Не против• 23 июля 2025

Питання. Це показник несправедливості чи що це?

Тобто, а що, можна мітинги наразі? Наче ж забороняли(?),друге, космічна інфляція, ріст цін, комуналка і тп, події із бусіками, скільки зниклих, тут тем багато, а тут повиходили? Типу ті, хто вийшов розбираються у всих цих набу та ін, чим це страшніше за усе попереднє?
Не розумію нічого, найгірше-то стало оце?
Давайте не будемо сваритися, просто цікаво.
МаргариткаW• 24 июля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Ваш рівень і так зрозумілий, можете не напружуватися так
ваше мнение очень важно для нас, оставайтесь на линии
Сладкий лимончик• 24 июля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Немає проплаченого мітингу - немає теми для обговорення, до побачення
Та пока есть и тема про этот митинг и сам митинг или сегодня не вышли? За вчера не расплатились ? 😃
Пасхальний тролік• 24 июля 2025
Ответ дляКастрюлька
Удалено администрацией...
А ви чого не йдете тоді? Легкі ж гроші? Ви ж явно з породи що ’за три копійки в церкві пердне’.
Воздух в банке• 24 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Почніть з загального розуміння як влаштована держава, що таке гілки влади, їх функції і повноваження, що таке суд, прокуратура, набу, сап, дбр, їх функція, чому вони важливі.
Зелень занадто тупа для такого. В них одне ’кращий припиздент’ і все
Сладкий лимончик• 24 июля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
А вообще странно, что еще тему не снесли или как минимум анонимов не выключили в нашем демократическом обществе
Зато активно запускают тех, кто убеждает в независимости этих сходок, одна вон даже своих детей фото показала)
Воздух в банке• 24 июля 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Результат есть? Нет,? Так зачем?

Меня интересует, почему никто митинги против ВП и бусификации в таких масштабах не устраивает? Получается, всех и все устраивает?
А кто их должен устраивать? Бешеные тетки у которых мужья в ЗСУ? Или мужчины после 25???? Странные такие вопросы если честно
Нічна ненажера• 24 июля 2025
Ответ дляСладкий лимончик
А вас не запускають, самі набігаєте?
Strelka_007• 24 июля 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Як мінімум відкрийтеся і не кидайте лайном в мітингарів. Тобто, я без аноніма з фото з місця подій ’проплачена’, а анонімна тьотка з жіночого форуму мене буде в чомусь переконувати?
Політична тема, є сенс знімати аноніми, хоч побачимо ху із ху в цій дискусії.
Воздух в банке• 24 июля 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Там требование не Зе убрать, а поставить законного, с кем можно хоть что-то подписывать.

Как вариант, весь этот цирк возможен для того, что бы Зе вывести из игры.
Кому он нахер надо кроме украинцев??? Уже никто не скрывает в разговорах заграницей что зе война очень выгодна и то что он творит со своими гражданами - просто преступление. Но в Украине все счастливы и довольны своим прездентом
Сладкий лимончик• 24 июля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Организатор, как в данном случае с НАБУ, а иначе ее никто не допустит
Сладкий лимончик• 24 июля 2025
Ответ дляНічна ненажера
А вас не запускають, самі набігаєте?
Мы общаемся, к таким как вы не пристаем)

Вы же уже попрощались, решили вернуться?)
Сладкий лимончик• 24 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
Снимайте и посмотрим)
Сладкий лимончик• 24 июля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Та никому, кроме себя, возможно выторговал себе свободу от хозяев, вот и выводят его из игры
Лінива, не каюсь• 24 июля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Зараз в нас зовсім інші і набагато більші переваги, ніж в Чорногорії, хоч в страшною ціною
Які саме переваги
Лінива, не каюсь• 24 июля 2025
Ответ дляБджолина королева
Не согласна жить с такими законами, выехала заграницу полной семьей) не хочу чтоб бомбы на голову летели и чтоб мужа как сот погнали на убой. Но кто остался, как я понимаю, планирует жить в этой стране и судя по митингам самое страшное это ситуация с НАБУ)
Если бы выехали без мужа,совсем бы по другому писали
Strelka_007• 24 июля 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Снимайте и посмотрим)
У вас прапорець там є, зніміть - покажіться спільноті, ви ж за свої слова відповідаєте?))) Я без аноніма пишу якраз, бо не маю чого приховувати.
sky-labs• 24 июля 2025
Ответ дляБджолина королева
В таком случае - хай щастить, не повертайтесь!

Ну и это... свои советы как нам (оставшимся) тут быть оставьте при себе
Сладкий лимончик• 24 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
А может потому, что в бане?)
Lizavel• 24 июля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Какие?
Бджолина королева• 24 июля 2025
Ответ дляsky-labs

Спасибо, вам тоже счастья)
Если надумаю вернуться - Вас не спрошу, сори) и на украинский общедоступный форум тоже заходить буду и высказывать мнение, уж придется Вам это как-то пережить
Я вся ваша• 24 июля 2025
Ответ дляСладкий лимончик
А может потому, что в бане?)
Тримайте, не маю я ніякого бану.
То що, ви відкриєтеся щоб підкріпити ваші закиди з приводу ’проплаченості’ мітингу? Чи продовжите під анонімом накидати?
Сладкий лимончик• 24 июля 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Тримайте, не маю я ніякого бану.
Что держать? Ваше ❤️? 🤣
Кусман Сиру• 24 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Так ви ніколи нікуди і не виходили і не вийдете. Бо лячно. Тож не партесь, вам дійсно складно зрозуміти логіку людей, які можуть вийти і виходять, бо не бояться. Якщо коротко - ніхто за ціни і комуналку своєю шиєю ризикувати не буде, бо воно того не варте.
А шо так? Пальцями на рашу та білорашу показували, а зараз і у нас свободо мовлення стало ризиковано 😆 Да опять тошнит і всіратиш нило
Мама Никитки-2• 24 июля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Шта? В якій Марʼїнці? Мама, займись краще своїм Нікіткою🤦‍♀️
Ви не в курсі як називається парк біля ВР? З за поребріку віщаєте?
Нічна ненажера• 24 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Давно так не сміялась, мітинги біля театру Франка проходять, омериканка ви наша
А парк біля ВР Маріїнський, а не Марʼїнський
мадам Везувий• 24 июля 2025
Ну якщо ви не розумієте, в чому справа і «шо такова» з тим НАБУ, то може поцікавтесь?
Це повне згортання євроінтеграції.
Це визнання на весь світ, що в Україні не буде боротьби з корупцією.
Це можлива втрата військової допомоги Заходу.
До чого це призведе, як гадаєте?
Ті коментарі, що тут пишуть - просто пиздець.
Мама Никитки-2• 24 июля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Та хай буде в парку Франка. Показували людей а будівлі майже ні.
Це нічого не змінює. Сутінки і групки людей навколо одного. Аха, усі друзі- спілкуються
Воздух в банке• 24 июля 2025
Ответ дляСладкий лимончик
А кто на митинг придет этот? Молодёжь? Жены еще не мобилизированных? А против них будут жены мобилизированных с криками ’так вам и надо’ никакой организатор на этот цирк не согласится. Тут просто по-тихому тцк отстреливать и лупить, и хватит.
Воздух в банке• 24 июля 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Ну я пока не заметила, что его выводят. Наоборот, укрепляется. А вот Украину из безвиза могут вывести. И не надо никаких законов принимать, просто никто не будет давать визы. Вообще зашибись. Как там? ’Безвиз на хлеб не намажешь’?
Нічна ненажера• 24 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Тобто ви мені з-за океану будете розповідати, що відбувається в Києві? Ви не забагато на себе берете?