Парасюха• 27 июля в 18:09

Любов між підлітками

Тезисно.
Синові 15 років, його дівчині 14.
Не буду вдаватися, що там за дєвочка, як на мене - не супер благополучна. Вчиться у вечірній школі, перейшла у 9 клас (чи тільки буде там вчитися, не зрозуміла). Ладно, не в тому справа.

Кілька разів вона не ночувала вдома, сварилася із мамою, і син казав, що проситься до нас. Я сказала, щоб йшла додому. Вона залишалася у якихось друзів, мама ніби то шукала її. Тобто наче мамі не все одно, де вона і що.

І ось я на деякий час мала поїхати з міста (проблеми зі здоров´ям), діти залишилися із татом. І ось я взнаю, що та дівчина в нас-таки ночувала, і мій син у неї теж, і за його словами, її мама не проти. Звісно, отримав люлей і бесіду.

Суто по факту мене цікавить питання: якщо, мало що тій мамі стукне в голову, і вона (ну, наприклад) заявить, що її дитину згвалтували (чи викрали, чи ще щось), які це наслідки може мати для мене і мого сина? За недбале виховання штраф - то саме собою, а що ще?
Метелики на душі• 27 июля в 18:11
Хто викрав, 15 річний підліток?
АдеКВАтная• 27 июля в 18:11
Вы понимаете что изнасилование надо доказать ? У меня сын 17 лет , встречается с девочкой 16 лет , иногда она ночует у нас .
Я не против , думаю о сыне чтобы он по ночам один не ходил ее провожать . Почему вы против ?
Ms. Анонимная• 27 июля в 18:11
Автор, згвалтування- карний злочин. І якщо воно таки буде доведено, то людина яка його здійснила, сяде у тюрму
Спілий баклажан• 27 июля в 18:12
Ще вагітна невістка і весілля, щоб не посадили
Душа компанії• 27 июля в 18:12
Про контрацепцию проведите беседу.
Метелики на душі• 27 июля в 18:12
Ответ дляСпілий баклажан
Омг... Кого посадили?!
Ms. Dolly• 27 июля в 18:14
візьміть контакти та поспілкуйтеся з її мамою - буде більше розуміння що там за проблема
Спілий баклажан• 27 июля в 18:14
Ответ дляМетелики на душі
Омг... Кого посадили?!
Пацана
Добра всем!• 27 июля в 18:14
Моєму 16 і його дівчині 16. Автор, майже один в один ситуація... Постійно розмовляємо з ним, намагаємось не тиснути... Я розгублена.
автор Парасюха • 27 июля в 18:15
Ответ дляАдеКВАтная
Не знаю, мені ніяково від самого факту, що чужа неповнолітня дитина вночі знаходиться в мене, а не в себе дома зі своїми батьками.
Мені цікаво, що каже закон на таке? Чи маю я формально звернутися у поліцію, якщо в мене вдома опиняється чужа дитина, і не бажає йти? Бо ситуація може розвинутися будь-яким чином, і невідомо, що та ж сама поліція може мені сказати і запитати, що це я у себе вдома розвела.
автор Парасюха • 27 июля в 18:17
Ответ дляMs. Dolly
Мені цікаво, що каже про те закон.
Припустимо, сьогодні мама не проти по телефону.
А чи маю я законне право залишати в себе вдома чужу 14річну дитину?
Завтра вони посваряться (наприклад) чи ще щось - і невідомо взагалі, чим це все закінчиться.
Кусюче сонечко• 27 июля в 18:18
А як ви реагуєте, коли син 15 років не ночує вдома?
За розбещення лише з 18 років.
Метелики на душі• 27 июля в 18:18
Ответ дляСпілий баклажан
Пацана
А може дєвочку?
АдеКВАтная• 27 июля в 18:18
Ответ дляПарасюха
Напишите маме и спросите , дает ли она согласие на то чтобы дочка иногда ночевала у вас , именно в письменной форме . В случаи чего у вас есть доказательства . И вообще поговорите с ней , скажите что считаете это не нормальным , переживаете .
Love_Love_Love_• 27 июля в 18:18
Нічого ви не зробите з цією любовʼю, а от сина втратити дуже легко.
Як то кажуть, нічна зозуля ранкову перекуеує, а тим більше в такому війі коли гормони шарахають в голову. Тому, не будьте такою категоричною
автор Парасюха • 27 июля в 18:18
Ответ дляКусюче сонечко
За розбещення лише з 18 років.
Негативно реагую, а як ще можна на таке реагувати?
Спілий баклажан• 27 июля в 18:18
Ответ дляМетелики на душі
А може дєвочку?
І її, якщо щось з хати потягне
Кусюче сонечко• 27 июля в 18:18
Ответ дляПарасюха
Мені цікаво, що каже про те закон.
З дозволу мами можете лишати, але ж питання не в ночівлі, а в сексуальних стосунках.
Метелики на душі• 27 июля в 18:19
Ответ дляСпілий баклажан
І її, якщо щось з хати потягне
То ’пацана’ за що?
Organic• 27 июля в 18:19
Ответ дляАдеКВАтная
А мама 16 річної дівчини?
постою_послушаю• 27 июля в 18:19
Почему у вас с путем разные подходы к этому вопросу? Почему он разрешил ночевать сыну у девочки, а девочке у вас?
И в таком возрасте ночёвки это не обязательно секс.
Сыну расскажите о правиле согласия. Да, сказанное под давлением, в состоянии алкогольного или наркотического
опьянения, согласием не считается. И при переходе на каждый последующий этап парень тоже должен получить твёрдые согласие девушки, потому что то, что она согласилась, например, на петтинг, не означает автоматического согласия на секс.
И расскажите, какие последствия могут быть у девочки от раннего секс, в том числе и психологические. Он должен понимать ответственность
автор Парасюха • 27 июля в 18:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не вважаю себе категоричною. Вона бува увесь день у нас, вони зачиняються, і все в них там чудово.
Але одне діло - день, інше - ніч.
Инфотуфелька• 27 июля в 18:20
Ответ дляАдеКВАтная
Жесть .
Кусюче сонечко• 27 июля в 18:20
Ответ дляПарасюха
Не знаю, мій ночує. Довго і нудно говорити по душам, закатити скандал, прикувати наручниками до батареї.
Спілий баклажан• 27 июля в 18:21
Ответ дляМетелики на душі
То ’пацана’ за що?
За те, що дитинку зробив квіточці. Хз що там в голові у дівчини і її матері. Сьогодні у них любов, а завтра він козел і заява
Метелики на душі• 27 июля в 18:21
Ответ дляПарасюха
Але одне діло - день, інше - ніч.
Яка різниця
Organic• 27 июля в 18:21
Ответ дляПарасюха
У вас вже склалася ситуація, що вона не бажає йти? Дізнаєтеся номер мами і спілкуєтеся з нею. Ви вправі не дозволяти стороннім ночувати в своєму домі.
Метелики на душі• 27 июля в 18:21
Ответ дляСпілий баклажан
Вони обоє неповнолітні діти
Ангел-предохранитель• 27 июля в 18:22
Ответ дляАдеКВАтная
16 лет это возраст согласия в Украине. А 14 - это статья.
автор Парасюха • 27 июля в 18:22
Ответ дляпостою_послушаю
Ну от патаму.
Дивні питання. Ми із чоловіком не клони взагалі-то, щоб мислити однаково.
Тому що у мого чоловіка ’та усе буде добре, не накручуй’.
А я знаю, що в тих, у кого стало ’недобре’ - теж до якогось часу усе було добре.