Глубоководная селедка• 26 июля 2025

Українські вимоги для першачків

От мені цікаво 20 років назад такі ж були? Всі діти, ідучи до школи знають це? Чи якщо дитина не знає, вона повинна сидіти вдома?
Дверной_Проем• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Ні, це вимога для вступу у 1 клас.
а если не знает, то не возьмут? не смешите, в Киеве в центре недобор.
Что уже про другие города говорить.
автор Глубоководная селедка • 26 июля 2025
Ответ дляЦідило правди
Покажите, откуда вы это вырвали. Разные лицеи и гимназии могут выдвигать свои требования, но это не требования МОН
https://www.harmony-school.com/sadochok/poradi-fah...
КаваЗМолоком• 26 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
Сама охєрєла.
Дитині через 2 роки у школу.
Дитина Мауглі?
Цідило правди• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Поради! Вы и сама с чтением и пониманием прочитанного на «вы». Не удивительно, что вы так шарахаетесь
Ответ дляДверной_Проем
Что уже про другие города говорить.
Дивно, у мене знайома питала, то всі директори їй відмовляли. Казали нема місця.
Там все розмивчато• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
https://buki.com.ua/news/yaki-navychky-ta-znannya-...
платформа для поиска репетитора у нас теперь источник требований, рилли?

автор, и ежи с ней, это ж мля трындец товарищи... верить первой попавшейся написанной ерунде, не??
Говорю-балакаю• 26 июля 2025
Ответ дляАnnеt
есть. хитросделанные школы придумывают конкурс, чтобы продать свои же подготовительные курсы. понимать надо
Старший год ходил на платные подготовительные курсы в школу. Потом реформа, НУШ, это все отменили и уже младшая шла без всякого конкурса, ничего не требовали уметь или знать, а только строго по прописке. И директор сменился, это тоже, наверное, повлияло.
Дверной_Проем• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
дивлячись які класи. В 7 ми ледве перевели старшого. А в 1 без проблем. Тільки миного року 3 класи набрали, а цього лише один.
Да Щас же• 26 июля 2025
Нет, такого не было
Дверной_Проем• 26 июля 2025
Ответ дляАnnеt
в 1 класс нет нікакіх конкурсов уже давно.
Аноним_1859• 26 июля 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Дитина Мауглі?
А це до чого?
Дитині 4.2 роки і станом на зараз знає букви, рахує до 100.
Но читати і рівняння вирішувати звісно не вміє.
І за 2 роки всі умови, які вказала автор, навряд чи дитина опанує.
Цідило правди• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Номера школ и в департамент освиты с жалобой. Вы реально троллите
КаваЗМолоком• 26 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
А це до чого?
Якщо будете займатися, точно опанує
Там нічого надзвичайного
Ответ дляЦідило правди
Ну якщо ви хочете, це перша яка поралась, але через одну у всіх є вимоги!!
https://school263.kiev.ua/dlya-batkiv/poradi-batka...
Аnnеt• 26 июля 2025
Ответ дляДверной_Проем
А мы попали в тот период, когда были. И курсы перед школой ребёнок проходил.
Ответ дляДверной_Проем
Ответ дляГоворю-балакаю
Ну от і хто ці платні курси робить ?? Для чого тоді школа. Це тема просто поговорити. Чи всі діти знають чи просто понти для відмінювання.
Цідило правди• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Вы отличаете рекомендации от требований?
Ответ дляТам все розмивчато

Там все розмивчато• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
вы хорошо понимаете словосочетание ’поради батькам’?

мля, и эти ж люди потом на выборы ходят...
Ответ дляЦідило правди
Де рекомендації, там вимоги. Вони ж вам по лбу зі старту не дадуть, а так, носом повертять, нерві потріпають...
Ответ дляТам все розмивчато

У нас в державі нема порад, є примус в усній формі, силовий примус.
Мамин тріль• 26 июля 2025
Где вы нашли эту писанину? Большая половина одноклассников моих детей даже буквы не все знали. Некоторые правда и в третьем не знают, но в школу их приняли и не выгоняют.
Там все розмивчато• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
какой у вас айкью, я прошу прощения?

вот список необходимого для зачисления в первый класс!
покажите мне там хоть намек на требования к знаниям и умениям ребенка https://school263.kiev.ua/dlya-batkiv/neobhidni-do...
ЛолитаНеРазлита• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
У вас хоть ребенок есть? Или это так ’а поговорить’)
Ms. При теле• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Це репетитор та й центр, їм треба заробляти гроші тому і кажуть про такі міфічні вимоги до вступу в перший клас.
Офіційно нічого такого не потрібно. Максимум знати цифри, рахувати та вміти читати по слогах
Бабайко• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Так це така собі реклама репетиторів, на таких,як ви розраховано. Ви викладіть вимоги безпосередньо конкретної школи. А так,я можу теж такого понаписували, що і косинуси має в першому класі знати. Вам би бажано навчитися фільтрувати і аналізувати інформацію, а не бездумно тягнути все, що десь побачили на обговорення
Дверной_Проем• 26 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
так це поради, вимоги тут до чого?
за пропискою беруть без екзаменів навіть в гімназії, які з 5 класу.
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Конечно. Мне от нечего делать читать школьные сайты надо...
Ответ дляMs. При теле
Вміти читати по складах? А що тоді у першому класі робить учитесь?