Перша леді колгоспу• 20 июля 2025

Хто орендує житло, що б ви вибрали?

Виберіть, який з варіантів вам більше прийнятний, враховуючи фактор війни в Україні. Якщо перед вами такі 2 варіанти, яке б житло ви орендували? Обидві квартири з ремонтом.

1 - квартира в новому будинку, але вище 15 поверху.
2 - квартира в старому будинку, але на 1 поверсі.
Результат:
вже голосів: 111
76 (68.47%) В старому на 1 пов
35 (31.53%) В новому вище 15 пов
Новорічна пальма• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Контингент, стан комунікаціїй..
Ну якщо ви так пишете, то давно вже обрали
автор Перша леді колгоспу • 20 июля 2025
Ответ дляМиззери
А чем первый плох ? У меня квартира на 1 этаже была с 12 лет , мне очень нравилось
Никаких проблем
Во время войны я бегала в нее ночевать с соседнего дома где жили на 8 этаже
А з каналізацією проблем не буває на 1 поверхах?
Невісточка ж• 20 июля 2025
Ответ дляТа прям багіня
Предыдущую зиму обещали сидеть без света по 12 часов в сутки
сидели по 6-8 часов без света так это точно
Аноним с кешбеком• 20 июля 2025
Автор, вы хотите под аренду покупать?
Тогда однозначно первый этаж.
У меня первые этажи сданы всегда
Аль де Барановна• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Бывает, если нет обратного клапана
Ответ дляРожки-да-ножки
якщо б я орендувала, то точно обрала б третій вараінт. Це зі своєю квартирою у вас по суті немає вибору.
Мабуть, ви праві. Просто ці 2 в дуже зручному місц.
Ответ дляНоворічна пальма
Ні, мене високий поверх лякає(
Дуб береза• 20 июля 2025
Ответ дляПосле 18
Никакой
Согласна . Первый этаж старый дом, жесть! Больше минусов, чем плюсов . 15 этаж , при не работающем лифте, тоже страх.
Крию матом страшно• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Це в одному районі 2 квартири.
Просто в новому будинку високий поверх, вона менша, ремонт свіжий, але не дуже затишна.
В старому будинку більша площа, затишніший інтер1єр. Але 1 поверх.
Я б обрала затишний інтер’єр. Поверховість мене не хвилює. Дітей і собак не маю.
Крию матом страшно• 20 июля 2025
Ответ дляМиззери
Никаких проблем
У подружки на першому поверсі. Всі розмови сусідів на вулиці добре чути, завжди темно і якщо прорве каналізацію в підвалі або хтось спустить в унітаз заборонену річ, то атмосфера в квартирі на любителя-копрофіла.
Угги_в_горошек• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Погоджусь, що газ в старих будинках - це плюс.
Але ж є суттєві відмінності між новим та старим фондом.
так є)
якщо нове - це не елітне житло, воно знаходиться в ж.пе світу
Позаземний розум• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Контингент, стан комунікаціїй..
Автор, вы понимаете, что речь идёт о вашей безопасности?
Я уже не говорю о том, страшилки что контингент и коммуникации - это миф.
И в новостройках живут алкаши, их сдают посуточно,студии покупают для студентов - гульки и пьянки могут сильно испортить вам жизнь, так же как и детский ор через стенку потому что ’молодые семьи ’. Покой вам никто не гарантирует.
А что не так с коммуникациями? Вы реально думаете, что в старом фонде все в какашках плавают? Там миллионы людей живут , гораздо больше чем в новостройках. И прекрасно живут.
Та прям багіня• 20 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Прошлой зимой? У нас ни разу не отключали. Киевская обл.
Крию матом страшно• 20 июля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Вы думаете только няшки покупают новострой?
У батьків сусідка сміття з баків сортує вдома. Доки до квартири донесе, то лишає липкий смердючий слід у ліфті та на першому поверсі.

Думаю, в новобудовах такого контингенту точно не буде.
Ответ дляУгги_в_горошек
так є)
15 хв до метро - не така вже й .опа світу)))
Love_Love_Love_• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Контингент, стан комунікаціїй..
Боже, який брєд ви думаєте новобуди лише голубокровій інтелігенції продають?
Яка саме проблема з комунікаціями, наприклад? Стан залежить від власників, ремонту.
Угги_в_горошек• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
скоріш за все на транспорті
НеВРотик• 20 июля 2025
Я живу на 12 поверсі, мені подобається. Сестра чоловіка та ще дві родини родичів живуть на перших поверхах - це жах. З вулиці пил та шум. У родичів чоловіка кухня та одна зі спалень виходять во двір - постійно пілікає домофон, лязгають металеві двері, хтось розмовляє під вікнами, а іноді ще й сидять на лавочці курять. Мені перший поверх категорично не подобається. Мамина сестра живе на тихому першому поверсі хрущовки, всі вікна на пустир між домами, зелена зона. Але! З підвалами постійно лізуть таргани і періодично тхне сирістю, напевно течуть труби опалення
Ответ дляУгги_в_горошек
скоріш за все на транспорті
Ні, нормальним пішим ходом. Дуже зручно - і надійний зручний транспорт і укриття. 2 в1.
Угги_в_горошек• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
тоді беріть
Крию матом страшно• 20 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Безпека залежить більше від району. Пʼятнадцятий поверх на Троєщині може бути безпечнішим за перший поверх на Берестейській.
Крию матом страшно• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Пішки чи на авто?
Ответ дляНеВРотик
А як на 12, коли шахеди/ракети літають? Ви вдома перебуваєте, чи спускаєтесь в укриття?
НеВРотик• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Немає у нас поруч укриття. З вікон спостерігаємо як збивають ті кляті шлюхеди
Ответ дляНеВРотик
Ви смілива)
Я б не змогла.
А з цими укриттями біда(
Качка в тапцях• 20 июля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Укриття это паркинг обычно
Паркинг -отличное укрытие
Крошечка-хаврошечка• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Це в одному районі 2 квартири.
Решетки есть на окнах, куда окна спальни выходят?
Крию матом страшно• 20 июля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я на 16. Нікуди не йду, хоча є офіційне укриття в підвалі. Якщо шахед близько летить - йду в коридор.
Мелочунь• 20 июля 2025
новый дом монолитно-каркасный, в нем может быть 26 этажей и больше

а старый панелька
НеВРотик• 20 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Не скажіть. Мої батьки живуть в хрущовці. В цілому будинок чистий, депутати років 6 тому зробили ремонти в підʼїздах, пофарбували в світлий колір, замінили вікна на МП, на кожному поверсі нові світильники які працюють, в них навіть збережене опалення в загальному коридорі. Але! Був час, коли були постійно проблеми з електрикою, по черзі вибивало фази, сиділи по добі-дві без світла, щось там на щітку було. Потім якось поремонтували чи замінили, але до того було дуже погано. Є квартири, в яких відмовились міняти стояки. Через це 1 та 2 поверх фактично не мають опалення, в них батареї хіба що не холодні, а на 5 поверсі гарячі на стільки, що батьки всю зиму з відкритим балконом. А платить 1 та 2 поверх так само як і 4 та 5. Розумієте? Вище я писала про підвал в будинку, де живе мамина сестра. Нещодавно треба було зайти до батьків подруги, вони теж у хрущовці. Мені реально на 4 поверх було страшно підніматися - все брудне, старе, смердить і на увесь підʼїзд 2 лампочки.