katya2202-ac44• Изменено 23 июля 2025
Куда вложить 40.000 $, чтобы получать максимальную прибыль без особого риска.
Есть 40.000$, это личные накопления из трудовых доходов. Сейчас откладывать почти не получается, текущих доходов хватает на жизнь + 200-300$ в месяц могу отложить.
Не хочется, чтобы деньги просто лежали, они хоть и в разных валютах ( доллар и евро), но всё равно потихоньку обесцениваются ( инфляция не дремлет).
В биржах и акциях абсолютно не разбираюсь, одну квартиру под сдачу купила ещё до войны, вроде бы прибыльно, но сейчас из за боевых действий рискованно.
На какой-то малый бизнес этой суммы, наверное, не хватит, а в долги и кредиты лезть категорически не хочу.
Ни в чём особо не разбираюсь, ничего особо не умею, хоть и быстро и легко учусь.
Что посоветуете?
Ответ дляПадаюВреверансах
А вашу квартиру під здачу ви де купили?
В Краматорську, але це було у 2019 році.
Ответ дляWendy Rhoades
ну тогда ситуация без выхода)
или вы думали здесь кто-то предложил какое-то уникальное решение?
Определитесь с целью - вы хотите сохранить деньги, или зарабатывать на них? Это разные подходы с разной степенью риска.
В идеале заработать, но с минимальными рисками и минимальными усилиями с моей стороны 😄😄😄.
С биткоином, к сожалению, не успела 😁
vitamin-bd22• 23 июля 2025
Ответ дляХалли Галли
Еще - шкаф для одежды, стулья для посетителей, контейнеры для бахил, может, еще чего - все вместе, если новое, затянет тысячи на две с половиной - три.
вы франчайзи? или просто интересовались?
julia_v_m_a_34• 23 июля 2025
Ответ дляkatya2202-ac44
Фантастика) А расскажите за сколько купили и за сколько сдавали, что окупили за 5 лет.
Wendy Rhoades• 23 июля 2025
Ответ дляkatya2202-ac44
С биткоином, к сожалению, не успела 😁
если найдете способ, поделитесь
)
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Купила за 6000$, в 2019 это было примерно 144.000.гривен. С 2019 по 2022 сдавала 3000грн (плюс коммунальные). Плюс ещё получала субсидию на неё, в отопительный сезон около 2000 грн, в не отопительный около 700 грн.
С 2022 и до сих пор сдаю за 5000 + коммуналка, но субсидию уже не получаю из за того, что выехала заграницу.
Так что можете сами всё посчитать.
Ответ дляkatya2202-ac44
Где и для чего? Я живу в собственном жилье, одну дополнительную квартиру купила ещё в 2019, специально под сдачу ( она мне уже и окупилась, кстати). Но это просто повезло, потому что купила очень дёшево, а цены на аренду в нашем городе были высокие, а с 2022 стали ещё намного выше.
Но и вероятность прилета так же велика,- уже два раза прилетало возле дома, меняла стёкла частично, правда за государственный счёт.
Ппогореть от любого другого бизнеса, в котором вы не разбираетесь, гораздо выше, чем от прилёта.
Ответ дляTekila_
Возможно, но зачем мне это? 10.000 грн арендной платы ( примерно + -) мне ничего не решат в финансовом плане, срок окупаемости неизвестен. Да и получится ли потом продать её хотя бы за те же деньги, что купила? Ведь рынок недвижимости в условиях войны на долгосрочную перспективу просчитать практически нереально.
Ответ дляa_n_e_t
Ничего не умею, ни в чем не разбираюсь, но быстро и легко учусь. Два не совместимых смысла в одном предложении.
Есть два высших образования,- инженерное и педагогическое. За два с пловиной года выучила немецкий язык с 0 до уровня С1, но как мне это поможет выгодно вложить деньги я не знаю.
Ответ дляAnn_Arbor
В комерційну нерухомість
Але потрібно ретельно підійти до вивчення та аналізу питання локації, бо це перший критерій окупності.
Статистично комерційна нерхумосіть окупається швидше, ніж квартири/будинки.
