Ласую колобками• 27 июля в 21:04

Хто сам (жінка) виїжджав до Німеччини в 2025? Як ви влаштувались?

Мені 46 років. Планую їхати наступного тижня. Квиток купила до Гіссен. Прочитала що там приймають. Цікавить хто незадовго так само одиночка їхали. З ким проживаєте ? Яка кількість людей разом ? В первинному лагері я розумію що всіх багато. А як далі розселяють ? Дякую за відповідь
Я только за!• 27 июля в 22:41
Ответ дляЛасую колобками
Я виїжджаю з Київської області. На нервах з´явився спазм діафрагми , безсоння. Коли лягаю починаю задихатися. Також не можу заснути бо весь час чекаю що почнуть бомбити. Сплю тільки в паркінгу. Коли Ванька пише Внимание!!! Одразу беру матрас надувний і іду хвилин 10 від дому в паркінг і там засинаю бо відчуваю безпеку . Виїжджаю бо розумію що одного разу можу просто не витримати . Страшно коли задихаюсь
Автор, никого не слушайте, а раз аж решили, то ехайте.
Тут будут другие сложности, но спокойствие от этих напряжений, которые связаны с обстрелами, ракетами, шахедами, и другими подобными делами.
Вы одна, как-то разберётесь.
Я с детьми выехала из Одессы, пару недель назад. Тоже на нервах и зрение село, и бессонница бесконечная, нервное напряжение, и ребенок тоже был в напряжении, ещё у меня и инвалид другой ребенок.
Удачи Вам, разберётесь, автор!
автор Ласую колобками • 27 июля в 22:41
Ответ дляРуда ліса
Пожалуйста :) Пишите в тему, если вдруг что.
Про деньги на картах вы знаете?
Да. Читала информацию. Спасибо ещё раз
автор Ласую колобками • 27 июля в 22:43
Ответ дляЯ только за!
Вы одна, как-то разберётесь.
Удачи Вам, разберётесь, автор!
Спасибо. Вы в какую страну выехали?
Незламна• 27 июля в 22:44
Ответ дляАфродитаПетровна
Та да. Действительно. Зачем же работать, когда можна годами сидеть на социале
І це прекрасно, бо людей не гонять одразу драяти унітази а дають можливість інтегруватися вивчити мову, можливо підтвердити освіту чи пройти якісь курси. А чого це так бентежить співвітчизників на зрозуміло, наче з їхніх податків платять соціальну допомогу.
Скокмоно - стокнуно• 27 июля в 22:45
Ответ дляНезламна
Три роки це одразу?
Незламна• 27 июля в 22:45
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Три роки це одразу?
Та хоч і п´ять , яке кому діло?
Скокмоно - стокнуно• 27 июля в 22:47
Ответ дляНезламна
Та хоч і п´ять , яке кому діло?
Хми..мені , наприклад, цікаво..чому я сплачую податків майже 1000 евро, працюю в 53 роки, а такі як ви сидять три роки на шиї платників податків.
Незламна• 27 июля в 22:49
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Задайте це питання уряду країни в якій живете? Хто вас примушує жити там де вас не влаштовує політика, їдьте туди де не приймають мігрантів і живіть собі спокійно з думкою що ваші податки використовують на благо народу.
Скокмоно - стокнуно• 27 июля в 22:51
Ответ дляНезламна
Аа..то країна винувата і я..😁
Яка типова українська логика..
Не та ледаща корова, що зранку спить до обіду..а я..і країна.
Зрозуміло. 🤗
Я только за!• 27 июля в 22:53
Ответ дляЛасую колобками
Спасибо. Вы в какую страну выехали?
Германия, Бавария
Незламна• 27 июля в 22:55
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Аа..то країна винувата і я..😁
Яка типова українська логика..
Зрозуміло. 🤗
Це не я звинувачую вас а ви мене, хоча я на вашій особистій шиї не сиджу і взагалі мене крім мого чоловіка ніхто і ніколи не утримував. Мені цікаво чому співвітчизникам муляють ті хто отримують соціальну допомогу, чи то люди такі чи натура противна. Якщо країна має політику де приймають біженців і виплачують соціальну допомогу, навіщо ви туди їдете якщо це вас не влаштовує?
АфродитаПетровна• 27 июля в 22:56
Ответ дляРуда ліса
Вы гражданка Германии, которая платит налоги и страдает от количества беженцев? Если нет, то, кажется это все же зависть) Вы охраняете своего мужичка и пашете при этом, может он вообще из дома не выходит, и вы пашете вдвойне, а другие себе позволяют выезжать.
