Санта Барбара• 19 июля 2025

Гуртожиток КНУ. Як заселяють студентів.

Добрий день. Донька буде подавати заяву і цей вуз. Коли треба писати заяву на поселення. Після повідомлення про зарахування?
І чи може бути, що місця у гуртожитку не будуе Я дзвонила в приймальню, сказали, що селять пільговиків, а всіх інших вже потім. Але 99% гуртожиток буде.
І взагалі як відбувається поселення, що треба давати з собою на перший час. Так вийшло, що в нас взагалі ніхто в гуртожитках не жив, ми зовсім не розуміємо, як діяти.
Все возможно• 19 июля 2025
А, ще згадала, що є ж ще пошкоджені гуртожитки після прольотів, не знаю, чи робили там ремонт, тобто з місцями проблеми будуть
Мрію про пончик• 19 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
Там не такі пошкодження страшні.Скло повибивали,плитка попадала.То ж не прильоти були,а збиті падали.
Біля мене вже все зроблено.
Буся-9dbf• 19 июля 2025
Дітей буде меньше вступати 100%,не поспішайте з квартирою,на крайняк можна хостел зняти поки шукаєте з ким скооперуватися.В Києві точно не а проблем зняти житло...
Хвець-тець• 19 июля 2025
Ответ дляСанта Барбара
Ви адекватна? При чому тут мамин присмотр? Дитині треба допомогти в незнайомому місті в перший час і це нормально. Чи ви своїх 16 років вигнали з дому? Чи у вас взагалі дітей нема.
Вы свою адекватность хорошо показали. Мои живут со мной, учатся
в родном городе и в чужой город под обстрелы я не спихиваю как вы.
Хвець-тець• 19 июля 2025
Ответ дляСанта Барбара
И как ваши отрываются, а вы их считаете милыми детка без вас, Киев знает хорошо. Так что не стоит писать о детке в 17 лет. Поэтому камера и отдельная квартира без других девочек-мальчиков вам пригодится.

Ах, да. Вам же важно, чтобы она в Киеве зацепилась и замуж за местного с квартирой вышла. Тогда, да, пусть селится гурьбой
Бабка-байкерша• 19 июля 2025
В какое общежитие заселят еще зависит от того на каком факультете дочка будет учиться. Раньше по крайней мере так было. А вообще если честно с поселением дурдом был. Родители со студентами с вещами стояли в очередях . Иди туда , иди сюда, а мальчикам еще и в военкомат. Расчитывайте , что за день можете и не успеть.
Дюймовочка• 19 июля 2025
Ответ дляСпасу мир
НАУ, КПІ, це ж ті райони де часто прильоти? як люди не ходять?....
Ми з іншого міста, вчора над нами збили ракету, ппц як страшно, але це більше рідкість, а от шахеди майже щоночі, то в Києві це ракето-дронові атаки майже постійно(
Нау , КПІ навчаються онлайн
Спасу мир• 19 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Нау , КПІ навчаються онлайн
а КНЕУ ж офлайн наче? +/- той же район((
Дюймовочка• 19 июля 2025
Ответ дляСпасу мир
Не скажу за цей вуз , живу поряд з НАУ , дітей немає
автор Санта Барбара • 19 июля 2025
Ответ дляХвець-тець

