Зелена більшість в парламенті протягла сьогодні ганебний закон 12414 про по-суті ліквідацію НАБУ, САП (із незалежних антикорупційних органів стають підпорядкованими генпрокурору).
На кону допомога і довіра західних партнерів...
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Не напомните какое у нее было происхождения?
Что-то там про Германию....
Та да, можна поговорити про дикі племена мокшів і андрофагів, які бігали по болотах, поки їх не очолила німкеня Катерина.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Не резко, а Украина их перестала выполнять
???????
Що там, на Воронеж наступати почали?
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Зачем?
Им за неосторожное разворовывание что-то грозит?
Так, їх можуть роздерти живцем, як Чаушеску.
Але поки що терплять. Бо війна.
Ответ дляБорисфенка
Але поки що терплять. Бо війна.
Так может потому и война до сих пор, что терпят?
ТАКАЯ война потому что они у власти...
Не станет их, война с нашей стороны станет намного эффективнее, позиция на переговорах более выгодная, запросы россиян будут адекватными....
ТАКАЯ война потому что они у власти...
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляNoella_
Які дикі племена? Ще Петро1 прорубав вікно у Європу. У вас якесь альтернативне розуміння історії
І того що відбувається зараз
Та ви ж кричите, що Катерина німкеня, москалів на Січі не було.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
ТАКАЯ война потому что они у власти...
З вашої сторони - це з якої сторони? Москалі кидають ракети тільки тому, що клоун зелений у кріслі? І сучі москалі через це мільйон українців знищили, поранили, зробили бездомними?
Та ми вам цього сраного клоуна віддали б на третій день.
Але ж ви, суки москальські, територію всієї України хочете, срати вам, хто керує.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляNoella_
Ви зовсім не в змозі тримати гілку діалогу і пишете рандомне хамство навіть не дивлячись кому ?
Я пишу ’втомленим історією’.
Ответ дляБорисфенка
Вы сейчас к кому обращаетесь, присылая это сообщение мне?
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
До вас я звертаюся. Щоб ви визначилися, де ж ваша сторона.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляNoella_
То Катерина виходить благодійниця? Ви ж суперечите сама собі
Катерина виходить москалька. Ніякий домовленості з москалями не діють, перевірено за багато сторіч.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляkpss2017
А, уже все, от корыта отогнали)))) теперь ясно, чего вы злющая такая стали🤣
Сходи ти до того корита, хлебнеш сповна.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляNoella_
Катерина німкеня - це по-перше. Ви так знаєте про домовленості, як і про історію.
Ви вже визначтеся, хто тоді москалі, може вони також німці? :)
Про домовленості загальновідомо, і про спалену Січ також.
Про колективізацію і Голодомор ще нагадаю.
І про багато чого ще.
Ходіть здорові.
І про багато чого ще.
Ходіть здорові.
Ответ дляБорисфенка
І про багато чого ще.
Ходіть здорові.
І про багато чого ще.
Ходіть здорові.
Ви нічого мені не можете нагадати. Бо майже нічого і не знаєте. А все незручне будете агресивно заперечувати і перекручувати на свій лад.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Договорились через посредников америкосов не бить по их нпз, а они по нашей энергетике - пока вроде работает
Америка ще й ленд-лізу підвезе, як у 40-50 роках, не здивуємося