Повітруля• 19 июля 2025

Що зараз готуєте? В таку жару нічого не хочеться їсти

Мої нічого не їдять(((
Да якось вже і не лізе в голову, що його готувати. То булгур, то картопля, то макарони....
автор Повітруля • 19 июля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Так вже декілька днів немає спеки. Звідки у вас +31???
Тримається
Пліснявілий сир• 19 июля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
просто так ))
Угги_в_горошек• 19 июля 2025
Я обязательно первое и мясо/рыбу, как раз гарниры в жару не идут
ПробілНеПрацює• 19 июля 2025
Ответ дляПовітруля
В мене в квартирі є
Ну звідки? Не вигадуйте
автор Повітруля • 19 июля 2025
Одностороння квартира, немає протягу. Вікна відкриті на провітрювання, немає результату. Повністю відкрити не можу, кіт
Викликаю на дебати• 19 июля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
может окно откроете?
там 24
У меня мама Вечно с закрытыми окнами может форточку чуть-чуть приоткрыть и это её максимальное проветривание к ней приходишь в доме жара а на улице плюс 21. или наоборот в начале лета у неё холодина А на улице 28 и всё ноет Ой так холодно Ой так холодно. говорю окна открой будет теплее- Да что там настолько теплее?
И так всю жизнь. Это такой сорт людей
автор Повітруля • 19 июля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Ну звідки? Не вигадуйте
Я на роботі, я б вам скинула фото градусника кімнатного
ПробілНеПрацює• 19 июля 2025
Ответ дляПовітруля
То може час для кота сітки натягнути? У мене два коти і відкриті вікна та балкони цілодобово
Пліснявілий сир• 19 июля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
не представляю, как можно жить без свежего воздуха
Викликаю на дебати• 19 июля 2025
Ответ дляПовітруля
Ну вот я же говорю такой сорт людей открыть маленькую щёлочку в окне и сидеть говорить что жара в квартире
автор Повітруля • 19 июля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Та навіть коли відкриті, то нічого не допомагає. Панельний будинок, 15 поверх, сонячна сторона без перешкод. Одностороння. В нас дуже жарко, навіть взимку, коли просто гріє сонце
Like-995b• 19 июля 2025
У меня все все едят, готовлю все то же, что и круглый год.
автор Повітруля • 19 июля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Вікна всі відкриті на провітрювання, два балкони також
Блондинка в Шоколаде• 19 июля 2025
У нас другий день дощ йде цілий день. Навіть холодно . Борщ теплий їмо
Воленс-неволенс• 19 июля 2025
Нема спеки. Все їмо.
Сиреневая цапля• 19 июля 2025
Ответ дляПовітруля
Та проветривание то такое, для января, ни о чем
Малая еще та• 19 июля 2025
Ну, сейчас не так жарко, но, летом мне тоже всегда меньше есть хочется.
На завтрак был чай... На перекус бутер с салатом айсберг и горбушей , на обед салат из помидоров, моркови, рукколы и кальмара, заправленный маслом. На ужин черешню надо доесть, наверно, знаю, что фрукты-ягоды не сильно полезно вечером, но, как есть...
Вчера на обед гаспачо был, на ужин салат: тунец консервированный, огурец свежий, заправленный маслом.
Мне хватает такого летом.
Муж завтракал бутербродами, на обед тоже бутерброды ел, в холодильнике запеченная, курица и макароны, пока не хочет.
Сиреневая цапля• 19 июля 2025
Ответ дляLike-995b
И мы такие. Аппетит не зависит от температуры воздуха)))
Пульт от линолеума• 19 июля 2025
Ну не знаю, мені хочеться їсти завжди. На обід був куліш з м´ясом та салат з морської капусти.
Бабка_в_кедах• 19 июля 2025
Нажарила котлет куриных с кабачком. И со вчера есть овощное рагу в холодильнике. Котлеты остынут, будем есть. С холодным молочком.
ElinaH• 19 июля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
А как это с кабачком, вместе жарили?
Гола з конопель• 19 июля 2025
Хто що хоче те їсть)) в холодильнику достатньо продуктів. Завджи є замариноване мясо чи риба, овочі, сири, в морозилці напівфабрикати.
Зараз на грилі ніжки роблю. Гарнір хто що хоче те і варить. Я особиста відварила броколі і посідор
ЧорноброваЯ• 19 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Фунчоза, кукурудза варена, кавуни, дині, черешня - таке меню вже 2-й день)
І ми таке обожнюємо) А ще салат з помідорів і огірків
Бабка_в_кедах• 19 июля 2025
Ответ дляElinaH
А как это с кабачком, вместе жарили?
Не, вместе смолола. Филе окорока, кабачок, чеснок, немного сухарей.
Я натуралка• 19 июля 2025
Те саме що і без жари. На мене і моїх жара на апетит ніяк не впливає зовсім
Щаслива Я• 19 июля 2025
Я рагу готую майже щодня. Влітку сама ходова їжа у нас. М´ясо і багато овочів.
Окрошка добре заходить.
Салат огірки/помідори.
Шаурму можна накрутити.
Лаваш з сиром і овочами запечений в духовці/аерогоилі
Завтра буду чахохбілі з курки готувати
Дівка в намисті• 19 июля 2025
Ответ дляПовітруля
теж саме ,вікна відкриті і +30(((
булоТАЙминуло• 19 июля 2025
Добре йде все овочеве і з холодильнику. Так звані холодні закуски, щоб не гріти. Холодець, Террін.
Окрошка на кефірі в мене блюдо №1 на жару.
Гречеський салат і овочі, і білок і жири.
Овочі гриль кабачки, гриби, перець, цибуля, кукурудза.
Кисломолочка і полуфабрикати з сиром: сирники, вареники, пудінги, чізкейки.
Творог з ягідами та фруктами, сири, хумус, паштети, горіховий песто з базиліком з хлібцями з висівками.
Все що швидко готується на яйцях, шакшука, фрітата, менемен, омлети.
Крихітка на всі• 19 июля 2025
Как раз сейчас порезала свекольник. Жду мужа с кефиром и садимся
ИзЮмрудная• 19 июля 2025
Те саме, що і зимою