Ото ви дивна особистість, капець...
Мож місто теж обстрілюють, то якщо тут лишатись, то така ж небезпека, як і в Києві.
автор Санта Барбара • 19 июля 2025
Ответ дляСпасу мир
Я дзвонила, то казали що офлайн навчання.
Продавчиня кіз• 19 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
Автор, я жила в гуртожитку КНУ і мої батьки в свій час жили. В універі великий фонд цих гуртожитків і умови залежать від того, в який саме вас поселять. Наскільки я памʼятаю, щоб потрапити в хороший гуртожиток, то треба підходити до коменданта і це «не безкоштовно» - кажу, як є
Я особисто жила в дуже гарному гуртожитку на Мельникова, з якого був перехід в будівлю КІМО, але у нас не всі студенти там жили. Декого заселили в гуртожиток інституту журналістики і там умови були гірші
Мої батьки жили в гуртожитку для іноземців, але в їх часи туди можна було потрапити за хороше навчання і комсомольську діяльність
Не знаю, що вам ще розповісти
Бо то гуртожиток саме для КІМО, але за доплату дехто з журналістів там теж жив ще до початку 200-х, але потім це згорнули і не можна було ніяк, тільки для кімо. В гуртожитку журналістів на Єреванській робили ремонт і там умови стали кращі , але добирання ж. Загалом у кожного факультету свій гуртожиток і вони різні, у юрфаку колись були в одному гуртожитку навіть дуже різні кімнати - відремонтовані і реально з дірки у стінах . Але на якомусь етапі всі гуртожитки ремонтували, правда, давно це було
Продавчиня кіз• 19 июля 2025
Ответ дляСанта Барбара
Який факультет хоча б?
автор Санта Барбара • 19 июля 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Який факультет хоча б?
Факультет інформаційних технологій
Весёлая морковка• 19 июля 2025
При вступі, в заяві треба поставити гаву навпроти пункту ’потребує гуртожитку’.
Всіх одногрупників мого сина заселили в гуртожиток
автор Санта Барбара • 19 июля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Це в заяві яку пишеш в універ після того, як система дитину рекомендувала на бюджет)контракт? Тобто зараз дитина в кабінеті вступника ще нічого не вказує, а потім як онлайн буде подавати документи, то ставити цю галочку?
Весёлая морковка• 19 июля 2025
Ответ дляСанта Барбара
так
Продавчиня кіз• 19 июля 2025
Ответ дляСанта Барбара
Факультет інформаційних технологій
Які там , не знаю, думаю, в основному студмістечку на виставці
ШанельКуКу• 20 июля 2025
Ось сайт студмістечка, є інформація про кожен гуртожиток КНУ. Студентів ФІТ поселяють як правило у 16, 4 і 23 частково.
https://studmisto.knu.ua/dormitories
Мона Лиза• 20 июля 2025
При подачі документів в університет, вам потрібно буде вказати потребу в гуртожитку та подати заяву на поселення ( якщо є пільги їх вказати). В минулому році відразу попереджали, що місць мало. Спочатку селили пільговиків, потім за віддаленістю. Пропонували інший гуртожиток ( іншого навчального закладу), він був далі і дорожче, але шанс поселитись, щоб не знімати квартиру.
У дітей був чат, де вони спілкувались, там шукали собі сусідів для зняття квартир.
Реально оцінюйте свої шанси на поселення, не вірте, що всіх поселяють , це не про КНУ. В нас поселили не всіх, протягом року доселяли, коли звільнялись місця в гуртожитку. Знаю дитину, яку поселили в районі нового року. Чи поселили всіх до кінця навчального року, не знаю, хоча обіцяли.
Але в нас інший факультет. Якщо я не помиляюсь, на факультеті інформаційних технологій немає свого гуртожитку, тому їх селять в гуртожитки інших факультетів. А навчальні корпуси у них взагалі далеко, десь в районі політехнічної.
автор Санта Барбара • 20 июля 2025
Ответ дляМона Лиза
Дякую
ИМХОля• 20 июля 2025
Як ви не боїтесь жити в гуртожитку?
автор Санта Барбара • 20 июля 2025
Ответ дляИМХОля
Як ви не боїтесь жити в гуртожитку?
Як по мені якщо гарний гуртожиток, то це краще квартири. Чи ви обстріли маєте на увазі? Так якщо обстріли, то всюди страшно по Україні.
Не прохожу мимо• 21 июля 2025
Заяву на гуртожиток писати під час подачі документів, в той самий день. Не знаю який у вас факультет, у моєї доньки при прийомі документів було декілька груп помічників, кожна з яких відповідала за своє завдання.
Потім організатори додали дитину в групу телеграм про поселення, там відстежували інформацію.
З практики, селять не тільки в гуртожитки кну, моя живе в гуртожитку іншого університету, з яким кну заключив контракт. Вам будуть пропонувати варіанти.
У них ще є якийсь окремий чат телеграм, де шукають сусідів для підселення, багато студентів знімають квартири. Не обовʼязково це друзі або одногрупники.
Багато хто отримав місце на 2 курсі або після початку 2 семестру.
Не прохожу мимо• 21 июля 2025
Ответ дляСанта Барбара
Гуртожитки в кну так собі, готуйтесь до гіршого, щоб потім не бути в шоці. Не самі гірші в Києві, якщо порівнювати, але з домашніми умовами ні в яке зрівняння не йде. Таргани, багато тарганів, у деяких дуже-дуже багато тарганів, вони прямо по ліжку можуть лазити. Їх травлять системно влітку, але все рівно потрібно при собі мати засоби і постійно ними користуватись.
nataluc• 02 августа 2025
Моя донька навчається на факультеті інформаційних технологій КНУ. Гуртожиток вкінці серпня надали лише пільговикам, але іншим запропонували місця у гуртожитку НУХТ ( з усього факультету нас там жило +-90 чоловік 1 курсу), тепер перед другим курсом всім надали місця у гуртожитках КНУ. Різниця лише в оплаті - НУХТ, платили 2000 грн в міс., у КНУ - 800 грн. Доїзд від НУХТА - зручний та навіть ближче ніж від деяких гуртів КНУ. При поселенні, яке буде приблизно вкінці серпня, на місці зустрінетесь з батьками інших студентів, які будуть проживати саме з вами у кімнаті та про все домовитесь. Так що не переживайте, без місця проживання точно не залишитесь
автор Санта Барбара • 02 августа 2025
Ответ дляnataluc
Дякую