Глубоководная селедка• 26 июля 2025

Українські вимоги для першачків

От мені цікаво 20 років назад такі ж були? Всі діти, ідучи до школи знають це? Чи якщо дитина не знає, вона повинна сидіти вдома?
Ленне-Рейма• 26 июля 2025
Ответ дляТам все розмивчато
вы хорошо понимаете словосочетание ’поради батькам’?

мля, и эти ж люди потом на выборы ходят...
К сожалению, эти люди уже доголосовались после сериальчика...
Я такая наивная• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Ні, це вимога для вступу у 1 клас.
Це не вимога.
Для вступу до 1 класу треба мати відповідний вік та відсутність медичних протипоказань
Дверной_Проем• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
У нас в державі нема порад, є примус в усній формі, силовий примус.
у вас є діти? чи ви теоретик? знайома знайомої сказала?
Бабайко• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Ну якщо ви хочете, це перша яка поралась, але через одну у всіх є вимоги!!
https://school263.kiev.ua/dlya-batkiv/poradi-batka...
І що тут такого, щоб не вміла дитина 6-7 років?
Принцепесочка• 26 июля 2025
Жесть.
Нет, я помню меня проверяли умею ли считать(до 100, вроде бы) и буквы начинали учить в старшей группе дет.сада.
Старший ходил в польскую 0. При школе, то это практически как сад, но с расписанием школы. Они год элементы рисовали, а в 1ом полгода - алфавит учили. Сейчас в 7ом.

Не говорю о том что качество образования в Польше лучше, отнюдь. Но требования такие к первоклассникам - это очень много. Может это какой-то супер элитный лицей?
Я такая наивная• 26 июля 2025
Ответ дляАnnеt
есть. хитросделанные школы придумывают конкурс, чтобы продать свои же подготовительные курсы. понимать надо
Конкурси для зарахування до 1 класу заборонені, не вигадуйте
А Я Самая Самая• 26 июля 2025
Это где это? Как раз раньше наоборот надо было уметь читать,писать и.д. я проходила собеседование и психолога,и по результатам распределяли по классам.
А сейчас подавала документы -детей в глаза не видели до 1сентября,никаких требований нет, наоборот,просят чтоб не учили,чтоб не переучивать и ребенку скучно не было. 1 класс сейчас как садик,учат писать и читать буквы полгода и цифры до 10
автор Глубоководная селедка • 26 июля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Це є факт.
Я такая наивная• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Це є факт.
Це є брехня
Божа кульбабка• 26 июля 2025
Сейчас дети не все буквы знают. Мол в школе научат.А потом мамаши в шоке - аааа, моя деточка плохо учится!
Ответ дляЯ такая наивная
Це є брехня
Це факт! Просто так не відкривають школи з підготовки до школи. Це не просто кабінет логопеда, а цілі будівлі, де багато дітей круглий рік готують до школи. Це ж не просто так масовка ця по всюди.
Ms. При теле• 26 июля 2025
Ответ дляТам все розмивчато
платформа для поиска репетитора у нас теперь источник требований, рилли?

автор, и ежи с ней, это ж мля трындец товарищи... верить первой попавшейся написанной ерунде, не??
На таких як автор розраховано. Бігом підуть готувати дитину, репетитори зароблять гроші, а дитина отримає зайве навантаження та навіть можливо стрес
Божа кульбабка• 26 июля 2025
Ответ дляМамин тріль
Где вы нашли эту писанину? Большая половина одноклассников моих детей даже буквы не все знали. Некоторые правда и в третьем не знают, но в школу их приняли и не выгоняют.
Поколение неучей
Ответ дляMs. При теле
Або у школі над дитиною можуть сміятися і вона отримає подвійний стрес
Бабайко• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Конечно. Мне от нечего делать читать школьные сайты надо...
Нащо ви читаєте сайти? Йдете в школу, яку вибрали і там дізнаєтеся критерії вступу. Мої діти вчаться в ліцеї в Києві, перед першим класом просто співбесіда, там по картинці щось розказати, по лабіринту пройти олівцем, ну такі ґ, звичайні питання на розвиток, а не на знання.
ЛолитаНеРазлита• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Та вы ерунду всякую читаете, а не школьные сайты. Родители, у которых ребенок по возрасту должен идти в 1 класс уже как правило знают в какую школу. Ну или имеют несколько вариантов. Они туда идут и узнают конкретные условия, необходимые для зачисления. А вы читаете непонятные сайты
Давно без алко• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
На сайтах школ часто або коли приходите подавати документи і коли директор ставить під сумнів брати вас до школи чи ні. от ви йому може по фейсу не підійшли, а документи у вас в порядку, тоді вам треба гарно відмовити.
Все зрозуміло. Сенс вашої теми - ще одна зрадонька, всі пакуємо валізки, дітей у школах катують, батьки не підходять фейсом...
Ms. При теле• 26 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
А це до чого?
Дитині 4.2 роки і станом на зараз знає букви, рахує до 100.
Но читати і рівняння вирішувати звісно не вміє.
І за 2 роки всі умови, які вказала автор, навряд чи дитина опанує.
Так воно і не потрібно! Якщо йти в НУШ, то це як раз програма першого класу
Ответ дляДавно без алко
При чому там зрадонька. Я питаю як у інших було чи ви невгамовна якась???
сладкий_ноябрь• 26 июля 2025
Тю, так цьому й вчити не потрібно. Ну хіба що розбивати на склади.
Все інше формується без навчання.
Бабайко• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Якщо ви йдете до школи, за якою закріплене ваше місце реєстрації, то ніхто вам не відмовить! Я бачу ви такий собі, чисто теоретик.
Не їм після шостої• 26 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
А це до чого?
В ігровій формі опанує, ми купляли таку гру і займалися
Я такая наивная• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Це брехня, досить робити ці дурні вкиди, розраховані на дебилів
Ms. При теле• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Хто ведеться, того і примушують. А хто з мозгами, той відрізняє вимоги від рекомендацій
Ответ дляЯ такая наивная
Ну або вибачте, у нас уже не має місця.
сладкий_ноябрь• 26 июля 2025
Ответ дляРоза в вазі
это для уже хорошо читающих детей
даже наголос, вроде так просто, но если ребенок не читает - это не реально
В якому сенсі не реально?
Це раніше входило в програму середньої групи садочка. Читати дітям не обовʼязково, щоб це вміти.
Svitlo_• 26 июля 2025
Це програма дитячого садочка. І у батьків є вибір віддати в садок чи навчати самостійно.
сладкий_ноябрь• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Та ні, всюду є вимоги, у кожної школи. Між іншим, в Європі, навіть екзамени диті можуть зробити.
😂😂😂😂😂
КаваЗМолоком• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Це для тривожних мамаш)
А ще воно дає ілюзію, що мама займається дитиною, бо ж на підготовку записала)
В Україні це доступна послуга, тому такі курси популярні
Ну і йдуть туди випускники після педінституту, бо ж легше, ніж у школі працювати
ЛолитаНеРазлита• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Ну або вибачте, у нас уже не має місця.
Ещё раз. Вам по прописке отказать не могут. 100 раз уже написали.