Strelka_007• 22 июля 2025

НАБУ і САП всьо... Вітаю 73% з перемогою демократії...

Зелена більшість в парламенті протягла сьогодні ганебний закон 12414 про по-суті ліквідацію НАБУ, САП (із незалежних антикорупційних органів стають підпорядкованими генпрокурору).

На кону допомога і довіра західних партнерів...
kpss2017• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Сходи ти до того корита, хлебнеш сповна.
Та я с радостью, но нет таких возможностей и совесть не позволит, своих на смерть отправлять
sky-labs• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Америка ще й ленд-лізу підвезе, як у 40-50 роках, не здивуємося
А то!
Ценность Украины для них слишком мала...
kpss2017• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Еще нет, но угроза нависла....
Переживает ? Тож как жить то, работать придется?)
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Из чего это ’выходит’ ?
А, я ж забула, Катерина німкеня, Сталін грузин, Путін хоч не армянин? З москалів взятки гладкий, то не вони, то їми чужинці керували, так?
sky-labs• 22 июля 2025
Ответ дляkpss2017
А зарплаты сейчас какие?
Есть о чем взволноваться...
Noella_• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
У цій війні у них власний інтерес. І туди не входить перемога України. Як цього можна було не розуміти від початку?
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
А то!
Ну нарешті!
Добраніч, п´ята колона.
sky-labs• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Не знаю, вам виднее
leolin• 22 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
Заходите на сайт НАБУ - там є звіти за періоди, з сумами, компаніями, кількостями справ, обвинувачень, покарань.

Єдина причина їх розпуску - Єрмаку не підпорядковуються, згідно вимог західних Партнерів це мали бути незалежні структури.
І стосовно ’посадок’ - судова реформа, яку вже N років ніяк не можуть (не хочуть) провести, вирішила би питання конверсії корупційних розслідувань у вироки.
Зачем Вы утруждаетесь? Необремененные даже не понимают функции НАБУ, элементарно, что они расследуют, вручают подозрение и подают дело в суд. В любой стране суд выносит решение, кого посадить
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Так очільником батальону вас ніхто й не візьме, а рядовою в прикордонні війська - запросто.
Ви ж казали, як мій чоловік хочете?
kpss2017• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
А зарплаты сейчас какие?
Есть о чем взволноваться...
Ну да, мало того, что придется реально работать, так и заработки упадут раз в 100, таки повод переживать
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляNoella_
Хто вам сказав, що хтось чогось не розуміє?
Однак пропозиції які маєте, знаюча - здатися в окупацію?
Отож.
sky-labs• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну нарешті!
Добраніч, п´ята колона.
Приведите свои аргументы. Покажите мне что это не так, что Украина важна коллективному Западу больше чем дешевые углеводороды и рынок сбыта рашки.
Или найдите что-то подобное ’треугольнику США-РФ-Китай’, но такое что б между США и Китаем была Украина...
kpss2017• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ви ж казали, як мій чоловік хочете?
Мечтаю😃 куда подъезжать? Львов? Ужгород? Ой, а можно я просто на оф ЗП и доплаты, без отлова людей желающих выжить и не буду их убивать как ваш?
Noella_• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Отож.
Та для деяких будь-що буде називатися окупація і капітуляція, що змусить їх покинути Німеччину.
Нас вже окупували ті, які стережуть у цій війні свої вигоди.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Мій вбивав москалів. На фронті. Запишіть це собі у зошит.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляNoella_
Ще ні. А коли опинитися в справжній окупації, будете лікті кусати.
Але ви вірите в лояльних братішек. Ну поїдьте в ДНР чи Маріуполь, побачите на власні очі.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Слабкий має здохнути? Та ясно, саме так москалі і вважають.
kpss2017• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Это вы запишите, что украинцы бегущие через Тису, это не москали и убивать их нельзя было.
kpss2017• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Noella_• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
А ви вже були в Маріуполі чи в ДНР? Або в Бахмуті , або в іншому місці з якого лишилися тільки гори попілу ? Нащо мені ваші фантазії і поради, які не мають логічної прив´язки до мною написаного?
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляNoella_
Для того, щоб ви осягнули, що таке денацифікація, яка прийде в окупації.
Але що пояснювати п´ятій колоні, ’вас же не тронут’.
kpss2017• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Может вы хоть в Киев вернётесь и посидите пол обстрелами, что бы рассуждать о жизни в войне?
Noella_• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Так ви вже туди їздили і там осягнули? Чи таке осягнення спіткало коло Тафелю?
IrinnkA• 23 июля 2025
Ответ дляStar39
у нас была демократия? не заметила
Больше и шанса не предоставится
sky-labs• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Так а аргументы ваши где?

Слабый это Украина?
Самая большая страна Европы.
Которая имела нехилый такой впк и торговала производимым оружием.
При выходе из СССР имела самую многочисленную и вооруженную армию в Европе.

Или вы о ком?
IrinnkA• 23 июля 2025
Ответ дляРеверанс
Проти Пороха Зеленський 29 кримінальних справ відкрив.Що йому сциклю зелену боятися?Чи забули вже дії Зеленського?
І жодна не доведена. Хай ще 150 відкриє
Shoosha• 23 июля 2025
Так, а где Манька? Прогуливает?
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Так а аргументы ваши где?

Слабый это Украина?
Самая большая страна Европы.

Или вы о ком?
Так, мала багато чого, але здала ядерну зброю. Меморандумом також підтверлися, договір з америкою також так само нічого не вартий, як і договори з москалями.
IrinnkA• 23 июля 2025
Ответ дляАлекса43
Вони фінансувалися з бюджету Украіни?
А з чого ще вони фінансуються?