Помаранчова душа• 27 июля в 15:16
Ненавиджу село. Ненавиджу
Все життя до 25 прожила в селі. Вийшла заміж, умовою було моєю, ніколи у село
З роками чоловік вмовив на будинок, але одні квіти і все
Але він кожні вихідні їздив у стару батьківську хату.
Я злилася а потім перестала.
Знайшла людей які будуть жити і дивитися за хатою . Я була щаслива той час, поки у середу вони не сказали що зізджають
І ми 4 дні тут батрачимо
Ненавиджу село, ненавиджу чоловіка, ненавиджу срану відпустку яку взяла для моря
Ненавиджу , захворіла.
Спину зірвала, горло болить
Одна злість на нього зараз
Я мовчу - не сварюся.
Я злилася а потім перестала.
І ми 4 дні тут батрачимо
Ненавиджу , захворіла.
Спину зірвала, горло болить
Одна злість на нього зараз
Я мовчу - не сварюся.
Викасикрет• 27 июля в 15:27
Ответ дляПомаранчова душа
Я ще кажу, хотіла підтримати його
Ви не відповіли на питання, але одразу виправдалися і переклали провину на чоловіка.
Ні, винуваті саме ви, бо це ви вирішили, що для вас робити вигляд хорошої жінки і підтримувати чоловіка важливіше, аніж ваше здоров´я і радість від життя. Тепер всі претензії до себе.
Ну от я в таких випалкпх кажу: коханий, все що завгодно, тільки не це. Мене це дратує, я це вважаю марними витратами часу і здоров´я. От туди - без мене. Я ж ходжу в походи в гори, тебе з собою не тащу, от і ти мене не тащи.
Не цілуюсь з бодуна• 27 июля в 15:28
Ответ дляБлондинка в Законе
Обожаю село, землю, растения и страдаю в квартире
2-3 дня - это одно.
А отсутствие инфраструктуры - это жесть((
Слоник-тоник• 27 июля в 15:28
Лягати спати о 24 00. Вставати о 3 ранку- бо молочарня біля 4. Доїти корову, свиням жерти дати. Попрацювати на городі. Митися, фарбуватися. І о 7 їхати до праці. Яка за км 20.
Вернутися з праці десь о 19.
Корова, гній, накосити, їсти свиням дати, вивезти гній,, город посадити/ пополоти/ покопати полити, зварити їсти...в хаті помити, буряни біля будинку вирубати
Вернутися з праці десь о 19.
Творческий типаж• 27 июля в 15:28
А що там таке,що все позривали?Закрили двері,хвіртку і пішли.Я 20 років живу в селі-газон 2 сотих,туї і бруківка.Ну,покосити раз в 2 нед.
Шалена красуня• 27 июля в 15:28
Ответ дляПомаранчова душа
Я вперше за майже три роки приїхала сюди, йому було важливо щоб я була поруч і допомогла
Я підтримала але собі в убиток
Та що ж ви таке робили що з вами стільки усього відбулося?
Творческий типаж• 27 июля в 15:29
Ответ дляПомаранчова душа
Я ще кажу, хотіла підтримати його
Ну хотіли,то підтримали чоловіка.А село до чого?
Жерица ночи• 27 июля в 15:29
В среду съехали и сразу нужно начинать батрачить? Зачем? Вы с мужем не разговариваете что ли совсем?
Викасикрет• 27 июля в 15:29
Ответ дляБорисфенка
І що, зупинитися не можна, треба по два відра носити чи виварку 40 літрів самій на газ ставити?
Ну так і по одному відру 20 разів таскати теж не цукор. Я цієї роботи взагалі не переношу, але розумію, якщо є певний об´єм, то ти або його весь робиш фізично, або придумуєш так, щоб не робити також весь.
