Эта_Шикарна)• 22 июля 2025

Сваримось із чоловіком через кількість дітей

Якщо коротко: він хоче другу дитину, а я ні.

Сину 5 років зараз, люблю безмежно, але: 1) я завжди хотіла одну дитину 2) війна і все таке 3) не готова психологічно знову пережити материнство до 3-х років дитини ₴

Пояснення чоловіка: війна може бути і 5 років ще, різниця вже велика, наймемо няню, "ти подивись на сина, хіба не хочеться ще такого?", "класно, коли велика родина" і т.п.

Уже не перший місяць сваримось через це. І я не розумію, як йому довести, що я не хочу. Таке відчуття, що я просто втрачу терпіння і народжу, щоб більше не сваритись так.
Царівна Жабка• 01 ноября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Почему вы до свадьбы не обсудили кто сколько хочет детей?
Я на стороне мужа,он вправе из-за этого развестись. Рассмотрите вариант суррогатное материнство или пусть на гуляет на стороне.
Вправе бросить своего ребенка ради мифического второго? Не абсурд?
Точу ляси• 02 ноября 2025
Тема июльская