ОхиИВздохи• 20 июля 2025

Крик душі. Чоловік.

Створюю тему виговоритися, хоча розумію, що нічого не змінить це, та і я навряд чи сама хочу щось зробити, щоб щось змінилося. Бо, насправді, не бачу який може бути вихід.
Спробую коротко: я працюю на двох роботах, основна, з/п більше в 1.5 рази від зп чоловіка, і додаткові підробітки в місяць від 4 тис до 20. Тобто я приходжу до дому і сідаю за роботу, але все залежить від кількості проектів, буває достатньо лише вихідних, буває підряд сплю лише 5-4 год. і потім йдц на основну роботу.
Чоловік, як ви зрозуміли, працює і отримує менше за мене, змінити роботу не може, бо тут - бронь. Через війну прийшов сюди працювати. Вдома робить багато чого, і наче б все гаразд, він молодець а я незадоволена сука. Ось щойно посварилися. Я була зайнята, чоловік готував їсти. І тут я заходжу на кухню, він вже приготував, бере чоловік ганчірку (купляємо такі квадратні) для стола і витирає підлогу. Потім кидає її на кут раковини, бо звички мити після використання немає. На моє: не можна для столешні ганчірку використовувати для підлоги - він возмутився- в що такого? А я лише промокнув воду, що розлив. Тоді я начинаю емоційно: ну то хоч помий ту ганчірку, ну хтось же візьме її потім. Він психонув, сполоснув її, заткнув мені рота "все, задовбала. Не хочу слухати. Замість того, щоб сказати дякую, їсти приготував, постійно всім незадоволена". І розмова закінчена ним.
Наче розумом і розумію, що це дрібниця, але ж так в усьому і на кожному кроці. Хочеться кинути все нафіг і жити самій.
Аноним_1859• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Вгадайте.
То може в цьому проблема ? Ви дуже нервова й невдоволена
Вся в кредитах• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Для мене приниження - це відсутність гігієни хоча б на примітивному рівні.
Тоді вам потрібно кидати свій додатковий заробіток і самій все готувати та прибирати. Але ж тоді ви також будете не задоволені: ’Весь побут на мені, я і готую, і прибираю після роботи, а чоловік не допомагає’. Ви в принципі, будете постійно чіплятися до нього. По-перше, людину не переробиш, особливо пред´являючи претензії, по-друге, ви могли просто підійти, сполоснути ганчірку і сказати:’Милий, дякую за сніданок, але ти не міг би наступного разу брати ту ганчірку для підлоги (і показати яку)?’ Кожна людина хоче до себе нормального ставлення, а не як до собаки. Ви, в принципі, нормально з чоловіком не розмовляєте, бо почали свою розповідь з того, яка ви молодець і який він лох.
Аноним_1859• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
А що, не можна висловитись щодо ганчірки?
ну, в мене , наприклад , немає думок щодо ганчірок , як й в багатьох інших людей
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
ви написали, що ви більше за чоловіка , а не скільки заробляєте
Ну це вже прискіпування. Так, я написала в загальних рисах. Чоловіка зарплата не покриває базу. Я звичайна людина, не сурервумен, живимо не в Києві. Скільки можу заробити - стільки і виходить.
lilul990• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Я розумію, що людину не змінити. Живимо разом вже скоро 25 років. Так, раніше я закривала очі на цей його недолік (побутова недоумкуватість) багато що робила сама, а це вже задовбало.
Автор, ви напевне якийсь невротик. Тяжко з такими жити.
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ви просто більш гидливі. Якщо немає домашніх тварин, то нічого критичного не бачу. Напишіть краще, куди син планує вступати та скільки це коштує? Дякую!
Є тварина. Постійно шерсть на підлозі
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
Так, я знову винна
ЯяяКакаджамбо• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Є тварина. Постійно шерсть на підлозі
Тоді розумію вас.
lilul990• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Тому що немає сил та часу у мене займатися побутом. Затім, щоб наголосити, що він не ’упахався і хоче відпочити’
Може вам дійсно жити самій. Бо ви своїми зайобами винесете кому завгодно мозок. У мене подруга така
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляВся в кредитах
Вже все це пройдені етапи. Ще коли були молодими. Виходить, що я повинна ходити слідом і все переробляти, контролювати або робити сама. Це теж не вихід. І саме того я зірвалася - вже ж говорено-переговорено про ті ганчірки...
Тумба-юмба• 20 июля 2025
Автор, я вас чудово розумію. Сама спеціально для свого стада свиней купила спрей що не потребує змивання і окрему ганчірку. Те, що вод стола за собою не витирають, то вже звикла, але дійсно бісить коли ця ганчірка застосовується не для стола і валяється де попало. Є і паперові рушники на кухні в 2 місцях і різні, є і ганчірки, є і прихватки. Але... ще мій чоловік полюбляє чистим рушником для посуду/рук витерти відвертий бруд зі стола або розлите на підлозі і назад кинути рушник на стіл. І якби справа була в одній ганчірці, то дійсно дрібниці не варті уваги, але якщо таких ’дрібниць’ по 100 на день?! П.С. Я не маньячка якась, в мене чисто вже з ними рідко буває. Проводжу зараз експеримент, не прибираю за ними і своє по мірі можливості розкидаю; ну, і їсти не варю.
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляlilul990
Так, я про це думаю. Я про це написала.
lilul990• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Ви не діва часом по гороскопу?

