Я пані прохана...• 20 июля в 10:00

        Дзеркало у ванній кімнаті- чи потрібна тут підсвітка. Допоможіть
Яке сюди краще дзеркало підійде, хочу щоб велике було максимально на висоту
Але є краї закруглені, є прямі
Є без підсвітки/з підсвіткою

Допоможіть, бо не можу визначитись
Дякую
Але є краї закруглені, є прямі
Є без підсвітки/з підсвіткою
Допоможіть, бо не можу визначитись
Дякую
Результат:
                                вже голосів:

                        13 (44.83%)

                    Прямі кути з підсвіткою

                        12 (41.38%)

                    Закруглені з підсвіткою

                        3 (10.34%)

                    Закруглені без підсвітки

                        1 (3.45%)

                    Прямі кути без підсвітки

            Меряю линейкой• 20 июля в 10:04

		Підсвітка потрібна однозначно. Собі обрала ще з годинником і антипарою, дуже задоволена.

			Я пані прохана...
		• 20 июля в 10:05

                        Ответ дляМеряю линейкой

		О дужк дякую шо написаои про антипару
Вона мені теж треба
Люблю ХОЛОСТЯКА• 20 июля в 10:06

		Мені подобається з підсвіткою . Аде не такою як у вас . У вас якийсь ободок дивний .
Купують просто дзеркало і на 2-3 см від стінки , дає парящий ефект .

                    Флюорография гуся• 20 июля в 10:11

		Купили з підсвіткою - не користуємося, бо збоку вікно. Макіяж у ванні ні я, ні дочка не наносимо, а голову просушити - по факту, вистачає верхнього світла

                    Флюорография гуся• 20 июля в 10:13

                        Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА

		Гарно, але, на мою думку, таке світло для краси інтер´єру, а не для того, щоб краще щось побачити на обличчі.

                    Люблю Украину• 20 июля в 10:16

                        Ответ дляФлюорография гуся

		Я теж не користуюсь підсвіткою, а чоловіку обов´язково вона потрібна під час гоління. Єдине що ми робили підсвітку окремим світильником, а не вбудовану в дзеркало.

ЯспАкойнаЯ• 20 июля в 10:17

		У меня подсветка идет по самому зеркалу, т.е. освещает лицо, хотя мне мало. Такая, как у вас на фото - чисто для красоты, функционально от нее мало толку. Хотя у наши знакомые такую на ночь оставляют, чтобы свет туда-сюда не включать (совмещенный санузел)

                    Просто Фіфа• 20 июля в 10:25

		Не знаю зачем подсветка. Если краситься - то раковина мешает. А маску намазать и верхнего света хватает.

                    Мовчу, але хочу• 20 июля в 10:26

		Мені здається мода на закруглені всі проходить. Я б брала прямі кути, підсвітку і ставила б максимально низько до кранів. Маленьким людям це важливо)
Або дітям)
ПАЦАНКА О• 20 июля в 10:38

		1) у вас лише одне джерело світла, це завжди мінус. Тому або з підсвіткою, або дві лампи біля дзеркала. Але виведено вже під дзеркало, то питання ніби знімається.
2) вангую, що процедури робити і фарбуватись будете у ванній, тому підсвітка повинна бути не ззаду, а спереду, не прихована
3) кути - то вже на ваш смак. Ідете й вибираєте, різниці функціонально ніякої

                    Кашпо• 20 июля в 10:47

		Підсвіткою користуюсь коли приймаю ванну, для релаксу. Бо верхнє світло яскраве, а хочеться відпочити

ПАЦАНКА О• 20 июля в 10:49

                        Ответ дляПросто Фіфа

		Краситься не мешает. Правильно краситься как раз с расстояния, чтоб оценивать, как люди видят, а не кусочек лица, без понимания симметрии и с придирками.
А верхний свет из всех делает худшую версию. Зачем это постоянное испытание самооценки, если уже есть проводка под зеркало? Да и уютнее с ним

                    ПАЦАНКА О• 20 июля в 10:51

                        Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА

		У мене таке, плююся. Десь в коридорі такому місце, не у ванній. Буду міняти

ПАЦАНКА О• 20 июля в 11:18

		До речі, що то за капець на фото? На усіх відкриті розетки біля крану, це який горе-електрик таке встановлює? У нас закриті навіть при тому, що вони над тумбою, техніку безпеки у вологих приміщеннях ніхто не відміняв

                    Бесконечность-не предел• 20 июля в 11:59

                        Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА

		В мене така підсвітка. Дуже мені подобається і включаю переважно тільки її. Але не підходить для макіяжу. Доречі, в дочки в кімнаті така підсвітка як в автора на фото, то теж її не вистачає, але вона зовсім не затишна, світить в очі

			Я пані прохана...
		• 20 июля в 12:05

                        Ответ дляБесконечность-не предел

		Покажіть як у вас ?

Бесконечность-не предел• 20 июля в 12:40

                        Ответ дляЯ пані прохана...

                        Покажіть як у вас ?

		Кругле велике дзеркало з фоновою підсвіткою

Разгуляшка• 20 июля в 12:53

		не зовсім по вашому запитанню- можна ще додати до основного дзеркала невеличке додаткове, з підсвіткою і збільшенням, яке на кронштейні можна наближати. дуже зручне для контактних лінз, фарбування очей та і взагалі при пресбіопії))

			Я пані прохана...
		• 20 июля в 15:01

                        Ответ дляПАЦАНКА О

		Розкажіть чому не подобається

ПАЦАНКА О• 20 июля в 19:19

                        Ответ дляЯ пані прохана...

                        Розкажіть чому не подобається

		Та писали вже неодноразово: у ванній є сенс робити функціональну, яка світить на обличчя, а не оцю для краси, яка освітлює стіну)