КротоТо• 26 июля 2025
поговоріть зі мною: розподілення часу
є робота, з якої вигоріла.
без чоловіка, сама виховую дитину.
друзів нема (переїхали в інше місто).
коли є вільний час (вечори, вихідні)- займаюсь побутом.
по роботі часто треба овертаймити + потрібно вивчати 2 мови.
і я так вигоріла.
на вихідні просто можу 2 дні лежати і приготувати один суп. Дочка в той час в мультиках.
Але дійсно потрібно все це.
Я вже не знаю, як себе організувати.
Так втомилась, що часто просто втикаю серіали тупі
без чоловіка, сама виховую дитину.
друзів нема (переїхали в інше місто).
і я так вигоріла.
Але дійсно потрібно все це.
Я вже не знаю, як себе організувати.
Незнакомлюся• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
в мене англійська скотилась дуже, може навіть В1 не дотягує.
а друга іноземна от пройшла курс А1. правил нормально не засвоїла. так собі.
і не знаю, що забрати від себе, бо ніби все треба
Якщо є спеціальність і буде гарна мова місцева, то буде норм.
Англійська вам, як на мене, лишня.
Вчите ви її мало.
Але вона пожирає час, сили і гроші.
І заважає вивчити другу мову.
Яка вона, якщо не секрет?
Щоб зрозуміти просто, наскільки вона важка
Англійська вам, як на мене, лишня.
Вчите ви її мало.
Але вона пожирає час, сили і гроші.
І заважає вивчити другу мову.
Яка вона, якщо не секрет?
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляОднозначная
Нормально
серйозно? я себе дуже картаю.
бо ще пару років і я взагалі не буду їй потрібна.
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Автор, у мене теж таке.. Тягну багато на собі і прийшла мені така думка, що потрібен якісний відпочинок. Посиденьки з телефоном/планшетом/ компом до нього не відносяться. От коли зависну в інеті, замість того, щоб погуляти на вулиці принаймні, - приходить спустошення. Звісно, я тут пишу, бо ще не навчилася втілювати ці свої поради у життя і періодично зависаю то на форумі, то ще десь..
я відпочивала тиждень і це мало.
плюс їхала на море авто і дорога вимотала
Однозначная• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
серйозно? я себе дуже картаю.
Будете нужны, просто не в бытовых делах
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Англійська вам, як на мене, лишня.
Вчите ви її мало.
Але вона пожирає час, сили і гроші.
І заважає вивчити другу мову.
Яка вона, якщо не секрет?
Англійська вам, як на мене, лишня.
Вчите ви її мало.
Але вона пожирає час, сили і гроші.
І заважає вивчити другу мову.
Яка вона, якщо не секрет?
це польська мова.
я інтуїтивно її розумію, але правила всі в....
як йшла на А1 - такі ж знання після А1.
дуже важкі ці всі закінчення. писати взагалі..
Англійська лишня так, але вона насправді потрібна в будь-якій країні. має бути якісний В2. А в мене речення іноді просто рівня А1
як йшла на А1 - такі ж знання після А1.
Незнакомлюся• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
це польська мова.
як йшла на А1 - такі ж знання після А1.
Ви лише почали,тому так.
Я на б2 вийшла за 3 роки системного навчання.
Але це мова романо-германської групи.
Не знаю, чи важча.
Бо польська теж не супер проста, мабуть
Але це мова романо-германської групи.
Не знаю, чи важча.
Бо польська теж не супер проста, мабуть
Love_Love_Love_• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
я просто хочу почуватись нормально.
дуже немає сил і втомлена. сьогодні спала 10 годин вночі, а прокинулась така розбита.
іноді просто працювати не можу. і це не як фізична втома, а якась моральна. не можу пояснити.
знаю це через те, що я постійно лише з дочкою і нічого більше нема - тому я зависаю в серіалах.
Я розумію про що ви. Напевно вам потрібно змінити картинку. Повноцінно відпочити, подорож вам допоможе:
Мені завжди допомагає подорож, відвідини галерей, бездумна їзда і спів в машині.
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ви лише почали,тому так.
Але це мова романо-германської групи.
Не знаю, чи важча.
Бо польська теж не супер проста, мабуть
Але це мова романо-германської групи.
