Санта Барбара• 19 июля в 13:09

Гуртожиток КНУ. Як заселяють студентів.

Добрий день. Донька буде подавати заяву і цей вуз. Коли треба писати заяву на поселення. Після повідомлення про зарахування?
І чи може бути, що місця у гуртожитку не будуе Я дзвонила в приймальню, сказали, що селять пільговиків, а всіх інших вже потім. Але 99% гуртожиток буде.
І взагалі як відбувається поселення, що треба давати з собою на перший час. Так вийшло, що в нас взагалі ніхто в гуртожитках не жив, ми зовсім не розуміємо, як діяти.
Не за Будка• 19 июля в 13:10
Коли подаватимете документи, тоді й заява на гуртожиток і меддовідка. Деяких доньчиних одногрупників порадували гуртожитком аж із 2 курсу, місць не було
Ms. При теле• 19 июля в 13:13
С собой брать огнетушитель.
Мрію про пончик• 19 июля в 13:13
Не буде гуртожитку,знімете житло поряд.Це навіть краще.
На 2-3 розділите аренду
Нервогенератор• 19 июля в 13:14
Частіше всього не буде місць. Бо зараз пільговиків багато
Нервогенератор• 19 июля в 13:14
Ответ дляMs. При теле
С собой брать огнетушитель.
Це обовʼязково
Там шумно
Я натуралка• 19 июля в 13:14
Якщо дадуть, то перевірити наявність холодильника і тощо. Я була в общагах Політехники, там були 2 кровати і шафа... страшне
автор Санта Барбара • 19 июля в 13:15
Ответ дляНе за Будка
Зрозуміло, дякую. Не дуже радісна новина для нас.
автор Санта Барбара • 19 июля в 13:16
Ответ дляМрію про пончик
На 2-3 розділите аренду
Так це ж потрібно кооперуватись з іншими дівчатами. А як нікого не знаєш, то як шукати сусідок? Чи знімати собі, а потім запрошувати когось ще жити?
Не хочу щоб дитина жила з хазяйкою, якщо буду знімати, то окреме житло для неї.
автор Санта Барбара • 19 июля в 13:17
І це мабуть треба вже зараз придивлятись до квартир у районі навчального корпусу...
Нервогенератор• 19 июля в 13:19
Ответ дляСанта Барбара
У вас є список студентів ? Зробив чат в телеграм і кооперуйтесь
Мрію про пончик• 19 июля в 13:21
Ответ дляСанта Барбара
Окреме житло для одної буде дорого.
Бажаючі будуть,попитаєте коли приїдете.Або хтось буде запитувати.Будуть навіть коменданти гуртожитків пропонувати перевірені контакти.Можна зняти на місяць для одної,потім вже підселити хто їй сподобається.
Варіантів купа.Я живу в такому місці,де все здається студентам НАУ,КПІ,Драгоманова,Богомольця,і т.д.
Дуже багато студентів живе на квартирах.В мене на поверсі зараз 2 квартири з учнями.А по будинку майже на кожному поверсі є.
автор Санта Барбара • 19 июля в 13:21
Ответ дляНервогенератор
Список буде після зарахування. А це середина серпня. Квартиру ж не знайдеш за годину... А першого вересня вже треба десь жити.
автор Санта Барбара • 19 июля в 13:21
Ответ дляМрію про пончик
Окреме житло для одної буде дорого.
Дякую
Мрію про пончик• 19 июля в 13:25
Ответ дляСанта Барбара
Це вже за бажанням,але дивлячись де в неї буде навчання,то зовсім необов´язково прямо поруч.Транспорту дуже багато,метро підземне,працює в тривогу,як і інший транспорт.Мені було комфортно добиратись 5 зупинок.Зате ціна дешевше,дуже затишне місце.
Бутербродница• 19 июля в 13:36
Ответ дляНервогенератор
Це обовʼязково
Там шумно
А як вогнегасник допомагає при шумі
Ухахайкина• 19 июля в 13:39
Ответ дляСанта Барбара
Это не вам нужно искать))
Максимум от вас - деньги на первое время, все
автор Санта Барбара • 19 июля в 13:40
Ответ дляУхахайкина
Это не вам нужно искать))
Ну дитину ж не відправиш в інше місто в нікуди. Треба потурбуватись, щоб було де жити. Воно ж не приїде 1 вересня на пари з рюкзачком, а потім буде шукати собі ночівлю.
Нервогенератор• 19 июля в 13:45
Ответ дляБутербродница
А як вогнегасник допомагає при шумі
Після шуму на районі щось горить
Ухахайкина• 19 июля в 14:09
Ответ дляСанта Барбара
Это уже не дитина
Бабка-байкерша• 19 июля в 14:09
Когда приедете подавать документы, тогда и напишите заявление на общежитие.
Спасу мир• 19 июля в 14:10
Ответ дляМрію про пончик
Окреме житло для одної буде дорого.
а як з укриттями в тих районах?
автор Санта Барбара • 19 июля в 14:10
Ответ дляУхахайкина
Это уже не дитина
Для мене 17 років ще дитина.
Ухахайкина• 19 июля в 14:11
Ответ дляСанта Барбара
Для мене 17 років ще дитина.
Хаха
Мрію про пончик• 19 июля в 14:12
Ответ дляСпасу мир
а як з укриттями в тих районах?
Залежить від місця.Є новобудови,паркінги,навіть бомбосховища в старому фонді.Біля школи в нас побудували велике в тому році.Але чесно скажу -ходить мабуть відсотків 5.
Я теж нікуди не хожу
Хвець-тець• 19 июля в 14:15
Ответ дляСанта Барбара
Для мене 17 років ще дитина.
Так снимите для неё отдельную квартиру с камерой, а то развратят бусинку без маминого присмотра.
Спасу мир• 19 июля в 14:16
НАУ, КПІ, це ж ті райони де часто прильоти? як люди не ходять?....
Ми з іншого міста, вчора над нами збили ракету, ппц як страшно, але це більше рідкість, а от шахеди майже щоночі, то в Києві це ракето-дронові атаки майже постійно(
автор Санта Барбара • 19 июля в 14:16
Ответ дляХвець-тець
Ви адекватна? При чому тут мамин присмотр? Дитині треба допомогти в незнайомому місті в перший час і це нормально. Чи ви своїх 16 років вигнали з дому? Чи у вас взагалі дітей нема.
Все возможно• 19 июля в 14:19
Автор, я жила в гуртожитку КНУ і мої батьки в свій час жили. В універі великий фонд цих гуртожитків і умови залежать від того, в який саме вас поселять. Наскільки я памʼятаю, щоб потрапити в хороший гуртожиток, то треба підходити до коменданта і це «не безкоштовно» - кажу, як є
Я особисто жила в дуже гарному гуртожитку на Мельникова, з якого був перехід в будівлю КІМО, але у нас не всі студенти там жили. Декого заселили в гуртожиток інституту журналістики і там умови були гірші
Мої батьки жили в гуртожитку для іноземців, але в їх часи туди можна було потрапити за хороше навчання і комсомольську діяльність
Не знаю, що вам ще розповісти
Мрію про пончик• 19 июля в 14:19
Ответ дляСпасу мир
Не ходять і все.На вулиці може людей 10 протупотять і тиша.
автор Санта Барбара • 19 июля в 14:21
Ответ дляВсе возможно
Не знаю, що вам ще розповісти
Дякую