ОхиИВздохи• 20 июля 2025

Крик душі. Чоловік.

Створюю тему виговоритися, хоча розумію, що нічого не змінить це, та і я навряд чи сама хочу щось зробити, щоб щось змінилося. Бо, насправді, не бачу який може бути вихід.
Спробую коротко: я працюю на двох роботах, основна, з/п більше в 1.5 рази від зп чоловіка, і додаткові підробітки в місяць від 4 тис до 20. Тобто я приходжу до дому і сідаю за роботу, але все залежить від кількості проектів, буває достатньо лише вихідних, буває підряд сплю лише 5-4 год. і потім йдц на основну роботу.
Чоловік, як ви зрозуміли, працює і отримує менше за мене, змінити роботу не може, бо тут - бронь. Через війну прийшов сюди працювати. Вдома робить багато чого, і наче б все гаразд, він молодець а я незадоволена сука. Ось щойно посварилися. Я була зайнята, чоловік готував їсти. І тут я заходжу на кухню, він вже приготував, бере чоловік ганчірку (купляємо такі квадратні) для стола і витирає підлогу. Потім кидає її на кут раковини, бо звички мити після використання немає. На моє: не можна для столешні ганчірку використовувати для підлоги - він возмутився- в що такого? А я лише промокнув воду, що розлив. Тоді я начинаю емоційно: ну то хоч помий ту ганчірку, ну хтось же візьме її потім. Він психонув, сполоснув її, заткнув мені рота "все, задовбала. Не хочу слухати. Замість того, щоб сказати дякую, їсти приготував, постійно всім незадоволена". І розмова закінчена ним.
Наче розумом і розумію, що це дрібниця, але ж так в усьому і на кожному кроці. Хочеться кинути все нафіг і жити самій.
Дама_с_коготками• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Я не писала, що я крута. Нащо додумуєте і вигадуєте?
А про алименты и одну зп не позорьтесь
Lizavel• 20 июля 2025
Ответ дляПринцепесочка
Автор, я така як ви((( визнаю, що я псіх істерічка, а він побутовий неук. З грошима ситуація така сама.
Хз що з цим робити. Був період думали розводитись, але я розумію, що і тоді я також знайду причини для нервів і психів.
Висновок, вчитися насолоджуватись життям і знаходити способи і вчитись розслаблятися, щоб всякі побутові речі, не виводили з рівноваги. Потрібно навчитись цінувати момент і радіти життю.
Как много женщин сейчас хотели бы вернуть любимого мужа обратно,в жизнь....
А тут просто тряпка, писец
Счастье_же_вот_оно• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Та так і буде, не бігти ж на розлучення подавати. Але реально достало. І немає кому про це сказати.
Автор, я как вы. Зачем сложил чистое белье в таз для грязного? Зачем сложил продукты в холодильник не помыв упаковку? Почему не спрятал на ночь еду в холодильник? Не садись на диван в уличной одежде. Человечество придумало тарелки, не ешь из упаковки.
Итд. Итп.
Считаю свои требования правомерными. Муж мирится, но не перевоспитывается.
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляПринцепесочка
Дякую. На сьомій сторінці ще хтось нормально відписалася.
От можливо і праві з ’навчитись цінувати’. Може саме тут щось у мене не так. Але ж реально, гидотно вже до дому заходити. От і ціную, і в усіх інших темах навпаки хвалюся: чоловік багато чого робить після роботи. Але в такі моменти не можу, ну не можу. Ну не перший же раз про це говорено. І не другий, і не третій.
І я лише про ганчірку описала
А насправді, це писати -непереписати. Не тільки ганчірки.
А шо сталося?• 20 июля 2025
Авторе, а чому Ви з сином не поїдете зараз в Німеччину як біженці?
Закінчить німецьку гімназію і піде безкоштовно в німецький уні
Навіть стипендію на прожиття платити будуть
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляДама_с_коготками
А про алименты и одну зп не позорьтесь
Самі не позорьтесь. Скільки, 30% ? Мені в своїй квартирі вистачить. На їжу витрачаю мало. Засирати квартиру не буде кому.
Стефанія• 20 июля 2025
Ответ дляА шо сталося?

Как вы задолбали
А шо сталося?• 20 июля 2025
Ответ дляСтефанія

Как вы задолбали
Я не з тих що все лікують - їдьте в Німеччину.
Але тут у автора конкретний запит на освіту в німецькому уні.
Тому і логічне Питання- чому обрали складний шлях замість більш простого?
Директор Пляжу• 20 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
нехерасе
запхав ганчірку до рота
високі відносини

розумію, що ви бензопіла дружба
але це капец
Ганцю в кєдах• 20 июля 2025
Дивіться: це не дрібниці, а ІНША МОВА)))
У чоловіка база якась одна, у вас - інша, що для нього норм - для вас ні, і навпаки.
І ви не сука, а просто а) втомлена, б) уставша, в) зморена, г) натружена)))

В даному випадку краще мовчки забрати тряпку і попрати, спокійно кажучи ’щоб ніхто не помилився. Але краще кидай у прання, бо після підлоги не треба на раковину, там чисте’.

