Бесконечность-не предел• Изменено 22 июля в 09:23

Придбати квартиру..

Територія ЗУ
1 - Новобудову з ремонтом.
2 - Новобудову на етапі здачі без ремонта.
3 - Вториний з ремонтом...але з підводним камінням.
Результат:
вже голосів: 67
45 (67.16%) 1
19 (28.36%) 2
3 (4.48%) 3
короткопамятна• 22 июля в 17:29
Ответ дляМальчижка
Так, ви праві що може бути по різному. Але мені, як людині з зовсім невеликими статками, навіть психологічно важко уявити витратити на ремонт таку ж саму сумму як і на купівлю квартири. В першій квартирі новобуді я вклалася в 2/3 від вартості, то це я ще і шиканула. В наступній витрати на ремонт потягнули на 1/3 вартості квартири. Я настраювалась на такий приблизний рівень. Це мій платоспроможний і психологічний рівень витрат на комфортне житло.
ми слава Богу ще не досягли відмітки 1/2 вартості квартири на ремонт)
якщо б я робила ремонт під оренду, то також би шукала по знижкам.
А так як під себе робили, то старались обирати те, що подобається в прийнятній ціновий категорії. Бо мені наприклад сподобалась плитка на підлогу за 4000 грн/1 м2, але чоловік це не підтримав і обирали суттєво дешевшу.

Для мене ремонт - це суцільний стрес, я думала що ремонтна бригада з прорабом частково вирішить проблему, але це все фігня і не має сенсу(
Прорабом там була я(( все на що я тикнула носом, те якось переробили.
То якщо б я зараз наймала працівників, то окремо на кожен вид робіт і все.
І звісно ще раз пережити ремонт не хотіла б)
Мальчижка• 22 июля в 17:45
Ответ длякороткопамятна

О, я навпаки, радію що 1/2 витратила на ремонт. І теж обирала що до вподоби, але не імпульсивно. Ставлю собі рамки і Господь мені дає! Кожному своє Слава Богу!