Творческий типаж• 21 июля 2025
Ви повірите, що таке взагалі можливо?
В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
Ленне-Рейма• 21 июля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Вот би ті хто планує жити в Україні шли б і захищали.Мій і не планував навіть до війни лишатися,не планує і після,заїхав щоб вирішити деякі справи і тут війна(Чому хтось вас і вашого чоловіка повинен захищати,це ж ваш дім?
Нормас ´мій приїхав порішати справи’, а ви тут захищайте.
Котогосподиня• 21 июля 2025
Ответ длялюблю_тортики
В мене такий самий,а я з 4-ма дітьми боюсь кудись їхати(бо допомоги немає,все на мені)
З 4 дітьми -вам в Німеччину і давно
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Які причини?
Відсортуйте свої відповіді і перечитайте. І в попередніх темах теж
Пугачиха• 21 июля 2025
У меня такой же муж, только он не хочет ехать чтоб не бросать своих родных , родителей и брата. Сказал я тебе доверяю и знаю что с ребенком все будет хорошо , а вот жена это такое , главное родители. Так что бери ребенка и уезжайте. Короче сказал , что на х.. послал. 20 лет прожили.
Ленне-Рейма• 21 июля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Я давноикажу, що якби були відкриті кордони і не було примусу до мобілізаціх, тоне так би багато і виїжджало і дітей би не вивозили мвсово, бо тікають не від ракет, а від диктатури.
Диктатура- кацапські слогани, на фублях зарплатні?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляПугачиха
Розлучились?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Я буду робити справи ,щоб виїхати
Які причини???
Пугачиха• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Розлучились?
Нет. Живу в свое удовольствие , оплачивает нам квартиру. Если разведусь будет платить только алименты. Но было больно , это сейчас уже нормально воспринимаю.
Морковна• 21 июля 2025
Ответ дляПошаманю
И многие «топ менеджеры» зарабатывают столько , сколько уборщик за границей. У меня так знакомая , 20 тыс , но там она Алла Ивановна , а за кордоном была помощник повара за 50 тыс , но понты у нас иногда важный. ( про Алла Ивановна она сама так сказала ).
Да, и понты, и статус
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляПугачиха
Знайшли собі чоловіка?
Я натуралка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Так тоді краще тим паче виїхати ,щоб напевно
Так если он может выехать для него жизнь не изменилась, зачем ему сейчас бежать?
Не худа ні разу• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Розлучились бо знайшов фею?
Нет, я устала ждать и уговаривать, планировать как он приедет, что наконец жизнь вернётся в нормальное русло, что можно будет начать планировать будущее, вместе ездить куда-то, да просто видеться каждый день и жить как семья рядом. Плюс он пошел в армию, я увидела как ему это нравится и поняла что нормальной жизни уже можно не ждать. Развелась и нашла другого мужчину, который хочет то чего и я.
Пугачиха• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Знайшли собі чоловіка?
Я не это удовольствие имела ввиду) Внимание мужчин есть, но секса не было. А дальше видно будет, если влюблюсь.
Несемо світло разом• 21 июля 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Та звісно, хто не хоче гулять в ваші ігри, то всі агенти кремля
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляАтиква
Можна виїхати на Західну, якщо чоловік хоче залишитись в Україні, а Ви-тиші
Він хоче жити саме в Києві
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Зарплати не буде , якщо поїду
Звільнятися потрібно
Ви за кордоном не збираєтеся працювати? Я це мала на увазі.
Ля-ля-ля• 21 июля 2025
Дівчата, чому у ваших відповідях автору стільки агресії, злоби, ненависті? Я розумію, що війна, і нерви не витримують, але не вірю, що раніше цього не було у вас всередині, було стовідсотково, просто можливо десь глибше сховане, а зараз хлеще через край. Але намагаючись вкусити побольніше, ви навряд чи станете щасливішими.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Дивлячись ,де в цей час дитина буде
Я не можу дитину саму залишити,дитина потребує постійного догляду
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Дивлячись ,де в цей час дитина буде
Ок. Будете сидіти з дитиною. А за які шиши? Вже вирішили? Ви ж вже валізи пакуєте.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Поки за аліменти та допомогу
Не гоню• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Мені важко самій буде із дитиною,без роботи там ,він теж не факт ,що буде допомагати фінансово ,хіба що на аліменти тут подати
Швейцария Германия платят пособия, видела много женщин сами даже с грудными детьми выезжали, и с инвалидами на колясках.
Вообще знаю не одного мужчину с правом выезда, которые не выезжают - ну не хотят люди оставаться без работы и жилья своего 🤷♀️
Пс. Кум с инвалидностью вообще в Зсу пошёл с первых дней.
Не гоню• 21 июля 2025
Ответ дляКотогосподиня
Егоїст
Так може они в Ужгороде живут (всю тему не читала)
БоХатая• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
У вас чоловік не виїздний?
для тех кто в танке, повторяю. Выездной. Дети есть, тут в Украине. Вся семья.
Мужа вашего понимаю. Не понимаю нахрена он ребенка такой сделал.
Свисток ля-минор• 21 июля 2025
Так буває. Сину скоро 18, інвалідність не продовжили нам. Або зараз виїжджати або ніколи. Я більше за всіх не хочу їхати, син та чоловік під сумнівом, але також там себе не бачать. Тільки через сина я б виїхала, про це сказала їм. Нехай вирішують, якщо наважаться, я з ними.
А я женатая• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Куди виїхали?
интересно, где же вам так страшно? у меня в Доме в Харькове квартиру купили на прошлой неделе, в єтом же доме ремонт делали мес назад
Головний кошак• 21 июля 2025
Так в мене не хоче зовсім. Але і я не хочу, іноді на мене находить паніка
А я женатая• 21 июля 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
У моего мужа бронь, предприятие даёт право на выезд на период отпуска за границу. Можно уехать и не вернуться. Живём в Сумах. Муж даже говорить о выезде не хочет. Сижу с ним тут. Сама не хочу ехать. Но есть подросток ребенок, которого лучше было бы вывезти. Но подросток увы тоже не хочет. Вот так и живём
у меня знакомые вывезли, 18ти летка никуда не поступил, пошел работать мойщиком производственных печей, отдирает гарь, жир, у другой знакомой сын 18л польский за 3 не освоил, будет на курсы ходить, и скорее всеготни учится ни работать не будет