Багато цивільних відмовляються пристосуватися до фронтовиків у розмовах, бо лінуються і страшно.
Пристосуватися - це не лише про так і слухання.
Це про визнання, що світ змінився, Україна змінилася і то назавжди.
Дехто боїться болю і страху війни.
73% тільки побачили, що в Україні війна і ще не звикли, думають, то так, локальний конфлікт.
Лінуються виходити із зони комфорту заради тих, хто калічилися заради українців.
Тому мовчать, уникають, знецінюють...
В інтернеті пишуть про ветеранів таке, що страшно робиться і сумніваєшся, що вороги це саме росіяни...
Я порохобот, проснулась 2014, маю медичну освіту і переконую вас у тому, що з фронтовиками не можна як з усіма, бо у них є особливі потреби і то треба поважати.
А ми, хто читає цей текст, сидячи в затишному місці, потерпимо
Дехто боїться болю і страху війни.
Тому мовчать, уникають, знецінюють...