Глубоководная селедка• 26 июля в 11:56
Українські вимоги для першачків
От мені цікаво 20 років назад такі ж були? Всі діти, ідучи до школи знають це? Чи якщо дитина не знає, вона повинна сидіти вдома?
сладкий_ноябрь• 26 июля в 12:36
Ответ дляРоза в вазі
я вам скину пару слов на языке который вы не знаете и читать не умеете, сможете правильно ударения поставить?
А українським дітям будуть давати китайські слова чи як?
ЛолитаНеРазлита• 26 июля в 12:37
Ответ дляSvitlo_
Заголовок поради - ні про що вам не говорить?
Мне кажется она специально это клепает.
Глубоководная селедка
• 26 июля в 12:37
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Мне кажется она специально это клепает.
сладкий_ноябрь• 26 июля в 12:37
Ответ дляГлубоководная селедка
І вічна проблема усіх купи мені тОрта чи тортА😂🦥🦥
Можна і по підборіддю і по локтю ударити)))
В дітей таких проблем не має
Роза в вазі• 26 июля в 12:37
Ответ длясладкий_ноябрь
просто не понимаю как не умея читать ребенок с легкостью с этим справится
Весела моль• 26 июля в 12:37
Ответ дляГлубоководная селедка
Та ні, всюду є вимоги, у кожної школи. Між іншим, в Європі, навіть екзамени диті можуть зробити.
Та ні. В нормальних школах немає вимог.
сладкий_ноябрь• 26 июля в 12:38
Ответ дляРоза в вазі
кИдати чи кидАты
вИпадок чи выпАдок?
дрОва чи дровА
вИпадок чи выпАдок?
дрОва чи дровА
Молоко
Черепаха
Двері
:)
Наголос знаєте де ставити?
Черепаха
Двері
:)
Наголос знаєте де ставити?
ЛолитаНеРазлита• 26 июля в 12:38
Ответ дляГлубоководная селедка
Вы понимаете разницу между ’рекомендации’ и ’требования’?
Роза в вазі• 26 июля в 12:38
Ответ длясладкий_ноябрь
Молоко
Черепаха
Двері
:)
Наголос знаєте де ставити?
Черепаха
Двері
:)
Наголос знаєте де ставити?
я то знаю
дайте это не читающему ребенку 6 лет и удивитесь
Ответ длясладкий_ноябрь
Саме так :₽
Визначати кількість звуків в слові теж. Читати не вміють, але кількість звуків визначають легко
Я пішла в школу і далекому 1982 році. І добре пам´ятаю свій буквар. Там букви починали вчити десь майже в 2 чверті. А спочатку саме те, що описала автор.
сладкий_ноябрь• 26 июля в 12:40
Ответ дляРоза в вазі
Є спец методики.
Хочете навчу однієї ?
Берете свою руку і ставите біля підборіддя.
А тепер виразно промовляєте слово погода. Скільки разів підборіддя стукне руку, стільки слів в слові :)
Хочете навчу однієї ?
Весела моль• 26 июля в 12:40
Ответ длясладкий_ноябрь
Є спец методики.
Хочете навчу однієї ?
Наши это делали во втором классе
Глубоководная селедка
• 26 июля в 12:41
Ответ длясладкий_ноябрь
Є спец методики.
Хочете навчу однієї ?
сладкий_ноябрь• 26 июля в 12:41
Ответ дляРоза в вазі
я то знаю
Вище написала, що складам потрібно трохи навчити, показавши лише кілька прикладів і дитина буде вміти це робити з будь-яким словом
сладкий_ноябрь• 26 июля в 12:41
Ответ дляSvitlo_
Так і є
У мого старшого це була програма середньої групи садочка
Як зараз памʼятаю
сладкий_ноябрь• 26 июля в 12:42
Ответ дляВесела моль
Наши это делали во втором классе
В нуш можливо
Раніше це була програма дошкільна
Бабайко• 26 июля в 12:42
Ответ дляГлубоководная селедка
А тепер на сайті цієї школи виберіть розділ ’Вступ до 1 класу’ і спробуйте там знайти вимоги до вступу.
Глубоководная селедка
• 26 июля в 12:42
Ответ длясладкий_ноябрь
В нуш можливо
Раніше це була програма дошкільна
А ваша дитина в нуш ходить чи в інтелект?
Глубоководная селедка
• 26 июля в 12:44
Ответ дляБабайко
Ну вони ж їх заховали, щоб провіряючі з мон не бачили, але для батьків буде, ви просто уважно не дивилися наш сайт, там все написано.
Бабайко• 26 июля в 12:46
Ответ дляГлубоководная селедка
Ще раз, є розділ Вступ, там викладені документи, і територіальність школи. Там вимог нема! Ви були в тій школі, намагалися записати дитину до першого класу. Ви теоретик, а вам тут пишуть ті, чиї діти вже вступили до школи.
Вашій дитині коли вступати до першого класу, яке місто,яку школу обрали? Давайте конкретно
сладкий_ноябрь• 26 июля в 12:46
Ответ дляГлубоководная селедка
Старша вже закінчила школу, молодша дитина вчиться не в Україні
Незламна• 26 июля в 12:46
Ответ дляГлубоководная селедка
Яке відношення букі мають до української державної школи?
Роза в вазі• 26 июля в 12:47
Ответ длясладкий_ноябрь
слово ’олень’
для мене це олЕнь, а правильно Олень
добре, щиро радію за розумних дітей, для яких ці вимоги ні про що
для мене це олЕнь, а правильно Олень
Бабайко• 26 июля в 12:47
Ответ дляГлубоководная селедка
І вкажіть ще будь ласка, що саме з рекомендацій психолога Деснянського району (зауважу не школи, і не вимоги вступу) вас бентежать?
сладкий_ноябрь• 26 июля в 12:47
Ответ дляГлубоководная селедка
Вже 7 років не має ніяких перевірок дітей, відбору, і тд
Маєш школу по прописці, приносиш доки і все. Дитина йде до 1 класу.
Незламна• 26 июля в 12:47
Ответ дляГлубоководная селедка
На сайтах школ часто або коли приходите подавати документи і коли директор ставить під сумнів брати вас до школи чи ні. от ви йому може по фейсу не підійшли, а документи у вас в порядку, тоді вам треба гарно відмовити.
Ви коли останній раз дитину в шеолу щаписували? Директор не вирішує, кого брати, а кого ні. Все вирішує місце проживання і лотерея.
Незламна• 26 июля в 12:48
Ответ дляАnnеt
есть. хитросделанные школы придумывают конкурс, чтобы продать свои же подготовительные курсы. понимать надо
Ні, в жодну державну школу конкурсу нема. Або за місцем продивання, або на вільні місця - лотерея. Не придумуйте.
сладкий_ноябрь• 26 июля в 12:49
Ответ дляРоза в вазі
слово ’олень’
для мене це олЕнь, а правильно Олень
Ціль такого завдання не задрочити дитину, а зрозуміти, чи вміє.