КротоТо• 26 июля в 20:03

поговоріть зі мною: розподілення часу

є робота, з якої вигоріла.
без чоловіка, сама виховую дитину.
друзів нема (переїхали в інше місто).
коли є вільний час (вечори, вихідні)- займаюсь побутом.
по роботі часто треба овертаймити + потрібно вивчати 2 мови.
і я так вигоріла.
на вихідні просто можу 2 дні лежати і приготувати один суп. Дочка в той час в мультиках.
Але дійсно потрібно все це.
Я вже не знаю, як себе організувати.
Так втомилась, що часто просто втикаю серіали тупі
автор КротоТо • 26 июля в 22:24
Ответ дляЗ царем в голові
Ні, то зовсім не те. Тим більше, якщо радили не лікуватись. Спочатку треба хоч трохи покращити стан. У мене була схожа фігня((
психіатр одразу АД виписує? чи він може дати рекомендації спочатку іт.п? чи це просто ліки і все
З царем в голові• 27 июля в 11:55
Ответ дляКротоТо
Залежно від стану. Але загалом я читала рекомендації, що спочатку стабілізувати стан ліками а потім починати психотерапію. Якщо людина у стані депресії, апатії і їй важко дається робота і повсякденні справи, то очікувати, що вона хутко встане і піде на психотерапію (яка допомагає дуже не зразу) не варто. Спочатку дають милицю- АД. Але треба мати наувазі, що ад допомагають не прямо в момент, зазвичай треба кілька тижнів, можуть не підійти (тоді міняються і підбирають інші) і приймати їх треба довго- до нормалізації стану +приблизно рік. Щоб отримати стійкий і довготривалий ефект.
автор КротоТо • 28 июля в 09:10
Ответ дляЗ царем в голові
добрий день. була у психіатра.
депресії немає. є фобії + тривожність.
сказала, що можна декілька місяців лише психотерапію лише. якщо не допоможе - підключити а/д.