Maryy55• 27 июля в 14:09

Куди віддати декоративного кролика?

Вітаю всіх. Склалась непроста ситуація. Маю декоративного кролика вже рік, і зараз різко почалась сильна алергія. Я сама по собі алергік, але до цього такого не було. Кажуть, що в подальшому може перейти у астму. Лікар попросив по можливості віддати комусь тваринку щоб не ризикувати….Дуже цього не хочеться але треба щось робити. Тому буду дуже вдячна за допомогу. Хочется в хороші руки. Дівчина, їй приблизно рік. Віддам безкоштовно із кормом, кліткою, великою підстилкою для клітки.🙏🏻
Осьминожко• 27 июля в 14:10
Его можно приготовить
HupBaHa• 27 июля в 14:16
Создать тему в фб группах по грызунам
nova_mama• 27 июля в 14:17
Шукайте у групах свого району, міста. Фейсбук, телеграм, групи, де спілкуються власники таких кролів.
автор Maryy55 • 27 июля в 14:23
Ответ дляОсьминожко
Его можно приготовить
Ахах нет, готовить точно нет)))
Халли Галли• 27 июля в 14:23
Спробуйте виставити оголошення на олх. Ми так свого кролика забрали звідти
автор Maryy55 • 27 июля в 14:24
Ответ дляnova_mama
Дякую, будемо пробувати шукати такі групи.
автор Maryy55 • 27 июля в 14:26
Ответ дляХалли Галли
😢 так, теж спробуємо оголошення виставити. Хочеться просто в хороші руки віддати, вона добра та розумна Крольчиха, зі всіма вакцинами та стерилізована. Переживаю, щоб не забрали якісь скажені.. Дякую!
Жменятко• 27 июля в 14:32
Ответ дляMaryy55
В зоомагазин отнести
Елена1265• 27 июля в 14:40
А сколько кролики живут? Их можно вывозить за границу?
navariya• 27 июля в 14:57
Ответ дляMaryy55
Ахах нет, готовить точно нет)))
Скормить другим хищникам...
Как вариант..
Давайте, хомяков раздавать и др.
navariya• 27 июля в 14:58
Ответ дляMaryy55
Стерілізована...
Толку від неї?
navariya• 27 июля в 14:59
Ответ дляЖменятко
В зоомагазин отнести
В них попит.. Треба поповнювати кладовку...(
I.nuska• 27 июля в 15:56
Автор, з якого ви міста?
автор Maryy55 • 28 июля в 01:08
Ответ дляI.nuska
Автор, з якого ви міста?
З Києва