Гигиенишвили• Изменено 08 сентября в 14:37
А ви кажете не хочете, щоб чоловік на війну йшов?
А може деяким варто і подумати
Багато хто і за життя стільки не заробить
Це не спонукання, реалії. 15 млн у мене досі в голові не вкладається
80 місяців по 150 000 грн щомісяця і ще 3 млн одразу
У кого хворі чоловіки і притомні могли б так забезпечити сімʼю
Скільком ж тисячам вже виплатили ці кошти?
Губки-уточкой• 08 сентября в 14:38
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну і дурні теми
ТЦК навіть і тут на полюванні
spart-5037• 08 сентября в 14:38
А до этого получается вообще семьям ничего не платили за погибшего ?
И 2- это пока выплатят, деньги эти в пыль превратятся.
А так да. Перспектива супер. Останься без мужа и детей без отца оставь.
Пусть сами идут. Чего сидят и ж...фиг греют по заграницам
Гигиенишвили
• 08 сентября в 14:38
Ответ дляРадикальная
Це якщо він не безвісти пропаде, буде в екіпіруванні
Оце проблема конечно
А так списують загинувших. Повезло тим хто на полі бою і визнали в порівнянні з безвісті пропавшими
Гигиенишвили
• 08 сентября в 14:39
Ответ длячаревна
надо быть дурой завидовать таким деньгам
Я знаю тих хто горло за них роздере родичам
Недооцінюйте людей
Губки-уточкой• 08 сентября в 14:39
Ответ длячаревна
На жаль є такі пришелепкуваті яким важливіші гроші , аніж життя близької людини
Щастя-здоровля• 08 сентября в 14:40
Ответ дляГигиенишвили
Оце проблема конечно
Безвісти пропавшим теж виплатять. А поки їх жінки отримують їх зарплату.
Это вы математически офигели, да? Что в мирное время мужик столько не стоит? Я вас удивлю. 15 лямов разделить на 300 месяцев (ну это 25 лет трудовой деятельности и приносимой в дом зарплаты) - так это всего по 50 тысяч в месяц получается. Зарплату/доход можно иметь и сильно побольше, чем тысяча баксов с хвостиком
Мандолина Бу• 08 сентября в 14:40
Там не написано що лише про чоловіків мова. Ви теж можете сходити, ’забезпечите майбутнє дітям’. Ну а шо, рівноправя воно таке, ага.
Тільки от будете вмирати. То лише в ’строго отведених місцях і позі’. А то можуть і відмовити, якщо щось ’не відповідатиме гостам’
Гигиенишвили
• 08 сентября в 14:40
Ответ дляГубки-уточкой
Дивлячись якої близької
Ну камон, коли чоловік жлобяра і лупить жінку з дітьми то краще його не буде
А таких багато сімей
Гигиенишвили
• 08 сентября в 14:41
Ответ дляPrervana
Можно, але все одно це для 80% українців більше в декілька разів за їх зп
А якщо йому вже 50-55, то про які там ще 25 років працеспроможних!?
Щастя-здоровля• 08 сентября в 14:42
Ответ дляГигиенишвили
Дивлячись якої близької
А таких багато сімей
А якщо жінка безробітня або отримує втричі менше чоловіка? Ну камон, вигідніше дружині внести цей вклад.
Гигиенишвили
• 08 сентября в 14:43
Ответ дляЩастя-здоровля
Ну то отримайте)
Атятя_тётя• 08 сентября в 14:43
Попробуйте их получите .
Для начала договоритесь с командиром, что бы тело забрали
Сколько стоит, знаете ?
Дую на вітер• 08 сентября в 14:43
ОП уже не знает как заманить мужиков, на бабакий форум заказ даёт? Ору
Затишне кубло• 08 сентября в 14:44
Там моментів щоб незаплатити зараз стільки....зараз живим толком неплатять те що по закону має бути...а ви про заробітки
ну то підіть і забезпечне майбутнє своїм дітям
Ответ дляГигиенишвили
Не, так слона не продать. Даю годную схему. Подписал контракт - открывается счет, на котором УЖЕ лежат 15 лямов. Умер, пропал без вести, стал нетрудоспособным инвалидом - счет автоматически открывается для использования родственниками.
Но так не будет, денег в стране нет)
Дама_с_караваем• 08 сентября в 14:44
Это страшно, вот так выйти замуж, что б потом о таком задумываться
Кнопкотиць• 08 сентября в 14:44
Ответ дляГигиенишвили
Дивлячись якої близької
А таких багато сімей
Якщо такий чоловік, то питання вирішується розлученням
Атятя_тётя• 08 сентября в 14:45
Ответ дляspart-5037
Платили.
Гигиенишвили
• 08 сентября в 14:45
Ответ дляЗатишне кубло
Мені все одно сумно, що купу льгот і грошей і все це за рахунок податків, а потім ніфіга в країні немає і ще інфляція страшена на житло
Атятя_тётя• 08 сентября в 14:46
Ответ дляPrervana
Плюс для кого-то он муж, для кого-то отец, для кого-то сын
Это не заменишь 50 тыс
Гигиенишвили
• 08 сентября в 14:46
Ответ дляspart-5037
Платили
Уже тысячам выплатили если не больше
И люди думают, как хорошо, пусть платят. Но за чей счет банкет и за какие долги потом расплачиваться и чем
Уже тысячам выплатили если не больше