Зелена більшість в парламенті протягла сьогодні ганебний закон 12414 про по-суті ліквідацію НАБУ, САП (із незалежних антикорупційних органів стають підпорядкованими генпрокурору).
На кону допомога і довіра західних партнерів...
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Из чего это ’выходит’ ?
А, я ж забула, Катерина німкеня, Сталін грузин, Путін хоч не армянин? З москалів взятки гладкий, то не вони, то їми чужинці керували, так?
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
А то!
Ценность Украины для них слишком мала...
Ну нарешті!
Добраніч, п´ята колона.
Ответ дляStrelka_007
Заходите на сайт НАБУ - там є звіти за періоди, з сумами, компаніями, кількостями справ, обвинувачень, покарань.
Єдина причина їх розпуску - Єрмаку не підпорядковуються, згідно вимог західних Партнерів це мали бути незалежні структури.
І стосовно ’посадок’ - судова реформа, яку вже N років ніяк не можуть (не хочуть) провести, вирішила би питання конверсії корупційних розслідувань у вироки.
Зачем Вы утруждаетесь? Необремененные даже не понимают функции НАБУ, элементарно, что они расследуют, вручают подозрение и подают дело в суд. В любой стране суд выносит решение, кого посадить
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Та я с радостью, но нет таких возможностей и совесть не позволит, своих на смерть отправлять
Так очільником батальону вас ніхто й не візьме, а рядовою в прикордонні війська - запросто.
Ви ж казали, як мій чоловік хочете?
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляNoella_
У цій війні у них власний інтерес. І туди не входить перемога України. Як цього можна було не розуміти від початку?
Хто вам сказав, що хтось чогось не розуміє?
Однак пропозиції які маєте, знаюча - здатися в окупацію?
Отож.
Ответ дляБорисфенка
Ну нарешті!
Добраніч, п´ята колона.
Приведите свои аргументы. Покажите мне что это не так, что Украина важна коллективному Западу больше чем дешевые углеводороды и рынок сбыта рашки.
Или найдите что-то подобное ’треугольнику США-РФ-Китай’, но такое что б между США и Китаем была Украина...
Ответ дляБорисфенка
Ви ж казали, як мій чоловік хочете?
Мечтаю😃 куда подъезжать? Львов? Ужгород? Ой, а можно я просто на оф ЗП и доплаты, без отлова людей желающих выжить и не буду их убивать как ваш?
Ответ дляБорисфенка
Отож.
Та для деяких будь-що буде називатися окупація і капітуляція, що змусить їх покинути Німеччину.
Нас вже окупували ті, які стережуть у цій війні свої вигоди.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Мій вбивав москалів. На фронті. Запишіть це собі у зошит.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляNoella_
Ще ні. А коли опинитися в справжній окупації, будете лікті кусати.
Але ви вірите в лояльних братішек. Ну поїдьте в ДНР чи Маріуполь, побачите на власні очі.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Слабкий має здохнути? Та ясно, саме так москалі і вважають.
Ответ дляБорисфенка
А ви вже були в Маріуполі чи в ДНР? Або в Бахмуті , або в іншому місці з якого лишилися тільки гори попілу ? Нащо мені ваші фантазії і поради, які не мають логічної прив´язки до мною написаного?
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляNoella_
Для того, щоб ви осягнули, що таке денацифікація, яка прийде в окупації.
Але що пояснювати п´ятій колоні, ’вас же не тронут’.
Ответ дляБорисфенка
Так а аргументы ваши где?
Слабый это Украина?
Самая большая страна Европы.
Которая имела нехилый такой впк и торговала производимым оружием.
При выходе из СССР имела самую многочисленную и вооруженную армию в Европе.
Или вы о ком?
Слабый это Украина?
Самая большая страна Европы.
Или вы о ком?
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Так а аргументы ваши где?
Слабый это Украина?
Самая большая страна Европы.
Или вы о ком?
Слабый это Украина?
Самая большая страна Европы.
Или вы о ком?
Так, мала багато чого, але здала ядерну зброю. Меморандумом також підтверлися, договір з америкою також так само нічого не вартий, як і договори з москалями.