Скажений гудзик• 19 июля в 09:16
Чи робили ви дитині щеплення від вітрянки?
Скажений гудзик
• 19 июля в 11:00
Ответ дляЛівий Локіть
Лікар знає дитину і перебіг її хвороб. Складав індивідуальний графік вакцинації, дитина під наглядом цього лікаря не один рік.
Я всі щеплення робила з року. Теж за індивідуальним графіком. Тепер от думаю,бо дитя зі школи що хочеш може принести
Королева краси• 19 июля в 12:03
Ответ дляСкажений гудзик
Як перенесли?
Перенесли добре, крім скарги на сам укол, дитина більше нічого не помітила.
Пукимончиг• 19 июля в 12:34
Ответ дляСкажений гудзик
Звісно, вагітній не можна робити. Це жива вакцина. Я в дитинстві не хворіла. Спробую здати на антитіла. Хоча здавала торч інфекції,я не зрозуміла з них нічого. В мене вже останній місяць вагітності
По идее, вам с двумя детьми мелкими нужно сделать. Ведь шансы что они принесут из того же сада, очень велики
Пукимончиг• 19 июля в 12:35
Ответ дляЛетала_НаМетле
Навіть вагітним можна робити щеплення.
Можно и в космос полетить
Скажений гудзик
• 19 июля в 13:10
Ответ дляПукимончиг
Гадаю,що так
Старшому викупила 2 дози. Зараз на 36 тижні вагітності. Меншій дитині можна робити з 9 міс
Пукимончиг• 19 июля в 16:33
Ответ дляСкажений гудзик
Гадаю,що так
Я не это написала. Вам сделать нужно, а не детям.
Скажений гудзик
• 19 июля в 18:18
Ответ дляПукимончиг
То вже після пологів і я не знаю,чи на гв можна
Най хоч раз• 19 июля в 19:31
Ответ дляBlackwater
Нет. А зачем? Чем ветрянка так опасна?
У знайомої дало ускладнення . Реанімація, кома,смерть ( дитині було 8 років