Топтунша• 20 июля 2025

Ви б здали дешевше свою нерухомість?

Людям ,які приїхали із більш небезпечних регіонів
Наприклад ринкова ціна квартири 20-25 тисяч,здати за 15
Одні думки• 20 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
Я смотрю те кто радостно повысили цены на свои халупы ибо всех сил пытаются оправдать свою совесть.
Нет, милые.
Совесть или есть или нет
До війни, я 8 років жила в одній квартирі на оренді. З кожним подихом на долар мені піднімали ціну. Я мовчки платила, бо знімала не мебльовану, але з ремонтом. В мене була дитина, тобто прив´язка до садочка і школи. Вкінці вже просто заявили, що повинна була оплатити заміну труби (прорвало фільтр з холодної води). Я відмовилась і з´ їхала, бо ціна була вже вище ринкової.
Там за рік змінилося вже три орендарі лишивши борги по комуналці, а недавно сусід зверху пожежу влаштував і квартиру затопили пожежники.
Карма.
Анонім-ка• 20 июля 2025
Ответ дляОдні думки
Поцікавтесь. Здивуєтесь.
Только военным
Анонім-ка• 20 июля 2025
Ответ дляМюллерная
Выйсковых там очень обдирают там ближе к фронту всё очень дорого очень
Они не обеднеют
Анонім-ка• 20 июля 2025
Ответ дляОдні думки
А яка різниця кому?
Серьёзно? Нормальным людям это одно, а военным это попрощаться с квартирой.
Одні думки• 20 июля 2025
Ответ дляАнонім-ка
Чому?
САМ_ТАКОЙ• 20 июля 2025
Ответ дляОднозначно
Колега з чоловіком винаймають в Краматорську за 9 тис, 1-к, дуже середній ремонт
Мають право. Ринкова ціна такої квартири максимум 4-5 і таких пропозицій на нижніх поверхах повно
Наполеон Бонапарт• 20 июля 2025
Можно подумать у них есть 15. Что касается вопроса, это зависело бы от моего финансового состояния. А если выехала бы, то в свой дом за коммуналку пустила бы. Мои родственники так сделали. Кто то по дешёвке сдает, в Харькове сейчас много нормальных однушек за 3000.
Анонім-ка• 20 июля 2025
Ответ дляОдні думки
Чому?
Во первых они цель, а во вторых, что там твориться, это ужас, квартира потом только под ремонт..
Стетоскопуло• 20 июля 2025
Я так и сдаю, правда у нас цены не такие заоблачные, сдаю за 5, хотя рыночная цена моей уже давно 7, снимает женщина с Торецка.
СамавиховуюКота• 20 июля 2025
Ответ дляТоптунша
Просто цікаво чи так хтось зробив би
Есть много таких людей, папа мой пенсионер, в Одессе хорошую двухкомнатную в элитном районе, просто так долго люди с Херсона жили, потом женщине с ребенком за 7 сдал. Тоже с Херсона.
Чарочка діда• 20 июля 2025
По ситуации. Если тупо пришли в квартиру за 25 тыс на просмотр и говорят что есть 15 и все, то наверное нет.
САМ_ТАКОЙ• 20 июля 2025
Ответ дляАнонім-ка
Чому? Моя сестра здає квартиру військовим з 14 року в Краматорську. Зараз в Нідерландах, вже й не знає,хто особисто там живе, командир частини скидає їй ті 3 тис, ніколи нарікань не було
Липка-прилипка• 20 июля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А вона знає, що там з квартирою відбувається? Просто цікаво...
Одні думки• 20 июля 2025
Ответ дляАнонім-ка
Так а в автора, які гарантії?
Теж може прилетіти, може там ждуни, які вибухівку хочуть в житло заложити?
Хто зараз застрахований?
САМ_ТАКОЙ• 20 июля 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Вона ж не свою здає, там нема за чим жалкувати, головне,що сусіди ніколи не скаржилися
автор Топтунша • 20 июля 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Ви на що натякаєте?
СамавиховуюКота• 20 июля 2025
Очень бы хотелось, что те кто в безопасных районах уехали и сдают за сумашедшие деньги, а сами на пособии, чтоб их проверили и заставили то пособие вернуть.
автор Топтунша • 20 июля 2025
Ответ дляАнонім-ка
Військові не нормальні люди?
Липка-прилипка• 20 июля 2025
Ответ дляТоптунша
Ви на що натякаєте?
В смислі на що? Людина в іншій країні і навіть не знає, хто там зараз живе. Цікаво, як контролюється стан житла
автор Топтунша • 20 июля 2025
Ответ дляАнонім-ка
Є досвід вже ?
автор Топтунша • 20 июля 2025
Ответ дляАнонім-ка
Они не обеднеют
Ви вважаєте зп 20-50 тисяч високою???
Анонім-ка• 20 июля 2025
Ответ дляОдні думки
Так а в автора, які гарантії?
Хто зараз застрахований?
Смешно
Анонім-ка• 20 июля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Они просто бояться жаловаться
Анонім-ка• 20 июля 2025
Ответ дляТоптунша
Військові не нормальні люди?
А вы не в курсе?
Анонім-ка• 20 июля 2025
Ответ дляТоптунша
Є досвід вже ?
Да
woman Warrior• 20 июля 2025
Нет.На каком основании?
У них есть б.джет на аренду, пусть вкладываются.
автор Топтунша • 20 июля 2025
Ответ дляАнонім-ка
Они просто бояться жаловаться
Ну звісно,бо злі бандерівці зроблять мальчіка в трусіках
Анонім-ка• 20 июля 2025
Ответ дляТоптунша
Ви вважаєте зп 20-50 тисяч високою???
При чем тут ЗП?
автор Топтунша • 20 июля 2025
Ответ дляАнонім-ка
А вы не в курсе?
Ні, розкажіть
Чим люди ,які вас захищають ненормальні,аж цікаво стало)
автор Топтунша • 20 июля 2025
Ответ дляАнонім-ка
Да
І що вам зробили?
Проституток водили?
Чи пралку винесли?
Може віник вкрали?