А вот интересно, если б наоборот, мужчинам можно было выезжать из страны, а женщинам нет, я представляю какой был бы визг на Советчице какие все козлы, уехали тусить в другую страну, бросив меня
А по факту вы хреновая гадалка.
В Украине я не пашу
Пашут такие как вы за границей на тяжелых физических работах
АфродитаПетровна• 27 июля в 22:58
Ответ дляНезламна
А сколько нужно времени для этого?
3,5 года - мало?
Да будет так• 27 июля в 22:58
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Тобто сирійські біженці вас не обходять які взагалі не працюють роками, а за українців жаба душить?
Руда ліса• 27 июля в 22:58
Ответ дляАфродитаПетровна
А по факту вы хреновая гадалка.
В Украине я не пашу
Ну вы меня разоблачили, конечно)))
Если вы не пашете, сидите рядом с любимым мужем, то что же вас так штырит от тех, кто выезажет? :) Не пробовали задавать себе этот вопрос? :)
Tania07• 27 июля в 22:58
Ответ дляРуда ліса
Ну зачем автору Бавария? Как она потом квартиру будет искать?
Автор, я не отговариваю, но говорят, что труднее всего с поиском жилья в Баварии.
Таке відчуття що ви автора запугуєте. То лагерями, то пошуком квартир. Вам краще на душі стане як вона нікуди не поїде в сидітиме під обстрілами? Вся суть наших людей. І сам не гаи і нікому не дам.Автор нікого не слухайте, їдьте, не ви перша не ви остання, як не будете сидіти на попі рівно, то знайдете все що потрібно.
АфродитаПетровна• 27 июля в 22:59
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Наши социальщицы уже на всю Европу прославились!
Лінива, не каюсь• 27 июля в 22:59
Ответ дляЯ только за!
Вы одна, как-то разберётесь.
Удачи Вам, разберётесь, автор!
У вас детки какого возраста? Вам сейчас очень сложно в лагере и вообще?
Руда ліса• 27 июля в 23:00
Ответ дляTania07
Вы меня с кем-то перепутали, я помогаю чем могу. Если она поедет в Баварию в надежде попасть в отель, а попадет в обычный лагерь, а потом в глухое село, то я думаю ожидание и реальность не совпадут. Хотя справедливости ради, в глухое село можно попасть в любой земле.
Руда ліса• 27 июля в 23:01
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У вас был вариант не работать в 53 года?)
Успокойся_Успокойся• 27 июля в 23:02
Дивіться, є землі, як Саксонія, де нема проблем з житлом, але чи це плюс... Багато залежить від удачі. В будь-якому разі, головне-прийняти рішення, а далі все подолаєте.
Руда ліса• 27 июля в 23:02
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Аа..то країна винувата і я..😁
Яка типова українська логика..
Зрозуміло. 🤗
Так это, вы гражданка Германии?
АфродитаПетровна• 27 июля в 23:02
Ответ дляДа будет так
А надо уподобляться сирийцам?
Незламна• 27 июля в 23:04
Ответ дляАфродитаПетровна
А сколько нужно времени для этого?
3,5 года - мало?
Кому як , це залежить від багатьох факторів. Ви за скільки освоїли іноземну мову на рівень щоб іти працювати?
Небалувана Галя• 27 июля в 23:04
Ответ дляАль де Барановна
Да тут же есть самый главный спец по беженству в Нимеччине) Борисфенка! Зайдите, просветите человека)
самая большая патриотка Киева всех времен и народов
Небалувана Галя• 27 июля в 23:06
Ответ дляЛасую колобками
зубы, писи .. проверили полечили:?
Khmelnichanka• 27 июля в 23:06
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так, в Саксоніі легше з житлом (набагато легше), але важче - з роботою. І зарплати набагато менші, ніж на багатих землях. Все закономірно :). Тому важливо обдумати всі нюанси і розставити пріоритети.
АфродитаПетровна• 27 июля в 23:06
Ответ дляРуда ліса
Ну вы меня разоблачили, конечно)))
Да, вот интересно.
вам норм было бросить мужа и свалить?
Или вы просто всю жизнь прожили как соседи? поженились по тихой грусти, не имея друг к другу никаких чувств, да?
АфродитаПетровна• 27 июля в 23:07
Ответ дляРуда ліса
Удалено администрацией...
АфродитаПетровна• 27 июля в 23:08
Ответ дляНезламна
Кем іти працювати?