Помаранчова душа
• 27 июля в 15:29
Ответ дляЖерица ночи
Бо у понедок на роботу всім
Вся в кредитах• 27 июля в 15:30
Ответ дляВикасикрет
Вам треба працювати над тим, щоб жити своє життя, а не виправдрвувати чужі очікування. Я приїхала в село і лежу, дихаю свіжим повітрям, хата розвалюється, город в бур´янах, а я з незірваною спиною лежу на вулиці на дивані в позі русалки. Люблю себе і село.
и правильно делаете! те бурьяны все равно высохнут, а жизнь и спина у нас одна!)
НетЕщеНаверное• 27 июля в 15:30
Ответ дляПомаранчова душа
Я підтримала але собі в убиток
В збиток.
Тепер ще й мене будете ненавидіти.
Полонянка SexShop-а!• 27 июля в 15:30
Ответ дляLove_Love_Love_
А при чому тут село, якщо у вас чоловік ідіот і ви на це ведетесь
А він мав закинути все?
Викасикрет• 27 июля в 15:30
Ответ дляПростоваля
Хотели поддержать, так поддерживаете. А не брызжите ядом.
Одне діло робити вигляд, що хочеш підтримати, інше діло підтримати....
Автор взялася за діло, яке їй не під силу.
Вся в кредитах• 27 июля в 15:31
Ответ дляПомаранчова душа
Я підтримала але собі в убиток
так помочь это я не знаю, еду приготовить и двор подмести. а не пахать пока не сдохнешь
Жерица ночи• 27 июля в 15:31
Ответ дляПомаранчова душа
Бо у понедок на роботу всім
Так что там случилось-то такого что срочно надо работать? Крыша дырявая? Дерево валится? Люди ж только съехали, вполне месяцок постоит дом сам по себе.
Викасикрет• 27 июля в 15:31
Ответ дляПомаранчова душа
Ну його то я підтримала
Ні. Ви зробили певні фізичні дії (допомогли) з роздратуванням.
Дівка в намисті• 27 июля в 15:32
Ответ дляБорисфенка
Я не уявляю, що мене може змусити зірвати спину.
Шафи переставляли, мішки з картоплею тягали?
А що там уявляти? В кожного різний стан здоров´я.
Викасикрет• 27 июля в 15:33
Ответ дляСлоник-тоник
Вернутися з праці десь о 19.
Нінада :) тварин продати, город не садити. Робота ж є.
Вся в кредитах• 27 июля в 15:33
а чего вы на море не поехали, раз отпуск взяли? ехали бы туда, а хата никуда не денется, ну постоит себе
Куда ж без меня• 27 июля в 15:33
А чего молчите)? Нет, ну вы вообще не креативная, взять гамак, кресло раскладушку, книжку и лежать в кустах читать) Ему надо пусть батрачит, а вы как моральная поддержка.
Викасикрет• 27 июля в 15:34
Ответ дляВся в кредитах
Дякую за підтримку :)
Слоник-тоник• 27 июля в 15:34
Ответ дляВикасикрет
Так скажуть:’ ледача’))
Вся в кредитах• 27 июля в 15:34
Ответ дляКуда ж без меня
думаю мужик ее тогда заест до смерти))
Куда ж без меня• 27 июля в 15:35
Ответ дляВся в кредитах
думаю мужик ее тогда заест до смерти))
Пусть откусывает там где целлюлитные места, так и быть)
Викасикрет• 27 июля в 15:36
Ответ дляСлоник-тоник
Так скажуть:’ ледача’))
Хай говорять до усрачки, головне, що не б´ють. Я так і відповідаю: так, я лінтяйка, нечупара і невміха, що поробиш.
Слоник-тоник• 27 июля в 15:36
Ще не написала. Про те, що і на дорозі біля будинку прибрати треба.
Пишу вірші, дорого• 27 июля в 15:37
Ответ дляПомаранчова душа
Звісно. Я ж не знімаю з себе відповідальності. Просто не думала що так важко буде і так затягнеться
Зачем Вы вообще поехали ? Там выросли цветы ? Теперь будете пахать, боясь испортить отношения.