Огірок та Помідорчик• 26 июля 2025

Син подав заяву на вступ до ЧДТУ.

Доброго ранку!
Син подав заяву на вступ до ЧДТУ. Хто знає - навчання там яке - оффлайн?
Гарачий Чокалад• 26 июля 2025
Телефонуйте у приймальну комісію.
Дама с собачкой• 26 июля 2025
В Черкасах всі вчаться онлайн.
автор Огірок та Помідорчик • 26 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Телефонуйте у приймальну комісію.
Приймальна комісія не скаже правду
Ответ дляДама с собачкой
В Черкасах всі вчаться онлайн.
Не ходять на пари?
Bilenkova• 26 июля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Не ходять на пари?
та ходять, хто пише що онлайн? в мене племінниця закінчила другий курс, перший курс відходили від дзвінка до дзвінка, другий курс - по лабораторним домовились, що не ходять на пари але є дедлайни по здачі. Тому ходила в універ дня 3 в тиждень. Повністю онлайн можливо було декілька неділь коли хворіли сильно, то навіть за це і не впевненна, школи сиділи, а за універи не пам’ятаю
Ответ дляBilenkova
Чудова новина! Дякую Вам!
Дама с собачкой• 26 июля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Не ходять на пари?
Ой, вибачте - офлайн, спішила не так написпла. Ходять і на пари і на всілякі заходи.