Ждушечка• 22 июля в 17:54
Ганна і Нонна, як імена для двох
Дівчат?
Результат:
вже голосів:
69 (83.13%)
Ні
14 (16.87%)
Так
Стрекозей• 22 июля в 22:34
Ответ дляЭта_Шикарна)
Конкурс Оля и Яло))
Называйте как вам нравится, почему имена должны быть созвучные или в рифму? Почему мы должны их одобрить?)) Ваша жизнь, ваши дети, ваш правила.
Мне нравятся Злата и Алиса. Но Бог подарил мне сына Алёшку)) Почему Оля - Ольга, а Юля не Юльга? Почему Толя - Анатолий, а Коля не Анаколий? Или почему Коля — Николай, а Толя не Нитолай? Почему Вася - Василий, а Ваня - не Ванилий? Почему Евгений - Женя, а не Геня?
Нагадали
Ганцю в кєдах• 22 июля в 23:21
Ответ дляКоплю на груди
Я 83 року народження. Записана Анна. Це два різні імені , і коли отримувала паспорт могла обрати, і в свідоцтві про народження я Анна
Це не два різні імені.А два фонетичні різновиди одного імені.Записувати можна будь як.
І це можна робити було завжди.Була в Загсі така книжка велика з іменами,і там було дві форми імені.Офіційно дозволялося писати і так і так.