Перша леді колгоспу• 20 июля 2025

Хто орендує житло, що б ви вибрали?

Виберіть, який з варіантів вам більше прийнятний, враховуючи фактор війни в Україні. Якщо перед вами такі 2 варіанти, яке б житло ви орендували? Обидві квартири з ремонтом.

1 - квартира в новому будинку, але вище 15 поверху.
2 - квартира в старому будинку, але на 1 поверсі.
Результат:
вже голосів: 111
76 (68.47%) В старому на 1 пов
35 (31.53%) В новому вище 15 пов
автор Перша леді колгоспу • 20 июля 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Решетки есть на окнах, куда окна спальни выходят?
Тут є. Але я дистанційно працюю.
Але до цього дивилась іншу квартиру(дорогувато було і шумна - вікно біля вхідних дверей), то там не було. Хазяйка сказала, що не лазять у них)
Organic• 20 июля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Безпека залежить більше від району. Пʼятнадцятий поверх на Троєщині може бути безпечнішим за перший поверх на Берестейській.
То Ви не чули як на Троєщіні шахеди під вікнами літають, і не на висоті 9-15 поверха(!!!), а нижче.
Ответ дляМелочунь
новый дом монолитно-каркасный, в нем может быть 26 этажей и больше

а старый панелька
Так. А це має значення для тимчасового проживання? Я про це не думала. Більше про безпеку.
Крошечка-хаврошечка• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Тут є. Але я дистанційно працюю.
Да, не лазят, кто ж правду скажет.
Крию матом страшно• 20 июля 2025
Ответ дляOrganic
Чула і бачила. Вони пролітають повз в інші райони, якщо ми говоримо саме про безпеку.
НеВРотик• 20 июля 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
До речі жити за решітками ще те задоволення. У маминої сестри в спальні решітку підрізали, схоже що дитина залазила, напевно цигани. Винесли 2 ноута, деяку ювелірку та по дрібницях. Гроші не знайшли і схоже що не шукали, тому що безладу не було. Напевно хтось їх злякав
Organic• 20 июля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Але залітають вони найчастіше як раз через Трою, то і збити можуть над районом.
Дюйм оф о4ка• 20 июля 2025
Не понимаю кто эти люди которые против старого фонда. есть старый фонд в разы круче нового с тонкими стенами . застройщики есть реально фигово строят. вообще не вижу плюсов жизни в жк. я люблю до 5 этажа жить. уже третью квартиру покупаю в старом фонде до 5 этажа
НеВРотик• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ви смілива)
Я б не змогла.
А з цими укриттями біда(
Та не знаю, чи то сміливість. Просто його видно як прожектори світять та траселя в небі горять
Крошечка-хаврошечка• 20 июля 2025
Ответ дляНеВРотик
У мамы просто разрезали решетку посредине и открыли. Спасли старые окна и слои краски, форточку открыли,а шпингалеты не поддались.
Крошечка-хаврошечка• 20 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мне сталинки намного круче, чем эти многоэтажные колодцы.
Несу добро людям• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Погоджусь, що газ в старих будинках - це плюс.
Але ж є суттєві відмінності між новим та старим фондом.
У такий час я виберу тільки перший поверх, байдуже на контингент і на комунікації. Зате я сплю кожну ніч у себе в ліжку, а не бігаю з 15-го поверху у паркінг.
Кусман Сиру• 20 июля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Я у новобудові на 12 поверсі теж сплю у своєму ліжку. Це залежить не від віку будинку, а від стійкості нервової системи і району проживання
Ответ дляКусман Сиру
Я тривожна. Як вище писали, що дивляться у вікно, як шахеди збивають, то я б так не змогла. І коли збивають, я не можу спати.
А район квартир один.
Кусман Сиру• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
А район квартир один.
Тоді вам байдуже, який будинок і поверх, аби в 3 хв пішки від підземної станції метро.
І район обирайте, щоб не казали є тихіші, є гучніші
ПироженкА• 21 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
А район квартир один.
Який район?Бачили сьогодні знов на Л..ці в новий жк.І....вигоріли 2-3 поверх,а верхні вціліли.Вибирайте спокійний відносно район.
Мелочунь• 21 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Именно про безопасность
В первую очередь дом должен быть монолитно-каркасный
А не складываться как карточный домик при любом воздействии