Не против• 23 июля в 23:30

Питання. Це показник несправедливості чи що це?

Тобто, а що, можна мітинги наразі? Наче ж забороняли(?),друге, космічна інфляція, ріст цін, комуналка і тп, події із бусіками, скільки зниклих, тут тем багато, а тут повиходили? Типу ті, хто вийшов розбираються у всих цих набу та ін, чим це страшніше за усе попереднє?
Не розумію нічого, найгірше-то стало оце?
Давайте не будемо сваритися, просто цікаво.
Сладкий лимончик• 24 июля в 14:07
Ответ дляВоздух в банке
А кто на митинг придет этот? Молодёжь? Жены еще не мобилизированных? А против них будут жены мобилизированных с криками ’так вам и надо’ никакой организатор на этот цирк не согласится. Тут просто по-тихому тцк отстреливать и лупить, и хватит.
Кому заплатят тот и придет, как и на этот)

Правда ещё подтянутся и бесплатно, кто за окончание этого звиздеца.

А вот и не факт, часто жены мобилизированных помогают отбивать от тцк, многим надо муж назад и конец, а не продолжение любой ценой.
Воздух в банке• 24 июля в 14:20
Ответ дляСладкий лимончик

После первой фразы нет смысла продолжать общение
Не все за деньги ходят. Многие просто устали от этого зеленого пис...ца
Борисфенка• 24 июля в 14:23
Ответ дляНічна ненажера
Тобто ви мені з-за океану будете розповідати, що відбувається в Києві? Ви не забагато на себе берете?
В соцмережах це вже називають ’картонною революцією’.
Всі проти всіх за все одразу. І москалі радісно підігрівають, а про фронт забули, не до того.
Сладкий лимончик• 24 июля в 14:25
Ответ дляВоздух в банке
Ну я пока не заметила, что его выводят. Наоборот, укрепляется. А вот Украину из безвиза могут вывести. И не надо никаких законов принимать, просто никто не будет давать визы. Вообще зашибись. Как там? ’Безвиз на хлеб не намажешь’?
Та и фиг с те и визами, все равно границы закрыты. А, вы о наших путешественницах беспокоитесь? Ну так ничего, посидят на месте, мужчинам вон уже 4 год выезд закрыт ещё и на улицу не выйти, так что, переживут как то)
Мама Никитки-2• 24 июля в 14:28
Ответ дляНічна ненажера
А шо, з тваринами більше платять?
Прости господи, ніколи не думала, що таке скажу….. у вас кастрюля міцно приросла до голови 🤦🏻‍♀️
Сладкий лимончик• 24 июля в 14:28
Ответ дляВоздух в банке
Та я ж не против, я как раз и спрашиваю ещё со вчера, почему первый митинг именно из-за НАБУ, неужели все остальное всех устраивает?

Тут вопрос не в усталости, а в невозможности провести митинг без организатора (покровителя) из верхушки, я вам об этом говорю.
Нічна ненажера• 24 июля в 14:30
Ответ дляБорисфенка
Краще подумайте над тим, кому ви зараз підігруєте
На фронті такий самий запит на справедливість, як і в Києві, люди терпіли 3.5 роки, але всьому є межа. І це зрозуміло в Києві, Львові, і навіть Одесі, але, вочевидь, незрозуміло в Америці та Німеччині
Нічна ненажера• 24 июля в 14:32
Ответ дляМама Никитки-2
А шо, з тваринами більше платять?
Які ж смішні закордонні патріотки, та да, бог простить..
Нічна ненажера• 24 июля в 14:33
Ответ дляСладкий лимончик