В мене пунктик: є окрема мочалка для миття фруктів, я постійно її ховаю повише, бо інші члени сім´ї регулярно нею щось жирне чи брудне миють як звичайною губкою для миття посуду)
Дама_с_коготками• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
ну так вперед, только прийдется еще и самой убираться или вы как мой бывший муж - я здесь не готовлю и не хожу значит убирать не буду? стиралка сама стирает, мультя сама печет
Стефанія• 20 июля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Может автор хочет быть дома,в Украине, с мужем? А не полгода в лагере сидеть и учить немецкий?
И не рассказывайте про бесплатный универ в Германии,туда поступают единицы
Счастье_же_вот_оно• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
І я лише про ганчірку описала
Обнимаю вас. Сотни раз объясняла, что человечество построило современную цивилизацию благодаря гигиеническим нормам в том числе. Но доходит тяжело.
А шо сталося?• 20 июля 2025
Ответ дляСтефанія
Шось не схоже що автор має шалене кохання до чоловіка...
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Дякую, вам і тим мало численним порадницям, які хоч трохи підтримали.
Дама_с_коготками• 20 июля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Вона все правильно робить, бо діти що зараз в Німеччині особливо підлітки точно пролітают з німецькими універами бо не тянуть гімназії німецькі, а от іноземці з мовою і хорошими оцінками в атестаті займають найкращі універи країни
А шо сталося?• 20 июля 2025
Ответ дляСтефанія
Тобто вступити в німецький уні з Києва легше ніж з Німеччини?
Точная копия плова• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
І я лише про ганчірку описала
У мене трішки не така ситуація, але чоловік свинюшка. Живемо 17 років. От спочатку теж тріпала собі нерви. А потім вже надоїло. От лежать ті носочки в одному місці, ну не може людина викинути відразу в пралку. Питаю: грязні? Ага. Отримую поцілунок і я вже їх несу до мішка з грязною білизною. Чесно, то мені так легше: мої нерви на місці, сварок не має, він цінує, що я таке терплю.
Дама_с_коготками• 20 июля 2025
Ответ дляА шо сталося?
100%. Знаю одну сім´ю з Кенії 4 дітей вивчилися в Німеччині на лікарів, бо були відмінниками в Кенії а німецькі діти на лікарів вчаться в нідерландах
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Та нормально. Робот чудово прибирає і мені навіть не лінькі міняти в ньому ганчірку, на відміну від моїх домочадців. І мати чисті руки, щоб непачкати фасади-техніку. І їсти мені треба менше і їжа простіша. Пачки творогу вистачить з головою - ні мороки ні витраченого часу.
Мені і мультя не потрібна
Море Щастя• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Звісно ж, що ні. Як я можу ними насолодитися, якщо я в усьому себе обмежую, тому що у нас економія. Тих грошей ми не бачимо, окрім як з однієї карти перевела на іншу, валютну.
Все.
Під час відпустки за основною роботою я працюю.
Найдите способ расслабится,но недорого
Встреча с подругами раз в неделю,просто прогулка по парку,посидеть на набережной или ещё где с вином
Дама_с_коготками• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Мені і мультя не потрібна
Ну ну павутинням та пилом все занесе. Я сама теж жила - прибирання ненавиджу, але доводилося кожні вихідні підарасити
Стефанія• 20 июля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Почему вы решили, что они планируют в Германию?
Принцепесочка• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
І я лише про ганчірку описала
Та вірю, бо в самої така ситуація. Але: 1. Чоловік має бронь, уявіть стан жінок, в яких так само є діти, і чоловік служить в зоні бойових дій. 2. Всі живі і здорові і поряд з вами. 3. Ви маєте житло 4. У вас є можливість працювати і планувати своє життя. Є можливість і навики мати цей додатковий заробіток 5. У вас є син, який щось планує і хоче чогось в майбутньому 6. Чоловік щось робить, знаю що здається легше було б самій все зробити, але він намагається, він не наркоман, не ігроман, просто побутовий неук. Можливо варто проговорити ( знаю що 100 раз говорили і хочеться просто кричати уже), але повірте зі 100 чоловіків 90 будуть робити так само, а інші 10 будуть навпаки побутовими тиранами. Подумайте що для вас краще

Коротше бажаю вам і собі спокою і знайти свій дзен ❤️
Додаю напруги• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Син чоловікові. Я ж написала: я поганий поліцейський, чоловік хороший . З чоловіком синові буде простіше, ніхто не буде задовбувати
Ну и что мы хотим от мужчин))
Вы сделали так же. У вас появились деньги. Вы бросаете мужа в ’декрете’ и оставляете ему сына со словами ’ему там будет лучше’.
Вывод прост...
Без разницы мужчина или женщина. Как только партнер стал финансово зависим и беспомощен его в утиль...((
Кавуся• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Удалено администрацией...
А шо сталося?• 20 июля 2025
Ответ дляСтефанія
Читала відповіді автора теми
Кавуся• 20 июля 2025
Удалено администрацией...
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляКавуся
Удалено администрацией...
Зелебот? А ви скільки отримуєте?
Кавуся• 20 июля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Читала відповіді автора теми
Удалено администрацией...