які я знаю, добре
Але вам пізно, треба до вагітності.
Я маю на увазі старшу дитину
Blackwater• 19 июля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Я не про окружающих. Я конкретно вас имею ввиду-беременную и не болевшую
автор Скажений гудзик • 19 июля 2025
Ответ дляBlackwater
Так. Запитувала у декількох лікарів. Чим вона може мені нашкодити? Чи вважаєте ліпше після пологів?
Проня_Прокоповна• 19 июля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Я маю на увазі старшу дитину
Добре перенесли в родині, ніяких проявів
Проня_Прокоповна• 19 июля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Вам вагітною, контракт з реальною вітрянкою небезпечний, якщо принесе в ці місяці старша дитина.
але може у вас є імунітет? Здайте на імуноглобулін антитіла
Blackwater• 19 июля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Я не интересоваль детально этим вопросом. Если бы было нужно, то спросила бы у инфекциониста, что вам и написала.
Но если врачи сказали можно, значит можно.
В идеале наверное лучше бы до беременности сделать., но что уж теперь.
Впринципе если у вас третий триместр уже.
Ну и еще может лучше не делать пока старшему, но сделать вам как только родите?
Летала_НаМетле• 19 июля 2025
Не робили, не було вакцини в наявності, коли хотіли, а потім син захворів, хоча й не ходив в садочок. 16 днів в лікарні через вітряночний блефарит
Летала_НаМетле• 19 июля 2025
Ответ дляBlackwater
Навіть вагітним можна робити щеплення.
Лівий Локіть• 19 июля 2025
Ні, не робила, наш інфекціоніст не рекомендував, мовляв, дитина якщо заразиться, перехворіє в легкій формі. Так і сталося. Однократно підвищення температури, однократний висип, через три дні й забули, що воно було
автор Скажений гудзик • 19 июля 2025
Ответ дляBlackwater
Звісно, вагітній не можна робити. Це жива вакцина. Я в дитинстві не хворіла. Спробую здати на антитіла. Хоча здавала торч інфекції,я не зрозуміла з них нічого. В мене вже останній місяць вагітності
автор Скажений гудзик • 19 июля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Навіть вагітним можна робити щеплення.
Саме цю не можна. Так як вона жиа вакцина
автор Скажений гудзик • 19 июля 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Ну звідки лікар знає,як вона перенесеться? Цікаво
Лівий Локіть• 19 июля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Лікар знає дитину і перебіг її хвороб. Складав індивідуальний графік вакцинації, дитина під наглядом цього лікаря не один рік.
Королева краси• 19 июля 2025
Робили дитині , дві дози. За рік здали аналіз на антитіла до вітрянки, просто з цікавості - антитіл немає. Педіатр знизала плечима. Отож, уявлення не маю, чи є в дитини імунітет до неї.
автор Скажений гудзик • 19 июля 2025
Ответ дляКоролева краси
Гадаю все добре буде
автор Скажений гудзик • 19 июля 2025
Ответ дляКоролева краси
Як перенесли?