Не знаю, чи важча.
Бо польська теж не супер проста, мабуть
просто я не можу вже робота - побут - навчання - сон.
я так жила вже років 3 і просто відчуваю, що не можу.
можливо вже депресія я, хто зна.
я прям відчуваю, як мозок противиться напрягатись
можливо вже депресія я, хто зна.
Правильно_Валерчик• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
дитині 8. вона може зайняти себе звичайно і не заважає.
просто вона росте ніби одна, а мама (я) тільки прибирає і їжу готує.
Робота займає час з 8 до 18. іноді готую в обід і допрацьовую ввечері.
просто я дуже виснажена і перестала якісно працювати.
Дитині в цьому віці цікавіше з однолітками, ніж з мамою. Тому хай з ними час і проводить, по можливості. Гуляти є де, знайомі діти є, нагляду потребує? Разом ви можете проводити і пів години в день, але якісно, читання на ніч, разом приготувати щось на вечерю, зняти відео, позайматися спортом, пограти гру. Крім того, якщо дитина весь час вдома, ви відволікаєтеся і робота забирає ще більше часу. Плануйте день, не хапайтеся за все одразу. Хваліть себе за все що вдалось зробити з запланованого. Ви втомилися, потрібна розрядка, щоденна, мінімальна. Придумайте свій ритуал на 15-30хв ( кава, музика, танці, ванна, догляд, серіал), який розслабляє
Незнакомлюся• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
можливо вже депресія я, хто зна.
Так, це виснаження і легка депресія.
Я теж через це проходила.
Дала собі трохи часу відпочити влітку.
З вересня почну з новими силами.
Я теж через це проходила.
Дала собі трохи часу відпочити влітку.
З вересня почну з новими силами.
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
знаєте, це таке відчуття, ніби мозок противиться напрягатись.
бо я в постійному розумовому напруженні була. була така розумова втома сильна. а зараз почалась і фізична.
і я не знаю, як з цього вийти.
бо я одна і послати всіх не можу
і я не знаю, як з цього вийти.
бо я одна і послати всіх не можу
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
просто відчуваю, що вже дуже далеко зайшла (тому що навіть вихідні лежати нічого не допомагає).
і тому мені треба зрозуміти як з цього вийти з найменшими втратами..
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Так, це виснаження і легка депресія.
Я теж через це проходила.
Дала собі трохи часу відпочити влітку.
З вересня почну з новими силами.
Я теж через це проходила.
Дала собі трохи часу відпочити влітку.
З вересня почну з новими силами.
від роботи я не можу відпочити.
мову другу також зробила 3 тижні перерви.
англійська до цього місяць нормально не займалась.
але це все одно не допомагає.
просто вже задалеко зайшла
але це все одно не допомагає.
просто вже задалеко зайшла
Ms. При теле• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
я просто хочу почуватись нормально.
Як у вас з фінансами? Якщо є можливість, то через вихідні плануйте маленькі подорожі, щось типу зранку виїхати, увесь день прогуляти і повернутись додому. Або на 2 дні, це ще краще буде. Можна виїзджати в гори, на річку, в якісь ландшафтні парки-заповідники, можна просто в сусіднє місто подивитись монастир або ще щось цікаве. І головне в цей день ви не будете вдома, не буде побуту і дозволяйте собі в ці подорожі харчуватись фастфудом. Так ви будете на 100% відпочивати
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляMs. При теле
в мене навіть маленькі подорожі це стрес..
Незнакомлюся• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
від роботи я не можу відпочити.
але це все одно не допомагає.
просто вже задалеко зайшла
але це все одно не допомагає.
просто вже задалеко зайшла
Викидайте щось одне.
Дві мови паралельно не вивчити.
Ще і робота + побут + дитина.
Ви скоріше ласти склеїте в такому режимі((
Дві мови паралельно не вивчити.
Ще і робота + побут + дитина.
Смайликівна• 26 июля 2025
моя порада може трохи дивна, але дієва..треба чоловіка поляка знайти. Я в іншій країні, але не далеко від Польші. живу вже 2 роки у чудових стосунках, плюс мені не треба пахати на аренду, мову набагато легче вчити. Звісно всі правила я вчила, але розмовляти-кожного дня тренінг.