Я ж вам відповіла, не дійшло? Перечитайте..
Я вся ваша• 24 июля в 14:35
Ответ дляБорисфенка
Західна допомога фронту напряму залежить від недопущення цього пздца, пов´язаного з прийняттям закону 12414.
Вимоги мітингарів цілком зрозумілі: вето на закон (в перший день до підписання президентом), потім скасування закону,. Це основне. Всі вигуки і таблички були в основному проти корупції, авторитаризму, надмірного впливу ОП і конкретно єрмака (якого вважають співавтором і режисером спектаклю з голосуванням).
Тому ваші висновки про ’фронт забули’ виглядають маніпулятивними. Мені добре запам´ятався плакат одної дівчини ’ФРОНТ ТРИМАЄ - ТИЛ ЗЛИВАЄ’ це якраз про пасивність наших співгромадян тилу, їм гайки закручують все більше, в вони мовчки дивляться на несправедливість, ⛵ хитає лише влада.
Випадково натисла анонім. (
Сладкий лимончик• 24 июля в 14:36
Ответ дляНічна ненажера
Интересно, когда до вас дойдет)
Борисфенка• 24 июля в 14:42
Ответ дляЯ вся ваша
Випадково натисла анонім. (
І ви справді вірите, що якщо скинути владу під час війни, стане краще на фронті?
Про те, що зелена влада - лайно, писала разів сто. Але війна...
Тільки що говорила з чоловіком, навіть не знаю, чи варто показувати, що думають фронтовики, бо москальні ж тут повно. Печалька.
Багато фронтовиків вважають, що цю картонну херню розкачують вороги. А тут ще Петя. І Америка. І всюди телесюжеті ’Українці захищають демократію’, оно німці радісно крутять в ЗМІ, але ж вони інопланетяни.
tettiana• 24 июля в 14:46
кілька разів за час повномасштабної виходила на мітинг. Ніхто там не розганяє. Мітинги сплановані і оформлені. Якщо воно мені болить, то йду.
Оле Лукойе• 24 июля в 14:47
Це вже просто одна з останніх крапель.
Перед тим, як манчиних хазяїв винесуть на видах.
Strelka_007• 24 июля в 14:47
Ответ дляБорисфенка
Мій чоловік воює, і немає вже давно одностайної підтримки влади серед військових. Владу скидати ніхто не збирається, немає таких закликів, навіщо ви додумуєте? Якщо цей конкретний факап буде швидко виправлено. Звісно, якщо по взірцю єнакіївського Віті об людей витруть ноги, вимоги протестантів будуть розширюватися. Ще не пізно владі це все заспокоїти, є буквально вікно можливостей в пару тижнів, поки масове незадоволення ’кришку не зірвало’.
Воздух в банке• 24 июля в 14:48
Ответ дляСладкий лимончик
Границы закрыты для мужчин..и в этом тоже благодарность зелёной плесени. А почему они должны переживать это? Потому что так вы решили и вам подобные?
Оле Лукойе• 24 июля в 14:48
Ответ дляБорисфенка
На фронті в жодному разі краще не стане, і всі притомні це усвідомлюють. Питання, скільки тисяч життів буде втрачено, доки це дійде до усіх.
Воздух в банке• 24 июля в 14:49
Ответ дляСладкий лимончик

Потому что та причина митинга которую вы указали не прокатит, увы. А это как последняя капля (пусть то набу 100 лет не упало никому) + закон про воамывания в жилье. Это вообще треш
Нічна ненажера• 24 июля в 14:49
Ответ дляБорисфенка
Ці мітинги не про скидання влади, а про висловлення незгоди з її діями, які можуть призвести до зменшення військової допомоги, можете це своїм фронтовикам пояснити. Ніхто не буде в ЄС тушити Орбана з Фіцо, щоб прийняти необхідні рішення, якщо українська влада відверто ігнорує вимоги щодо боротьби з корупцією
Борисфенка• 24 июля в 14:52
Ответ дляStrelka_007
І як вони мають це заспокоїти - побороти корупцію? Корупціонери? Ви в це вірите?
Strelka_007• 24 июля в 14:53
Ответ дляБорисфенка
Є конкретна вимога - відмінити закон, що порушує умови євроінтеграції і підриває основи західної допомоги Україні.
Нічна ненажера• 24 июля в 14:53
Ответ дляБорисфенка
Та вже прийдеться попуститись, корупція неможлива без кормової бази, а цю базу надають партнери
Борисфенка• 24 июля в 14:56
Ответ дляНічна ненажера
Українська влада побудована на корупції. Сподіваюся, ви це розумієте, чи ніяк?
Фронтовикам пояснити, чому НАБУ робила обшук у їх командира бригади? Я нездатна, хай би НАБУ пояснило. Але ж його вже розігнали, кінці в воду.
Список викритих корупціонерів за роки діяльності НАБУ так ніхто і не побачив. Влада ж не може самих себе туди записати.
Сладкий лимончик• 24 июля в 14:57
Ответ дляВоздух в банке
Пусть не переживают, я же не против 😃
Борисфенка• 24 июля в 14:57
Ответ дляStrelka_007
Відмінять. Що будуть робити діти з картинками, зрадіють? Розкачали протестну акцію, у кожного своя біда, і їх мало хвилює те НАБУ.
Борисфенка• 24 июля в 14:59
Ответ дляНічна ненажера
Хай зброю надають далекобійну, щоб до мацкви достати. Але ж партнери сцяться.
Звідси ці цирки про біль народа від відсутності НАБУ і недохвата демократії.
Strelka_007• 24 июля в 15:00
Ответ дляБорисфенка
Зіпсувала вас Європа, Борисфенка. Стали дуже далекою від того,чим живе і дихає ваша батьківщина. По діяльності НАБУ все є, шукайте для початку на їх оф.сайті.
Сладкий лимончик• 24 июля в 15:00
Ответ дляВоздух в банке
Так в том и беда, что реальные проблемы не прокатят, и игрища с НАБУ прокатывают.
Strelka_007• 24 июля в 15:00
Ответ дляБорисфенка
Ви додумуєте зараз.
Нічна ненажера• 24 июля в 15:01
Ответ дляБорисфенка
Ось один з списків https://www.facebook.com/share/p/1GPBXR3DRi/?mibex...
НАБУ не розганяли, краще вивчайте предмет обговорення