Зелена більшість в парламенті протягла сьогодні ганебний закон 12414 про по-суті ліквідацію НАБУ, САП (із незалежних антикорупційних органів стають підпорядкованими генпрокурору).
На кону допомога і довіра західних партнерів...
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляNoella_
Так ви вже туди їздили і там осягнули? Чи таке осягнення спіткало коло Тафелю?
Знайомих у мене багато і в окупації, і з полону повернулися.
Все ви добре знаєте також, не варто блондинками прикидатися
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляsky-labs
И без ядерки было и даже есть еще всего столько, что странно называть себя слабой страной.
Вже мало що залишилося, четвертий рік під ракетами.
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляsky-labs
А до войны куда оно все девалось?
Москалі бабло смоктати. Ви ж не в курсі, кому належала стратегічна власність? Зараз скажете, що не москалям?
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Конкретнее, пожалуйста!
Что именно им принадлежало?
Вся видобувна промисловість. Йдіть цікавтеся питанням детальніше.
А коли москалів потроху кишнули, почалася війна за території з ресурсами.
Все, урок освіти п´ятої колони завершено. Добраніч.
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Це все сталося з вашими знайомими? Вони вам все це розповіли?
То приїжджайте до Києва, не сука і не сліпа, і подивіться на зруйновані будинки, поспілкуйтеся з покаліченими жителями тих будинків, з людьми які втратили сім´ї під завалами.
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляNoella_
Так, з моїми знайомими.
То це НАБУ будинки розбомбило, чи Зеленський чи я особисто?
Чи таки ваші падлючі москалі?
Ответ дляNoella_
Результати реформи Супрун. Неадеквати які повинні були отримувати профільну допомогу у закритих закладах, вільно знаходяться без нагляду і біснуються в інтернетах.
В разделе здоровье встречала данного персонажа, даже писала что лучше попринимать чтоб оздоровиться-таки...
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Так, це паскудна структура, яка почала калічити і вбивати українців, і ТЦК треба ліквідувати або відправити на фронт, там вони потрібніші.
Але від наших хотелок це не залежить, на жаль. Люди вже почали відбиватися лопатами.
Ответ дляБорисфенка
Очень странно от вас это читать
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Очень странно от вас это читать
Бо ви дуже не хочете вірити, що всі українці воюють на фронті. Але це ваша проблема.
зона_комфорта• 23 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Очень странно от вас это читать
Ну так пришла пора перекрашиваться
Мама Никитки-2• 23 июля 2025
Ответ дляleolin
Зачем Вы утруждаетесь? Необремененные даже не понимают функции НАБУ, элементарно, что они расследуют, вручают подозрение и подают дело в суд. В любой стране суд выносит решение, кого посадить
Точно? А новостворений шоколадним ВАКС виявляється з започаткування корупційний і продажний?
Ви знаєте, що таке ВАКС?
Борисфенка• 23 июля 2025
⚡️ Малюк заявив: «Про жодну ліквідацію мова не йде – ми повертаємось до конституційних рамок»
Він зазначив, що НАБУ і САП продовжують працювати, а новий Генпрокурор привнесе нові ідеї, які можуть покращити їхню роботу.
🛬 Байрактар News | Підписатись
Ответ дляБорисфенка
🛬 Байрактар News | Підписатись
Іноді навіть шкода Малюка, по очах видно що людина він нормальна, але має виконувати дикуху на замовлення ОПи.
Нічне ’звернення’ гаранта як плювок в обличчя і було схоже на спіч для розумово-відсталих. Ми знайшли зрадника у відомстві тому відомство перепідпорядковуємо замість розібратися з конкретними персоналіями. І зверху традиційної водички про інтереси України і захист інтересів держави. По факту - Я (Цар) ліквідую всі інституції або підпорядкую лояльному собі посадовцю, а вам (рабам) лозунги озвучу через губу, радійте що взагалі прокоментував.
Це промова і аргументи рівня Януковича взірця 2014 року.
Тому сьогодні знову буде мітинг на тому ж місці в Києві. Вчора не тільки столиці вийшла на протести, далі буде...
tanysha777• 23 июля 2025
Ответ дляleolin
Ну, всё же на поверхности
НАБУ вышли на главных - исполнителя задач путина и его прикрыкрытие на высшем государственном посту, чьи руки полностью в крови миллионов украинцев
И одним выстрелом второго зайца - наконец-то они добьются, чтобы партнёры окончательно отвернулись от Украины - это и есть главная цель происходящего
Калина_з_Колючками• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
А коли зелень скинуть (я тільки за), всі ті, що сидять під спідницями дружин, нарешті підуть воювати, це правильно і вчасно.
Та ви шо? От прям підуть? А зараз їх Зеленський тримає під спідницями? Ото вже насмішили