Я вас обіймаю, це дуже тяжко так тягнути и мозок так перевантажується. нехай знайдеться гарне рішення
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Викидайте щось одне.
Дві мови паралельно не вивчити.
Ще і робота + побут + дитина.
Дві мови паралельно не вивчити.
Ще і робота + побут + дитина.
англійська раз в тиждень годину і ще година протягом тижня на домашку - це хіба вважається як вивчення мови?
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Викидайте щось одне.
Дві мови паралельно не вивчити.
Ще і робота + побут + дитина.
Дві мови паралельно не вивчити.
Ще і робота + побут + дитина.
та я вже в такому стані постійної втоми.
ще й кукуха почала їхати.
тому і написала тут, можливо люди проходили і знають як вийти з такого стану
ще й кукуха почала їхати.
Незнакомлюся• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
Ні.
Так а нащо ви це взагалі робите?
Я і кажу, що ресурси ( сил, час, фінанси) вкладаєте,а толку 0
Так а нащо ви це взагалі робите?
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляСмайликівна
дякую.
але на чоловіка також потрібні ресурси, а я в такому нулі-нулі.
тому я зараз навіть познайомитись не готова.
і кажу ж, кукуха в мене вже не того, я дуже недовірлива)))
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ні.
Так а нащо ви це взагалі робите?
щоб хоч мінімально мову підтримувати..
англійська всім ж потрібна.
от їздила на море - там спілкувалась англійською
англійська всім ж потрібна.
Незнакомлюся• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
щоб хоч мінімально мову підтримувати..
англійська всім ж потрібна.
Автор, а скільки Вам років?
Смайликівна• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
ще й кукуха почала їхати.
вихід лише один-скинути навантаження. Я працювала на двух роботах-на місцевій та віддаленно в Україні, була задовбана в край. І нічого тут не поможе-ні короткий відпочинок, ні перестати займатися побутом-їм і так перестаєш займатися.
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляСмайликівна
можливо дійсно варто анлійську скинути.
я ще говорю годину в тиждень з нейтівом (але там нема домашок, просто спілкування).
я до цієї хвилини боролась з тим, щоб англійську лишити, бо вона дуже потрібна. не прямо в роботі вже, але глобально так.
Незнакомлюся• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
Так,ми з Вами ще і однолітки))
Прямо сестра.
Мені 38 лише виповнилося.
Рано ви поставили на собі хрест.
Скидайте навантаження і шукайте чоловіка.
Я теж так думаю.
Я вдруге вийшла заміж пару років назад
Прямо сестра.
Мені 38 лише виповнилося.
Рано ви поставили на собі хрест.
Я теж так думаю.
Я вдруге вийшла заміж пару років назад
Кицюююня• 26 июля 2025
Я в субботу ловлю отходняк от 5 дневки, не могу ничего сделать кроме как перемыть посуду, потом все..
В воскресенье дела домашние, а пойти погулять - это вибирають или не мытые поды на этой неделе или прогулка нормальная в выходной, не хватает тупо ещё одного дополнительно дня для отдыха
Правильно_Валерчик• 26 июля 2025
Ответ дляКротоТо
Знайдіть з ким залишати дитину. Присвятіть цей час собі, хай це буде година на вихідних, без думок, що треба купити, що встигнути, і що ввечері потрібно щось вчити. Ну і пробуйте вітамінки хоча б самі прості, нормальне харчування, сон і фіз активність
КротоТо
• 26 июля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Так,ми з Вами ще і однолітки))
Прямо сестра.
Мені 38 лише виповнилося.
Рано ви поставили на собі хрест.
Я теж так думаю.
Я вдруге вийшла заміж пару років назад
Прямо сестра.
Мені 38 лише виповнилося.
Рано ви поставили на собі хрест.
Я теж так думаю.
Я вдруге вийшла заміж пару років назад
як його знайти)
мене тут поляки не признають.
дочку мою признали, а мене ні.
ні з ким не спілкуюсь і не дружу. можливо треба переїхати в більше місто, але я втікла з такого. тепер забула, що таке затори. до супермаркету йтии пішки 5 хв або авто 1 хв, до школи їхати 4 хв. не хочу у велике місто)
мене тут поляки не признають.
дочку мою признали, а мене ні.