Соображалочка• 26 июля в 15:36

Де захоронити прах у Києві чи обл.?

Можливо хтось нещодавно стикався, де шукати місце? Прах сказали забрати першого числа, щось радили на Лісовому кладовищі вроді і десь у київській обл. але я погано пам´ятаю, голова зовсім не варить.
сладкий_ноябрь• 26 июля в 15:39
Чому не хочете розвіяти?
автор Соображалочка • 26 июля в 15:41
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому не хочете розвіяти?
Мама просила щоб захоронити десь недалеко Києва, щоб ми могли навідувати могилу, бо її батьківщина далеко, да і батько цього не зрозуміє
ДинамоКит• 26 июля в 15:42
У Києві ж є колумбарій. Чи підхоронити у вже існуючу могилу родича, якщо це для вас прийнятне.
Співчуваю вашій утраті.
Покращена• 26 июля в 15:43
Колумбарій це називається. Так, є і на лісовому і на південному кладовищах. Дзвоніть і питайте.
Стервочка• 26 июля в 15:43
Прах может храниться до года . За это время можно съездить удобные вам кладбища и разузнать детали.
Где тут 0?• 26 июля в 15:50
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому не хочете розвіяти?
Щоб забути про людину назавжди?
Це варіант.
сладкий_ноябрь• 26 июля в 15:57
Ответ дляГде тут 0?
Щоб забути про людину назавжди?
Це варіант.
Тобто якщо ви раз на рік будете прибирати місце де буде її прах, то будете памʼятати краще?
Где тут 0?• 26 июля в 16:03
Ответ длясладкий_ноябрь
Звичайно.В нас два сімейних кладовища,їздимо не раз,а мінімум три рази на рік.Там поховання з боку чоловіка,і з мого боку.Мої родичі в Києві,взагалі зручно.Діти знають про своїх пращурів до чотирьох поколінь.
І я там буду в свій час
сладкий_ноябрь• 26 июля в 16:04
Ответ дляГде тут 0?
І я там буду в свій час
Тобто якби не було кладовища, то ніхто б не знав про пращурів до чотирьох поколінь? Ну ви зараз серйозно?
Где тут 0?• 26 июля в 16:06
Ответ длясладкий_ноябрь
Так.З мого досвіду ті,хто не їздить на кладовища,не знають взагалі нічого про тих,хто помер до їх народження.Звідки їм знати?А мої діти допомогали прибирати,запитували хто тут лежить,чим займався,де жив,скільки дітей було,де вони.Знають історію своєї родини
сладкий_ноябрь• 26 июля в 16:14
Ответ дляГде тут 0?
Це залежить виключно від цінностей родини, а не від того, де хто похований і чи похований взагалі, бо можуть розвіювати,
В мене є фото альбом. Цього достатньо, щоб памʼятати.
Найстаріше фото там з 1870 року. По моїй лінії мої діти знають 6 поколінь. Цим почала займатися ще моя пра бабця, інші продовжили. При тому я абсолютно не знаю де її могила, але знаю про неї і не тільки про неї і історію її життя.
Где тут 0?• 26 июля в 16:25
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви як виключення 90% з ким я спілкувалась за своє життя,не знають нічого навіть про своїх прабабу чи прадіда,якщо не бували на їх місці поховання
ЧупакабраЗеБест• 26 июля в 17:03
Мы вручную подхоранивали к родственникам.
Леннон_Жив!• 26 июля в 17:06
Є для праху спеціальні місця на Білому кладовищі, під Києвом, поряд з Білогородкою. Але там абонплата є. За кладовищем наглядають, прибирають.
Леннон_Жив!• 26 июля в 17:08
Цієї весни кремували куму на Байковій. Там і колумбарій є. Заросло, правда бур´яном місцями. Там і прах поховали нещодавно
Оябунчик• 26 июля в 20:44
На Байковому кладовищі є колумбарій, алея вгору до крематорію.