Не против• 23 июля в 23:30
Питання. Це показник несправедливості чи що це?
Тобто, а що, можна мітинги наразі? Наче ж забороняли(?),друге, космічна інфляція, ріст цін, комуналка і тп, події із бусіками, скільки зниклих, тут тем багато, а тут повиходили? Типу ті, хто вийшов розбираються у всих цих набу та ін, чим це страшніше за усе попереднє?
Не розумію нічого, найгірше-то стало оце?
Давайте не будемо сваритися, просто цікаво.
Нічна ненажера• 24 июля в 11:15
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
МаргариткаW• 24 июля в 11:16
Ответ дляНічна ненажера
Та хоч сто разів напишіть про проплачені мітинги, це нічого не змінить, смішні. Біжіть на фб, там ця тема популярніша
Удалено администрацией...
Нічна ненажера• 24 июля в 11:17
Ответ дляСладкий лимончик
Ну тут кому как, вам в Германии то нет, а нам, в Украине, нужен мир и вообще все равно, кто на троне будет.
Кому це «нам»? За себе пишіть
МаргариткаW• 24 июля в 11:18
Ответ дляНічна ненажера
Удалено администрацией...
Сладкий лимончик• 24 июля в 11:18
Ответ дляНічна ненажера
Кому це «нам»? За себе пишіть
Я же ясно написала, кому ’нам’, что непонятно?
Ответ дляЗначит надо
Я теж тільки за цим всім наблюдаю))) Людей вбивають, катують тцкашні тварі і поліцаї... А народ мовчить, а тут із-за якихось незрозумілих структур повиходили.
Вірю
Н если так:
’Людей вбивають, катують тцкашні тварі і поліцаї.... Я теж тільки за цим всім наблюдаю))) ’
Нічна ненажера• 24 июля в 11:31
Ответ дляОндатрова шуба
петька уже насушил сухари на сизо?
Боже, Маня, вийди, розбійниця
Нічна ненажера• 24 июля в 11:32
Ответ дляОндатрова шуба
в том набу феесбешные крысы.уже дают показания.давно надо было то осиное гнездо расшевелить
Криси є всюди, тоді в першу чергу треба розігнати ВР та ОП
Нічна ненажера• 24 июля в 11:35
Ответ дляStrelka_007
Читаю коментарі і прозріваю. Була в перший і другий день з малим на мітингу. Хочу сказати по-перше, на захист нашої молоді. Вони дуже просунуті і освічені в питанні, я була приємно здивована наскільки вони молодці. Мені 44, я їх сприймаю вже майже як дітей, бо інше покоління. Але вони великі молодці.
НАБУ і САП були надбанням попередньої революції, фундаментальною вимогою суспільства на створення незалежних антикорупційних органів. Ще ВАКС.
Те ганебне ´шоу´ яке зелені провернули в Раді в разом з опзж і бютом, те ЯК вони цинічно нахабно це зробили на крису, те як кишенькове СБУ їм підіграло зі ´спецефектами´ це просто ФУ, мерзотно! При всіх повазі до хороших дій СБУ, оцей спектакль на замовлення ОП не про честь.
Людей нахабно обдурили як наперсточники в переході заради абсолютної автократії і опції для обраних красти без оглядки.
А по-суті, кінець демократії, кінець західної моральної і матеріальної підтримки, поворот в бік рф, встановлення диктатури.
Цього мало, щоб вийти на вулиці?!
Тьоті, ви серйозно? І раніше ніхто не розганяв, я виходила в Києві коли зняли Залужного, нікого з водометів не розганяли.
Найскладніше в житті - підняти дупу, по собі знаю.
ПС: до НАБУ і САП в мене теж багато питань, але я глибоко переконана що в разі виявлення порушень потрібно розбиратися законними методами з ПЕРСОНАЛІЯМИ, а не відомства цілі собі підпорядковувати. От люди і вийшли, бо не хочуть щоб влада з такими спектаклями їх тримала за розумово відсталих. Про ніби то проплачених смішно мені, як людині яка була на самому першому не такому ще чисельному мітингу і бачила зсередини як все було.
Цього мало, щоб вийти на вулиці?!
Дякую
Ищу Аленя• 24 июля в 11:37
Ответ дляsky-labs
Зе не марионетка а главный Карабас.
Но чуваку такой миф на руку - ответственности типа меньше
То что ермак главная жена 😂, ещё не делает зелю думающим, ермак как раз та жена которая шея и вертит головой. Хорошо устроился тут тебе и жена, и завхоз, и серый кардинал, что у них там в заднем приводе включается, чтобы так жить.
Нічна ненажера• 24 июля в 11:38
Ответ дляLizavel
Быть в ЕС это не только безвиз...
Черногория вон 15 лет уже ждёт, и евро использует в качестве валюты,работает над выполнением требований, необходимых для вступления и у нее нет спорных/оккупированных территорий.
