Сумка з негодою• Изменено 28 июля 2025
Порадьте дерматолога, як це вилікувати
Навколо губ набряк, свербіж, почервоніння. Потім усе тече, сохне, болить,свербить. Я змінила вже трьох дерматологів. Усі лікують однаково: гормональна мазь- елідел/протопік. Елідел та протопік вже не допомагають. Розповідаю це лікарям і...нічого нового. Останньому лікарю відвалила 5000 грн за аналізи і прийоми, в результаті знову загострення
Я не в теме• 28 июля 2025
Ответ дляСумка з негодою
Молескін- це гормональна мазь. Від алергії пила білагіс. Були виписали на початку дексаметазон колоти - треш...
Дексаметазон не допоміг ?
Сумка з негодою
• 28 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Дексаметазон не допоміг ?
Він тільки зняв симптоми, при відміні все повернулося. Так само як і мазь елоком( гормон)
ПриснитсяЖЕ• 28 июля 2025
Ответ дляДуболом
У моей малой подобное было. Помогли только стероиды.
Так автор писала, что их назначали не раз, не помогают. И вообще зачастую стероидные гормоны в мазях - это лишь временное симптоматическое облегчение.
Сумка з негодою
• 28 июля 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Вони допомагають тільки коли користуюся, на наступний день одразу ж все повертається
ПриснитсяЖЕ• 28 июля 2025
Ответ дляСумка з негодою
Так, це тимчасовий засіб. Знімає симптоми на час використання. Рідко коли зберігається стійкий ефект. Ви не хочете звернутися до інших спеціалістів, наприклад, до ендокринолога? Інколи то просто прояв внутрішніх негараздів. Ендокринні дисбаланси часто дають дерматологічні симптоми. Або розлади іммунної системи.
Дуболом• 28 июля 2025
Ответ дляСумка з негодою
О, у малой тоже самое было. Потом добавился герпес, лежали в госпитале. Чем-то ее капали, стало лучше. Сейчас на мазях, но дважды в неделю. Нашли ей аллерген, теперь тщательно проверяем косметику на его наличие.
Вообще, я на нервы все списываю, потому что у нее ухудшение после стресса всегда.
Я не в теме• 28 июля 2025
Ответ дляСумка з негодою
Після дексаметазону треба було пропити антигістамінні мінімум місяць !
Я пробувала різні гормональні мазі, багато чого не допомагало взагалі …
Якщо це дерматит, то схема така - дексаметазон по 1 мл., 2 дні, ніксар на місяць, мазати молескіном 2-3 рази на день (не мочити), після того як все пройде мазь протопік 1% мазати пару раз на тиждень, також десь місяць-два !
Ну, і звернутися до алерголога, бо це внутрішня проблема, а не зовнішня.
Сумка з негодою
• 28 июля 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Варто спробувати, дякую
Сумка з негодою
• 28 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Вам протопік 1% на обличчя призначали?
Мадам Подлинник• 28 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
У мене 10 років був такий дерматит, що шкіра добралася на пальцях рук до крові - жоден дерматолог не допоміг !
Один з приватної клініки сказав, що нічого мені не допоможе …
Дочого тут ваші руки, якщо мова йде саме про періоральний дерматит?
Я не в теме• 28 июля 2025
Ответ дляМадам Подлинник
До того, що гарного лікаря спробуй - знайди !
Будеш ходити по аналізах, мазати мазюками наугад довго і нудно …
Автору, якщо це не алергія - шукати далі лікаря дерматолога, само не пройде, і лист подорожника не допоможе !
Госпожа_тамагочи• 29 июля 2025
Ответ дляСумка з негодою
А туди потрібно направлення?
Там можна заплатити або направлення
Коленная ложечка• 29 июля 2025
Співчуваю дуже. Шукайте гарного дерматолога,пролікуйте ШКТ. Може,жовчний турбує,може алергія на ягоди і кавуни,ще таке може давати глисти.
Доглядайте пуреланом і бепантеном на ніч. Якщо геть погано- 2 дні мазь триакутан,так,гормони,в шо поробиш