Глубоководная селедка• 26 июля 2025
Українські вимоги для першачків
От мені цікаво 20 років назад такі ж були? Всі діти, ідучи до школи знають це? Чи якщо дитина не знає, вона повинна сидіти вдома?
Глубоководная селедка
• 26 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В якому сенсі не реально?
Це раніше входило в програму середньої групи садочка. Читати дітям не обовʼязково, щоб це вміти.
Як ви можете поставити наголос якщо не вмієте читати і розбивати на склади??
Я такая наивная• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Ну або вибачте, у нас уже не має місця.
Для кого ви розрахувуєте посіяти паніку?
Ms. При теле• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Вміти читати по складах? А що тоді у першому класі робить учитесь?
Ви ж враховуйте, що частина занять пропадає або проходить в укритті, тому краще підготувати дитину до читання і мати фору
Давно без алко• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
При чому там зрадонька. Я питаю як у інших було чи ви невгамовна якась???
То може вам вже потрібно вгамуватися? Чи ви фейсом десь комусь не підійшли?
Я такая наивная• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
#укоготакоєбило
сладкий_ноябрь• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
На сайтах школ часто або коли приходите подавати документи і коли директор ставить під сумнів брати вас до школи чи ні. от ви йому може по фейсу не підійшли, а документи у вас в порядку, тоді вам треба гарно відмовити.
Зараз беруть всіх по прописці з 6 років.
Ви дуже сильно відстали від реальності
Глубоководная селедка
• 26 июля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Та як питаю. Як у людей... Нормальних))
Мамин тріль• 26 июля 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Поколение неучей
Та в третьем классе еще рано так говорить. К 11 точно читать все научатся. Просто странно что автор нашла хрен знает на каком заборе написаную ерунду и впаривает ее как официальное требование в Украине.
Бабайко• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Ви не питаєте, ви стверджуєте, що є фактом те, що ви поначитувались всяких несенітниці. Конкретно в яку школу ви зверталися де вам виставили вимоги для вступу в 1 клас і в яких вам відмовили?
Глубоководная селедка
• 26 июля 2025
Ответ дляMs. При теле
Ну це так, ви праві, я теж про це думала.
Интимная• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Ні, це вимога для вступу у 1 клас.
Откуда эта вимога? Дайте источник
Требований для нуш нет никаких, их наоборот учат читать
Бабайко• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Ну або вибачте, у нас уже не має місця.
Ну,якщо прийти 1 вересня, а не в визначенні терміни подачі документів, то так.
Удачная• 26 июля 2025
Это учат в садике в старшей группе. Если вы не пропускали.
А так то в 1й класс зачисляют даже не видя ребенка.
Интимная• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Какая-то Наталия К. использовала гугл и gpt и написала статью
Капец, мне жаль вашего ребенка с такой мамой, интеллект ведь от мамы передается...
Ответ дляКаваЗМолоком
Голосні, приголосні і склади всі проходять в садочку
20 років тому діти ще й годину проходили тести на логіку, мислення , пам’ять
Скласти розповідь треба було
Ну точно не легше
Одне з питань - що спільного і що відмінного між раком і рибою?
Скласти розповідь треба було
Ну точно не легше
Все вірно - і донька якій 19 проходила тести, і пам´ятаю водила племінника на співбесіду в школу, теж були такі тести. А це був 1995 рік.
Роза в вазі• 26 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В якому сенсі не реально?
я вам скину пару слов на языке который вы не знаете и читать не умеете, сможете правильно ударения поставить?
Глубоководная селедка
• 26 июля 2025
Ответ дляБабайко
Якщо і не 1 вересня. Так, це не важливо. Мені цікаві вимоги і їх дотримання. Але я так зрозуміла, що це за бажанням.... Якщо я не хочу щоб моя дитина була відмінниця, то ми вже тут трійку переживемо і з´їмо морозиво, а якщо я хочу щоб моя дитина була передовик, комсомол, то я з нею маю зубрити ті вимоги.
Бабайко• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Вам вже купу разів написали, що за місцем реєстрації взагалі нема ніяких вимог по вступу відмовити не можуть. Але ж вам то читати не цікаво, бо не вписується в ту історію,яку ви тут хотіли розігнати
Интимная• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Який комсомол, який передовик
Успокойтесь уже
Сейчас даже оценок нет в начальной школе
Успокойтесь уже
Глубоководная селедка
• 26 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Смішно. На сайті пошуку репетиторів ще не таке напишуть
сладкий_ноябрь• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Розбивати по складам вчать з допомогою руки і підборіддя. Наголос з допомогою вимови складів в голос.
сладкий_ноябрь• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Ну або вибачте, у нас уже не має місця.
Дитина, яка прописана до цієї школи візьмуть в любому випадку
Я такая наивная• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Та як питаю. Як у людей... Нормальних))
Ви не питаєте, а нав’язуєте наратив про якісь’ вимоги ’
Глубоководная селедка
• 26 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
І вічна проблема усіх купи мені тОрта чи тортА😂🦥🦥
Можна і по підборіддю і по локтю ударити)))
Роза в вазі• 26 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
кИдати чи кидАты
вИпадок чи выпАдок?
дрОва чи дровА
вИпадок чи выпАдок?
дрОва чи дровА
сладкий_ноябрь• 26 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Наголос вчать дітей раніше чим вчать читати. Так було навіть в моєму радянському дитинстві
Саме так :₽
Визначати кількість звуків в слові теж. Читати не вміють, але кількість звуків визначають легко