Зараз в нас зовсім інші і набагато більші переваги, ніж в Чорногорії, хоч в страшною ціною
Нічна ненажера• 24 июля в 11:42
Ответ дляsky-labs
Второй день никто не зачищает.
И не зачистят - европейцы под лупой наблюдают за происходящим.
Еще стоит учесть личные качества Зеленского. Он до смерти боится недовольного ’зала’
Ось це найбільше і дивує, ще і ці шахер-махери з підписом о 23-00, коли вже стало зрозуміло, що «не проканало»
Ну підставив би вже ВР, вона все одно абсолютно імпотентна, став героєм, ветувавши закон. Рейтинг вгору, площа аплодує, аж ні..
Значит надо• 24 июля в 11:45
Ответ дляsky-labs
Н если так:
Не перекручуйте, мамкина квіточка
Нічна ненажера• 24 июля в 11:46
Ответ дляСладкий лимончик
Голосующие за яныка и за Зе это разные люди, в основном
Да шо ви гаварітє🤦♀️
Нічна ненажера• 24 июля в 11:53
Ответ дляСладкий лимончик
Результат есть? Нет,? Так зачем?
Меня интересует, почему никто митинги против ВП и бусификации в таких масштабах не устраивает? Получается, всех и все устраивает?
Тому що далеко не більшість за окупацію заради миру, як ви тут намагаєтесь переконувати 🤦♀️ І тому що запит на справедливість у суспільстві в тому числі і щодо військових. А припинення мобілізації - це не про справедливість
Бджолина королева• 24 июля в 11:55
Ответ дляsky-labs
А вам?
Какие вами действия были предприняты?
Не согласна жить с такими законами, выехала заграницу полной семьей) не хочу чтоб бомбы на голову летели и чтоб мужа как сот погнали на убой. Но кто остался, как я понимаю, планирует жить в этой стране и судя по митингам самое страшное это ситуация с НАБУ)
Нічна ненажера• 24 июля в 11:57
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Ваш рівень і так зрозумілий, можете не напружуватися так
Сладкий лимончик• 24 июля в 11:59
Ответ дляНічна ненажера
Ага, а вот насильно перебить всех это же справедливо 🤦
Не смешите, никто из оставшихся не хочет продолжения войны, кто живёт в ней.
Кастрюлька• 24 июля в 11:59
Ответ дляПасхальний тролік
Так ви ніколи нікуди і не виходили і не вийдете. Бо лячно. Тож не партесь, вам дійсно складно зрозуміти логіку людей, які можуть вийти і виходять, бо не бояться. Якщо коротко - ніхто за ціни і комуналку своєю шиєю ризикувати не буде, бо воно того не варте.
Удалено администрацией...
Сладкий лимончик• 24 июля в 12:00
Ответ дляБджолина королева
Не все кто остался планируют тут жить, просто пока выехать не могут.
Нічна ненажера• 24 июля в 12:01
Ответ дляСладкий лимончик
Дуже сумніваюсь, що ви тут живете
Чупа-чупс• 24 июля в 12:04
Ответ дляНічна ненажера
Дуже сумніваюсь, що ви тут живете
Я тут живу и я хочу прекращения я войны
Сладкий лимончик• 24 июля в 12:05
Ответ дляНічна ненажера
Дуже сумніваюсь, що ви тут живете
Да да, все же сидящие под бомбежками мечтают о границах 91 и мужа с сыном на войну отправить)))
Как раз я тут, потому мне это и надоело и окна менять надоело, мы хотим просто жить, всей семьёй.
Отклонились от темы, предлагаю вернуться к цирку с проплаченным митингом🤪
Чупа-чупс• 24 июля в 12:05
А вообще странно, что еще тему не снесли или как минимум анонимов не выключили в нашем демократическом обществе
Нічна ненажера• 24 июля в 12:06
Ответ дляСладкий лимончик
Немає проплаченого мітингу - немає теми для обговорення, до побачення
Воздух в банке• 24 июля в 12:06
Ответ дляТебеОноНадось
Це і так зрозуміло. Змінити владу війною не вийшло, вирішили старим способом.
Ну такнена часі міняти таку чудову владу. Вона ще не всіх знищила і не все вкрала.
Сладкий лимончик• 24 июля в 12:06
Ответ дляЧупа-чупс
Я тут живу и я хочу прекращения я войны
Да все кто тут живёт этого хочет, естественно, если они не у кормушки, тем продолжение нужно
Воздух в банке• 24 июля в 12:08
Ответ для75В
У нас сегодня один молодняк вышел, при чем многие даже несовершеннолетние были судя по внешнему виду. Это явно оргпнизованно целенаправленно, от чего-то нас отвлекают более серьйозного.
Ну так да, в дома вламываться безе решения суда можно что еще серьёзное?
Воздух в банке• 24 июля в 12:08
Ответ дляНе против
Я не розумію ваших маніпуляцій, вийдіть з теми, тут адекватні люди.
Адекватні які зеленого підтримкють