Можливо, але 40.000 це замала сума для комерційної нерухомості. Хіба що якусь квартиру на першому поверсі та вивести іі з жилого фонду. Але це забагато метушні, інстанцій та паперів. Здається, воно того не вартує.
З назви теми зрозуміло, що ви шукаєте варіант вкладень з найменшими ризиками та максимально високою прибутковістю.
При цьому зазначаєте, що ні в чому особливо не розбираєтесь.
З повідомлень в темі зрозуміло, що ще й не хочете метушні і ніякого напрягу.
Ну то так не буває)
Щоб без метушні, без необхідності розбиратись і напружуватись чи регулярно вкладати час. Не існує такої ’золотої ідеї’, яка дозволила б просто вкластись грошима, нічого не робити і швидко отримати надприбуток.
Ну то так не буває)
Аналізую свій реальний досвід та досвід друзів, знайомих і колег, котрі мають реальні пасивні прибутки, або доходи від інвестицій.
Це:
- довготривала оренда (найдовша окупність),
- подобова оренда (швидша окупність, але більші ризики та залученість. Швидша зношуваність нерухомості)
- комерційна нерухомість (найшвидша окупність, але потребує вивчення теми, успішного рішення по локації, залученості та розуміння бухгалтерії або делегування цього питання).
- акції (високі ризики, часто низька або й відсутня прибутковість)
- крипта (все як при акціях але в пропорційно більших розмірах - як прибутки, так і ризики. Потребує вивчення й розуміння теми)
- облігації (здебільшого низька прибутковість, потребує вивчення теми).
- бізнеси в різних сферах (потребує часто більших бюджетів, залученості, постійних вкладень, додатквоих витрат і ін. Ризики високі, окупність висока).
- інфо-стартапи (потребують компетенцій, додаткових витрат по інфопросуванню).
- шахрайська діяльність/інфоциганство (кримінальні та репутаційні ризики, морально-етичне питання).
Всі ці варіанти вам не дуже підходять з різних причин. Або знайдете свій унікальний варіант, або все ж прийдете до якогось компромісу.
Це:
Ответ дляЧомучка
Акції - фондовий ринок США та Європи.
Земля на заході чи в центрі України
Щодо акцій, складно передбачити які саме чинники впливають на їх зріст або падіння.
Треба глибоко занурюватись у всесвітню економіку ті інші фактори.
В земля для чого? Здавати фермерам в аренду під посівну?
Наскільки я знаю, під час воєнного стану діє мораторій на купівлю - продаж землі.
Ответ дляkatya2202-ac44
Задля чого занурюватися?
Формуєте консервативний портфель з наставником і маєте стабільно 8-10% річних незалежно від того що там в світі відбувається.
На землю жодних мораторієв нема і інвестують в землю щоб потім продати вигідно, бо росте на 10% щорічно мінімум. Прибуток від оренди - то вже додатковий бонус.
Я от тільки влітку купувала через керуючу компанію.
Ответ дляЧомучка
Задля чого занурюватися?
Що таке консервативний портфель і навіщо потрібен наставник? Та скільки він бере за свої послуги?
Ответ дляkatya2202-ac44
Це портфель переважно на ETF. Але навряд чи це вам щось скаже, якщо ви не знаєтеся на цій темі.
Саме тому й написала про наставника, який складе вам портфель та буде його переглядати раз в кілька місяців, щоб диверсифікувати.
Скільки коштує не знаю, я сама собі складаю і контролюю, але знаю що мої знайомі хто складав портфель вартістю від 20т дол, брали собі супровід наставників. Думаю, доларів 500 таке має вартувати. А можливо відсоок якийсь.
Або як варіант - купити навчання і займатися тим самостійно. У вас досить непогана сума для вкладу в майбутню пенсію.
Я бы купила квартиру в Турции, Болгарии. Лучше апартаменты в нормальном комплексе, где вы будете только получать прибыль и не заниматься сдачей, уборкой и т.д.. Знакомая имела квартиру на продажу в Анталии, но уже ее продала, но вы можете посмотреть здесь цены на недвижимость В вашем бюджете можете купить апартаменты и иметь 2-4 недели в год отдых в этой квартире, остальные дни она будет под сдачей.