Вас в дитинстві часто заставляли дома прибиратись і ругали за безлад?
Стефанія• 20 июля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Там еще и сын с него пример берет? Ужас, надо бежать. Меня эта ситуация с тряпкой тоже выбесила бы, это не мелочи.
Вы серьезно? Из-за этого разводиться?
Не ценят женщины нормальных мужчин..
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляlilul990
Ви не діва часом по гороскопу?

Ні, не Діва.
Нехай щастить• 20 июля 2025
Тобто ганчіркою для столешні він промокнув воду з підлоги й це трагедія? А у вас настільки брудні плитка чи ламінат?
Нє, ну це трагедія.
Ви самі побутом не займаєтесь, а розказуєте, що йому робити. Це якби він підійшов і розказував як ваш проект робити
Стефанія• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Вгадайте.
Плохо, надо чаще
Я_не_аноним_100%• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Ну якщо б Фреймут прийшла у гості, то був би піпец. Бо кузня вся брудна і липне: фасади, витяжка, холодильник та посудомийна вся в брудних відбитках. Підлога теж грязна.
ну візьміть з його зп оплатіть клінінг
Нехай щастить• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Є тварина. Постійно шерсть на підлозі
У вас окр?
lilul990• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Ні, не Діва.
Вибачте, але проблема у вашій голові, а не в чоловіку. Чи вартує через це втрачати нормальну людину? Ну хіба ви аж така травмована.
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Дякую. Ваш допис один з кількох, які не ’самадуравіновата’. А так я не ціную золотого чоловіка, стерва і пила.
Парасюха• 20 июля 2025
Ви не жінка, ви чоловік. І це ваш вибір 🤷‍♀️
ЛюблюДевчонок• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Та так і буде, не бігти ж на розлучення подавати. Але реально достало. І немає кому про це сказати.
из-за тряпки? Ничего себе побутова недолугисть - приготовил ужин, все делает по дому. Что вы от него хотите? Чтобы он стал профессиональной уборщицей и поварихой? Вы свою подработку, кстати, вполне можете тратить на уборку и готовку приходящими людьми. Если ваш муж зарабатывает меньше на работе с бронью, то вряд ли он работает по 2-3 часа в день. Т.е. он отрабатывает полноценный рабочий день, потом приходит домой и впрягается во вторую смену - то, за что тут все жалеют женщин, а жена вместо его еще и шпыняет? Я б тоже психанула и послала, вот честно.
Парасюха• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Так, вас не змінити. Шкода чоловіка.
Я_не_аноним_100%• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Не можу. Не можу. Сина треба вивезти з України
куда вы его готовите? везде есть гранты. 2% платит только за учебу. успокойтесь.
Стефанія• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Не може взяти додаткову роботу. Або не хоче. В нього не та спеціальність, по якій би він міг підробляти
Какой ваш доход и какой мужа,вы можете не брать подработку?
На море ездили в этом году? Или отдыхали ?
Парасюха• 20 июля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Да, и МОЛЧА. Автор, вы просто устали. Муж тоже старается для семьи. Не придирайтесь. Молчите.Выкиньте нафиг ту тряпку, возьмите новую, сядьте вместе с мужем поужинайте, отдохните.
Она не просто устала, она хочет руководить и быть мужиком. Не жалко автора.
Вся в кредитах• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Щось ви дуже напружена, розслабтеся і не реагуєте так гостро на всі побутові дрібниці, далеко не кожен чоловік буде готувати, навіть, якщо заробляє менше. Підіть, краще, займіться з чоловіком сексом і розрядіть обстановку.
автор ОхиИВздохи • 20 июля 2025
Ответ дляНехай щастить
Нє, ну це трагедія.
Так, брудні. Настільки брудні! Все навколо брудне. Можу прям зараз сфотографувати підлогу. Тільки толку з того, якщо в кожному дописі, за винятком пари-тройки, це лише моя проблема і мої таракани?
Цигарний шланг• 20 июля 2025
Ответ дляСтефанія
Вы серьезно? Из-за этого разводиться?
Не ценят женщины нормальных мужчин..
Это не просто тряпка, это показывает отношение к человеку. Да, я серьезно, мужчина, который вытирает все одной тряпкой и не выжимает ее не может быть нормальным, для совместной жизни не подходит.