Strelka_007• 22 июля 2025

НАБУ і САП всьо... Вітаю 73% з перемогою демократії...

Зелена більшість в парламенті протягла сьогодні ганебний закон 12414 про по-суті ліквідацію НАБУ, САП (із незалежних антикорупційних органів стають підпорядкованими генпрокурору).

На кону допомога і довіра західних партнерів...
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Не напомните какое у нее было происхождения?
Что-то там про Германию....
Та да, можна поговорити про дикі племена мокшів і андрофагів, які бігали по болотах, поки їх не очолила німкеня Катерина.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Не резко, а Украина их перестала выполнять
???????
Що там, на Воронеж наступати почали?
Noella_• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Вони знають, за що. А вам я колись після перемоги розповім
Так Київ не в окупації і ніколи не був. Хто вам і що зробить тут?
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Зачем?
Им за неосторожное разворовывание что-то грозит?
Так, їх можуть роздерти живцем, як Чаушеску.
Але поки що терплять. Бо війна.
sky-labs• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Знание истории такое себе...
kpss2017• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
???????
Що там, на Воронеж наступати почали?
Удалено администрацией...
Noella_• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Які дикі племена? Ще Петро1 прорубав вікно у Європу. У вас якесь альтернативне розуміння історії
І того що відбувається зараз
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
sky-labs• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Але поки що терплять. Бо війна.
Так может потому и война до сих пор, что терпят?
ТАКАЯ война потому что они у власти...
Не станет их, война с нашей стороны станет намного эффективнее, позиция на переговорах более выгодная, запросы россиян будут адекватными....
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляNoella_
І того що відбувається зараз
Та ви ж кричите, що Катерина німкеня, москалів на Січі не було.
Noella_• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Судячи по тому як ви називали падаллю людей, які писали про безчинства тцкунів, то цілком очевидно який фронт він держав насправді.
Noella_• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ви зовсім не в змозі тримати гілку діалогу і пишете рандомне хамство навіть не дивлячись кому ?
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
ТАКАЯ война потому что они у власти...
З вашої сторони - це з якої сторони? Москалі кидають ракети тільки тому, що клоун зелений у кріслі? І сучі москалі через це мільйон українців знищили, поранили, зробили бездомними?
Та ми вам цього сраного клоуна віддали б на третій день.
Але ж ви, суки москальські, територію всієї України хочете, срати вам, хто керує.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляNoella_
Я пишу ’втомленим історією’.
Noella_• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
То Катерина виходить благодійниця? Ви ж суперечите сама собі
sky-labs• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Вы сейчас к кому обращаетесь, присылая это сообщение мне?
Noella_• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Я пишу ’втомленим історією’.
Ваше знання історії залишає бажати кращого.
Здається що ви її всю прогуляли в школі
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
До вас я звертаюся. Щоб ви визначилися, де ж ваша сторона.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляNoella_
Катерина виходить москалька. Ніякий домовленості з москалями не діють, перевірено за багато сторіч.
kpss2017• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
А, уже все, от корыта отогнали)))) теперь ясно, чего вы злющая такая стали🤣
sky-labs• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
А разве это не понятно из моих сообщений?
Для кого я предлагаю сбор правительства национального спасения если с зеленышем что-то случится?
Noella_• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Катерина німкеня - це по-перше. Ви так знаєте про домовленості, як і про історію.
sky-labs• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Из чего это ’выходит’ ?
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Сходи ти до того корита, хлебнеш сповна.
Noella_• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Из чего это ’выходит’ ?
Людина у своїх дописах керується якоюсь дикою логікою, повністю заперечуючи реальність.
sky-labs• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Договорились через посредников америкосов не бить по их нпз, а они по нашей энергетике - пока вроде работает
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляNoella_
Ви вже визначтеся, хто тоді москалі, може вони також німці? :)
Про домовленості загальновідомо, і про спалену Січ також.
Про колективізацію і Голодомор ще нагадаю.
І про багато чого ще.
Ходіть здорові.
sky-labs• 22 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Еще нет, но угроза нависла....
Noella_• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
І про багато чого ще.
Ходіть здорові.
Ви нічого мені не можете нагадати. Бо майже нічого і не знаєте. А все незручне будете агресивно заперечувати і перекручувати на свій лад.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Америка ще й ленд-лізу підвезе, як у 40-50 роках, не здивуємося